• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » چه کسی گرانترین سخنران دنیاست ؟
  کد خبر : 1827331

  چه کسی گرانترین سخنران دنیاست ؟

  چه کسی گرانترین سخنران دنیاست ؟Reviewed by Aryan on Jun 25Rating: رئیس جمهوری اسبق آمریکا همچنان عنوان گرانترین سخنران جهان را در اختیار دارد. “بیل کلینتون” رئیس جمهوری اسبق آمریکا بیشترین دستمزد را برای سخنرانی در مراسم و برنامه های مختلف می گیرد. بر اساس این گزارش کلینتون با دریافت 500 هزار دلار برای 90…

  چه کسی گرانترین سخنران دنیاست ؟Reviewed by Aryan on Jun 25Rating:

  بیل کلینتون

  رئیس جمهوری اسبق آمریکا همچنان عنوان گرانترین سخنران جهان را در اختیار دارد.

  “بیل کلینتون” رئیس جمهوری اسبق آمریکا بیشترین دستمزد را برای سخنرانی در مراسم و برنامه های مختلف می گیرد. بر اساس این گزارش کلینتون با دریافت 500 هزار دلار برای 90 دقیقه سخنرانی، یکی از سخنرانان میلیونر در میان سیاستمداران سابق به شمار می رود.

  هر چند دریافت مبالغ هنگفت به عنوان دستمزد در بین مقامات پیشین کشورهای غربی موضوع جدیدی نیست اما مبلغی که کلینتون دریافت می کند به مراتب بیشتر از میزان دریافتی مقامات سابق دیگر کشورها است. به عنوان مثال “گونتر بکشتاین” نخست وزیر پیشین ایالت بایرن برای هر یک ساعت سخنرانی 5 هزار یورو می گیرد. این میزان برای روسای جمهوری پیشین آلمان به 20 تا 25 هزار یورو در ساعت می رسد.

  همچنین “یوشکا فیشر” وزیر خارجه اسبق آلمان در ازای هر ساعت سخنرانی 30 هزار یورو به دست می آورد. در این میان “گرهارد شرودر” صدراعظم پیشین آلمان با دریافت 50 تا 75 هزار یورو برای هر سخنرانی، گرانترین سخنران آلمانی لقب گرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • حالا هر کی

   کسی می دونه چه نسبتی با هیلاری کیلینتون داره؟؟؟؟؟؟؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.