• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فعالیت 7 کمیته برنامه‌ریز برای تشکیل دولت آینده/ آماده کمک هستم
  کد خبر : 1827505

  فعالیت 7 کمیته برنامه‌ریز برای تشکیل دولت آینده/ آماده کمک هستم

  فعالیت 7 کمیته برنامه‌ریز برای تشکیل دولت آینده/ آماده کمک هستمReviewed by Aryan♥ on Jun 27Rating: وزیر کشاورزی دولت های سازندگی و اصلاحات از شکل گیری و فعالیت 7 کمیته برنامه ریز برای تبیین برنامه های بخش های مختلف درجهت تشکیل دولت یازدهم خبر داد. عیسی کلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره حضورش در…

  فعالیت 7 کمیته برنامه‌ریز برای تشکیل دولت آینده/ آماده کمک هستمReviewed by Aryan♥ on Jun 27Rating:
  وزیر کشاورزی دولت های سازندگی و اصلاحات از شکل گیری و فعالیت 7 کمیته برنامه ریز برای تبیین برنامه های بخش های مختلف درجهت تشکیل دولت یازدهم خبر داد.

  عیسی کلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره حضورش در دیدار وزیر کشاورزی دولت دهم با رئیس جمهور منتخب، اظهار کرد: بنده و برخی دیگر از دوستان برنامه آب و کشاورزی دولت آینده را بررسی و پیگیری می کنیم، به همین دلیل در دیدار وزیر کشاورزی با دکتر روحانی، بنده هم حضور داشتم.

  وی در پاسخ به این سئوال که آیا در کنار برنامه ریزی برای آب و کشاورزی، افرادی متخصص دیگری در حوزه های دیگر، مشغول طرح ریزی و تبیین و تشریح برنامه های دولت آینده هستند یا خیر؟ افزود: در حال حاضر 7 کمیته در بخش های مختلف در راستای رفع مشکلات کشور و مردم تشکیل شده است که مسئولیت برنامه ریزی و تصمیم گیری در بخش های مختلف را در راستای رفع مشکلات بر عهده گرفته اند که از جمله آن می توان به کمیته های اقتصاد خرد، کلان، صنعت، آب و کشاورزی و … اشاره کرد.

  وزیر کشاورزی دولت های سازندگی و اصلاحات در پاسخ به این سئول که آیا مسئولیت کمیته های یاد شده معرفی یا بررسی افراد برای عضویت در کابینه است یا صرفا به امر برنامه ریزی در جهت حل مشکلات مشغول هستند، گفت: این کمیته ها به هیچ عنوان برای تشکیل کابینه شکل نگرفته است، بلکه همانطور که گفتم مسئولیت برنامه ریزی برای رفع مشکلات کشور و مردم در حوزه های مختلف را بر عهده دارند.

  وی ادامه داد: اساسا آقای دکتر روحانی و تیم‌شان هنوز وارد مرحله انتخاب کابینه نشده اند و آنچه درباره کابینه و اسم  هایی که برای تصدی مسئولیت ها مطرح می شوند، صرفا گمانه زنی است.

  کلانتری در پاسخ به این سئوال که در گمانه زنی ها از شما به عنوان وزیر کشاورزی دولت یازدهم یاد می شود، آیا در صورت ارائه پیشنهاد آماده همکاری با دولت آینده هستید یا خیر؟ تصریح کرد: من حاضرم به دولت آینده و آقای دکتر روحانی کمک کنم. هر جایی این امکان فراهم باشد به دولت آینده کمک خواهم کرد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.