• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بیشترین دلیل طلاق در ایران چیست ؟
  کد خبر : 1827613

  بیشترین دلیل طلاق در ایران چیست ؟

  بیشترین دلیل طلاق در ایران چیست ؟Reviewed by Aryan on Jun 29Rating: رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور گفت: سال گذشته ۱۰ هزار و ۷۳۵ بدهکار مالی ممنوع‌الخروج شدند که ۳ هزار و ۶۴۳ نفر بعد از پرداخت رفع ممنوع‌الخروج شدند. دکتر احمد تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار…

  بیشترین دلیل طلاق در ایران چیست ؟Reviewed by Aryan on Jun 29Rating:

  طلاق2

  رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور گفت: سال گذشته ۱۰ هزار و ۷۳۵ بدهکار مالی ممنوع‌الخروج شدند که ۳ هزار و ۶۴۳ نفر بعد از پرداخت رفع ممنوع‌الخروج شدند.

  دکتر احمد تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: متعاقب الکترونیکی کردن ثبت وقایع طلاق که اخیراً انجام شده است، موضوع ثبت علل طلاق را نیز پیش‌بینی کردیم و از ابتدای امسال در ثبت وقایع طلاق ضمن اینکه جزئیات طلاق الکترونیکی ثبت می‌شود، علل واقعه طلاق هم درج می‌شود که در آینده می‌توان تحلیل دقیق‌تری در این موضوع داشته باشیم.

  وی در پاسخ به این سؤال که چه موضوعی در رده اول دلایل واقع طلاق است، ادامه داد: ۳۹ درصد از علت طلاق مربوط به عدم تفاهم و عدم ناتوانی در خصوص برآوردن انتظارات یکدیگر است که بیشترین مورد و در رده اول قرار دارد. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه از جمله موارد دیگر علل طلاق می‌توان دخالت خانواده طرفین در زندگی با ۸.۵ درصد و اعتیاد با ۷ درصد را نام برد، گفت: ترک زندگی از سوی طرفین ۶.۵ درصد، ضرب و شتم و سوءرفتار ۳.۵ درصد و ترک انفاق و فقر مالی ۷.۵ درصد و ۱.۵ درصد مربوط به محکومیت به حبس زوج است.

  ممنوع الخروج شدن ۱۰ هزار و ۷۳۵ نفر در سال گذشته

  وی در خصوص ممنوع الخروجی محکومان شکایت شده، افزود: در سال گذشته ۱۰ هزار و ۷۳۵ بدهکار مالی ممنوع‌الخروج شدند که ۳ هزار و ۶۴۳ نفر بعد از پرداخت رفع ممنوع‌الخروج شدند که باید گفت بیشترین ممنوع الخروجی‌ها مربوط به بدهکاران مالی است. تویسرکانی افزود: زمانی که طلبکار نسبت به بدهکار اقدام به ممنوع‌الخروجی کند این اتفاق رخ می‌دهد و تا زمانی که فرد بدهی خود را وصول نکند ممنوع‌الخروجی بدهکار برطرف نمی‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.