• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » آقای روحانی؛ به این رفتارها توجه نکن …
  کد خبر : 1826880

  آقای روحانی؛ به این رفتارها توجه نکن …

  آقای روحانی؛ به این رفتارها توجه نکن …Reviewed by Farnaz on Jun 19Rating: محسن غرویان شاگرد سابق مصباح یزدی “حرفِ دل” رسانه های “مستقل“، “میانه رو” و “اعتدال گرا” را بازگو کرد. به راستی اکنون که فضا به واسطه پیروزی شیخ “اعتدال” در انتخابات برای سوق دادن کشور به “اعتدال” و “عقلانیت” مهیاست، آیا وقت…

  آقای روحانی؛ به این رفتارها توجه نکن ...Reviewed by Farnaz on Jun 19Rating:

  محسن غرویان شاگرد سابق مصباح یزدی “حرفِ دل” رسانه های “مستقل“، “میانه رو” و “اعتدال گرا” را بازگو کرد.

  به راستی اکنون که فضا به واسطه پیروزی شیخ “اعتدال” در انتخابات برای سوق دادن کشور به “اعتدال” و “عقلانیت” مهیاست، آیا وقت آن نرسیده که تمام رسانه های کشور در تحریر و نگارش اخبار خود “اعتدال” را سر لوحه کار خود قرار دهند؟ (این بدان معنی نیست که انتقادی صورت نگیرد بلکه از تخریب پرهیز شود)

  لازم به ذکر است آخرین نیوز توهین و تخریب هیچ یک از شخصیت های کشوری را بر نمی تابد چرا که ما معتقدیم تمام مشکلات کنونی کشور به آن روزی بر می گردد که بداخلاقی جای “مَنِش” و “مَرام” ایرانی را گرفت.

  آخرین نیوز ( رسانه مستقل ایرانیان ) که در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری 92 به هیچ وجه به تخریب هیچ یک از کاندیداها نپرداخت و همواره حرکت بر روی خط “اعتدال” را سر لوحه کار قرار داده، به نوبه خود از تمام رسانه ها از هر جناحی خواستار است اکنون برای ساختن کشوری که در آن “بیکاری“، “گرانی” و “فقر” به حداقل ممکن برسد، دولت آتی را برای حل مشكلات مردم یاری كنند.

   
  رییس‌جمهور منتخب به رفتار مخرب رسانه‌های افراطی توجه نكند

  رییس‌جمهور منتخب به رفتار مخرب رسانه‌های افراطی توجه نكند

  شاگرد سابق مصباح یزدی گفت: نباید جناح‌ها، جریان‌ها و رسانه‌‌های مخالف با ورود به فضا‌سازی، نزاع، تنش و درگیری، حماسه سیاسی و جشن ملی را به كام مردم تلخ كنند؛ چراكه این مساله باعث می‌شود كشور دوباره وارد یك فضای متشنج شود و تمام توان دولت به جای حل مشكلات مردم صرف حاشیه‌ها گردد.

  محسن غرویان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، شخصیت فردی رییس جمهور منتخب را معتدل و میانه رو خواند و گفت: با توجه به ویژگی‌های ایشان تشكیل دولت فراملی و فرا جناحی در دولت آینده دور از ذهن نیست و روحانی می‌تواند در این امر موفق باشد.

  وی گفت: لازم است تمامی نیروها از هر جناحی با توجه به ظرفیت‌های موجود در كشور، دولت آتی را برای حل مشكلات مردم یاری كنند.

  شاگرد سابق مصباح یزدی ضمن انتقاد تند از رفتار افراطی برخی رسانه‌ها، احزاب و جریان‌های سیاسی، تاكید كرد: نباید جناح‌ها،جریان‌ها و رسانه‌‌های مخالف به انحاء مختلف شروع به فضا‌سازی، نزاع، تنش و درگیری كنند چراكه با این عملكردشان موجب می‌شوند كشور دوباره وارد یك فضای متشنج شود.

  حجت‌الاسلام غرویان در ادامه به رییس‌جمهور منتخب مردم توصیه كرد: بهتر است ایشان هم به هیچ عنوان وقت خود را صرف حاشیه سازی این گونه رسانه‌ها نكند و تنها روی حل مسائل كشور تمركز داشته باشد؛چراكه متاسفانه برخی‌ها فقط به دنبال این هستند كه با دیگران را تخریب كنند.

  وی تاكید كرد: البته نقد سازنده و درست اشكالی ندارد و همواره می‌توان با نقدهای سازنده دولت را در اداره امور كشور یاری كرد.بهتر است جریان‌ها و احزاب مخالف به جای نقد مخرب به همكاری با دولت منتخب بپردازند و یا حداقل نقد سازنده داشته باشند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.