• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تصمیم دیر احمدی نژاد : خانه سینما را باز کنید
  کد خبر : 1827256

  تصمیم دیر احمدی نژاد : خانه سینما را باز کنید

  تصمیم دیر احمدی نژاد : خانه سینما را باز کنید Reviewed by Aryan on Jun 25Rating: همزمان با چالش‌های جدید درباره‌ی وضعیت بازگشایی خانه سینما، «ایسنا» به متن نامه‌ی رییس دفتر رییس‌جمهور دست یافت که بر بازگشایی خانه سینما از سوی رییس‌جمهور تاکید دارد. نامه‌ای که با صراحت و لحنی منتقدانه به بازگشایی خانه سینما…

  تصمیم دیر احمدی نژاد : خانه سینما را باز کنید Reviewed by Aryan on Jun 25Rating:

  خانه سینما

  همزمان با چالش‌های جدید درباره‌ی وضعیت بازگشایی خانه سینما، «ایسنا» به متن نامه‌ی رییس دفتر رییس‌جمهور دست یافت که بر بازگشایی خانه سینما از سوی رییس‌جمهور تاکید دارد. نامه‌ای که با صراحت و لحنی منتقدانه به بازگشایی خانه سینما در دولت جاری تاکید شده اما به هر دلیل، ازسوی دستگاه مسئول آن تاکنون ترتیب اثر نیافته است.

  در متن این نامه‌ که از سوی رییس‌جمهور در پاسخ به گزارشی که در یازدهم فروردین ماه تحویل ایشان شده،خطاب به جواد شمقدری – معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی – نوشته شده، آمده است: «گردشکار شماره 2812 مورخ 11 فروردین ماه 92 معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی این دفتر درخصوص گزارش نمایندگان خانه سینما در هیات هفت نفره اصلاح اساسنامه (تصویر پیوست) به استحضار ریاست‌ محترم جمهوری رسید، پی‌نوشت فرمودند:

  باسمعه‌تعالی جناب آقای شمقدری چرا اینقدر بسته و با تنگ‌نظری برخورد می‌شود. باید اجازه داد یک نهاد صنفی کار خودش را بکند. اکثریت قاطع اعضای خانه سینما متعهد به کشور و ارزش‌های الهی و انسانی هستند. کاری نشود که گرایشات و اغراض شخصی و گروهی به نام انقلاب معرفی و یا خدای ناکرده با استفاده از قدرت سازمانی تحمیل گردد. فوری مشکل را حل کنید و اعلام نتیجه شود.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.