• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تیموریان و پرچم تیم ملی ایران
  کد خبر : 1826972

  تیموریان و پرچم تیم ملی ایران

  تیموریان و پرچم تیم ملی ایران Reviewed by Aryan on Jun 20Rating: آندرانیک تیموریان خوش استیل‌ترین بازیکن تیم ملی در جشن روز گذشته تیم ملی در ورزشگاه آزادی بود او که پرچم ایران را به صورت شنل و سربند دور خود پیچیده بود دست شکسته‌اش را نیز پشت این حجم دوست داشتنی پنهان کرده بود…

  تیموریان و پرچم تیم ملی ایران Reviewed by Aryan on Jun 20Rating:

  تیموریان و تیم ملی تیموریان و تیم ملی

  آندرانیک تیموریان خوش استیل‌ترین بازیکن تیم ملی در جشن روز گذشته تیم ملی در ورزشگاه آزادی بود او که پرچم ایران را به صورت شنل و سربند دور خود پیچیده بود دست شکسته‌اش را نیز پشت این حجم دوست داشتنی پنهان کرده بود تا چهره خاصی به خود بگیرد. آنچه که آندو را دلپذیرتر هم کرد، نیایش‌اش با خدا و صلیب  کشیدن‌های مکررش بود که از باورهای محکم این بازیکن مسیحی حکایت داشت.

  تیموریان با همین تیپ و قیافه حمایل را دور گردنش انداخت و روی سکوها رفت و البته در این بین یادش نرفت که از معلولی که در آن اطراف نشسته بود تجلیل کند. اما نکته جالب آن بود که تیموریان با همین تیپ و قیافه و شکل در نهاد ریاست جمهوری حاضر شد و اتفاقا از کسانی بود که رئیس جمهور توجه ویژه‌ای به وی داشت و درباره دستش و شرایط دستش و سلامتی‌اش سوال کرد. در این دو عکس آندو را با تیپ جالبش در جشن می‌بینید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.