• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » شب خیز : مدیر شبکه من و تو صاحب کانال غیر اخلاقی است
  کد خبر : 1827790

  شب خیز : مدیر شبکه من و تو صاحب کانال غیر اخلاقی است

  شب خیز : مدیر شبکه من و تو صاحب کانال غیر اخلاقی است Reviewed by Aryan on Jul 3Rating: شب خیز در فیس بوک خود نوشته است : «چند روز پیش اقای اعتمادی از مسئولین این شبکه با من تماس گرفت و کلی بد و بیراه نثارم کرد و من رو تهدید کرد که در…

  شب خیز : مدیر شبکه من و تو صاحب کانال غیر اخلاقی است Reviewed by Aryan on Jul 3Rating:

  شب خیز

  شب خیز در فیس بوک خود نوشته است : «چند روز پیش اقای اعتمادی از مسئولین این شبکه با من تماس گرفت و کلی بد و بیراه نثارم کرد و من رو تهدید کرد که در رابطه با لابی شبکه من وتو و مانع تراشی برای رفتن ما روی فرکانس حرفی نزنم در غیر این صورت برایم گران تمام می شود. با این تهدید من مصم تر شدم که پشت پرده کثیف این شبکه به ظاهر زیبا را برای مخاطبین عزیزم بیشتر روشن کنم. آقای کیوان عباسی مدیر شبکه من وتو که البته همزمان مدیر شبکه پورنوی هاستلر تی وی در کانادا هم هست راه خیلی کثیفی برای درآمد زایی انتخاب کرده و آن راه هم چیزی نیست جز قاچاق دختران فریب خورده به کانادا برای سوء استفاده از آنها در هاستلر و چند شبکه پورنوی دیگه.

  خانم رکسانا که برخی از بینندگان شبکه من سالها پیش وقتی خیلی جوان بود اون رو در شبکه من دیده بودند ، به واسطه دوستی با خانم ایلگار مدت خیلی کوتاهی در آی تی ان کار کرده بود. هفته پیش رکسانا با من تماس گرفت و با ترس و لرز ماجرای کار کردن خودش رو در شبکه من و تو برایم گفت. رکسانا که صدای خیلی خوب و قوی داشت به واسطه یکی از دوستان کیوان عباسی به این شبکه برای گویندگی رفته بود که به گفته خودش متاسفانه فریب عوامل این شبکه را خورده و بعد از رفتن در کانادا در دام این فریب کاران افتاده است.

  نمی دانم چطور بعضی ها حاضر می شوند برای پول درآوردن دست به کارهای کثیفی مثل فروختن هموطنان خود بزنند. هموطنان عزیز نمی خواستم با این مطلب ناراحتتان کنم ولی من همیشه در طول زندگیم سعی کردم از حق هموطنانم حتی اگر با عقاید آنها مخالف هستم دفاع کنم و این قول را به خانم رکسانا داده ام که از ایشان هم دفاع کنم.
  منبع: رویداد
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.