• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » چه تعداد تهرانی در روز با 110 تماس می گیرند
  کد خبر : 1827242

  چه تعداد تهرانی در روز با 110 تماس می گیرند

  چه تعداد تهرانی در روز با 110 تماس می گیرند Reviewed by Aryan on Jun 25Rating: سرهنگ عباس دانشجو اظهار داشت: تماسهاي برقرار شده با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰،در سه ماهه سال جاري ۳ميليون و ۱۶۵هزار و ۷۴۸ تماس بوده که اين رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲ ميليون و ۷۱۵…

  چه تعداد تهرانی در روز با 110 تماس می گیرند Reviewed by Aryan on Jun 25Rating:

  پلیس 110

  سرهنگ عباس دانشجو اظهار داشت: تماسهاي برقرار شده با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰،در سه ماهه سال جاري ۳ميليون و ۱۶۵هزار و ۷۴۸ تماس بوده که اين رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲ ميليون و ۷۱۵ هزار و ۵۵۳ مورد بود ۱۷ درصد افزايش داشته است.

  وی افزود: از تماسهاي مذکور در ۳ ماهه امسال يک ميليون و ۲۵ هزار و ۳۰۶ تماس منجر به عمليات پليس شده که اين رقم با توجه به رقم ۹۵۲ هزار و ۳۵۹ مورد در سه ماهه سال۹۱، افزايش ۸ درصدي را نشان مي دهد.

  سرهنگ دانشجو در ادامه با اشاره به اينكه برقراري افزايش تماسهاي شهروندان با پليس بيانگر نهادينه شدن پليس جامعه محور در جامعه بوده و جرايم نيز تاحدوي روند نزولي به خود گرفته است،تصريح كرد: مردم نيروي انتظامي را براي حل مشکل ملجأ و پناهگاه مطمئني مي دانند و پليس پايتخت نيز آمادگي پاسخگويي به مطالبات و خواسته هاي به حق شهروندان تهراني در حوزه مسايل انتظامي، ترافيکي و نظم و انضباط اجتماعي و طرحهاي امنيت محله محور را دارد.

  معاون عمليات فرماندهي انتظامي تهران با تأكيد بر افزايش توان عملياتي پليس در مقابله با جرايم عنوان كرد:حضور به موقع پليس موجب افزايش احساس امنيت در جامعه مي شود.

  وي اضافه کرد: از ۴۳۹ هزار و ۲۷۹ تماسي که منجر به راهنمايي و دريافت اطلاعات شهروندان از پليس شده نسبت به سه ماهه سال گذشته که ۳۷۹هزار و ۶۲۵تماس بوده؛ ۱۶درصد افزايش داشته و مبين اين مطلب است که شهروندان با مجموعه پليس پايتخت تعامل خوب و سازنده دارند.

  سرهنگ دانشجو اظهار داشت: درسه ماهه امسال قاچاق کالا ۲۲درصد، شرارت ۵درصد،جعل ۱۰ درصد،حواث و سوانح ۹درصد،اختلافات خانوادگي ۲۰ درصد،اختلافات مالي و اقتصادي ۱۶رصد، کاهش نسبت به مدت مشابه سال ۹۱داشته است.

  دانشجو با اشاره به اينکه تلفن ۱۱۰ پليس در طول شبانه روزي همراه مردم بوده و پل ارتباطي شهروندان با نيروي انتظامي است، از شهروندان به خصوص خانواده هاي محترم تهراني خواست هرگونه موارد مشکوک را به سرعت با مرکز فوريت هاي پليسي در ميان بگذارند در کمترين زمان به آنها رسیدگی شود.

  به گزارش مهر،معاون عمليات پليس پايتخت افزود: شهروندان مي توانند موارد ضروري از جمله مزاحمت ها،نزاع و درگيري، شرارت، تصادفات و وقايع و اتفاقات مهم را به اين مركز اعلام كنند تا پليس در كمترن زمان ممكن بتواند در محل حادثه حاضر شوند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.