• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » چه تعداد ایرانی در زندان های ترکیه هستند ؟
  کد خبر : 1827340

  چه تعداد ایرانی در زندان های ترکیه هستند ؟

  چه تعداد ایرانی در زندان های ترکیه هستند ؟Reviewed by Aryan on Jun 25Rating: سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضاییه وزارت دادگستری از تشکیل کارگروه انتقال محکومین با حضور دستگاه‌های ذیربط در وزارت دادگستری خبر داد. شاهرخ هدایتی اظهار کرد: این کارگروه در راستای تفویض اجرای موافقتنامه‌های انتقال محکومین به وزارت دادگستری از سوی…

  چه تعداد ایرانی در زندان های ترکیه هستند ؟Reviewed by Aryan on Jun 25Rating:

  بدترين زندان‌ها دراروپا

  سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضاییه وزارت دادگستری از تشکیل کارگروه انتقال محکومین با حضور دستگاه‌های ذیربط در وزارت دادگستری خبر داد.

  شاهرخ هدایتی اظهار کرد: این کارگروه در راستای تفویض اجرای موافقتنامه‌های انتقال محکومین به وزارت دادگستری از سوی ریاست قوه قضاییه و با هدف تسریع و ایجاد انسجام بیشتر برای انتقال زندانیان خارجی در ایران به کشورهای متقاضی ایجاد شده است.

  وی با اشاره به این‌که بیش از سه هزار ایرانی در خارج از کشور زندانی هستند، اظهار کرد: بیشترین آمار زندانیان ایرانی مربوط به کشور ترکیه است که بیش از 400 نفر هستند و با توجه به اجرایی شدن موافقتنامه انتقال محکومین بین این دو کشور ، اقدامات اجرایی برای انتقال زندانیان دو کشور ایران و ترکیه در حال پیگیری است.

  هدایتی با اشاره به این که در حال حاضر کشور افغانستان با حدود 5500 نفر بیشترین زندانی را در ایران دارد، ادامه داد: موافقتنامه انتقال محکومین بین دو کشور ایران و افغانستان هم اجرایی شده و اقدامات لازم در مورد انتقال زندانیان بین این دو کشور در حال پیگیری است.

  مشاور وزیر دادگستری با اشاره به این‌که وزارت دادگستری با همکاری سایر دستگاه‌ها به‌ویژه وزارت امور خارجه تلاش دارد تا در راستای اقدامات بشردوستانه و حمایت از اتباع ایرانی، فرآیند انتقال محکومین ایرانی از خارج از کشور را تسریع کند، گفت: این موضوع با هدف کاهش مشکلات عدیده فرهنگی، اجتماعی و عقیدتی زندانیان ایرانی در زندان‌های کشورهای خارجی و همچنین کاهش مشکلات مادی و معنوی خانواده‌های آنان انجام می‌شود.

  وی ابراز امیدواری کرد که در سال جاری با همکاری وزارت امور خارجه تعدادی از زندانیان ایرانی محبوس در کشورهای ترکیه، تایلند و افغانستان برای گذراندن ادامه محکومیت به زندان‌های داخل کشور منتقل شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.