• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » علی مطهری از پاسخ وزیر ارشاد قانع شد
  کد خبر : 1826856

  علی مطهری از پاسخ وزیر ارشاد قانع شد

  علی مطهری از پاسخ وزیر ارشاد قانع شدReviewed by Farnaz on Jun 19Rating: جلسه روز گذشته کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلام و جواد شمقدری معاون سینمایی او همراه بود. سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون در این باره به ایسنا گفت: در این جلسه‌ طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی…

  علی مطهری از پاسخ وزیر ارشاد قانع شدReviewed by Farnaz on Jun 19Rating:

  جلسه روز گذشته کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلام و جواد شمقدری معاون سینمایی او همراه بود.

  سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون در این باره به ایسنا گفت: در این جلسه‌ طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد که 6 نفر از همکاران نماینده سوالاتی را از وزیر مطرح کردند.

  طاهری ادامه داد: خانم بهمنی سوالی را درباره‌ی سینمای شهرستان سراب و کتابخانه‌های عمومی این شهرستان مطرح کرد که از پاسخ وزیر قانع شد. آقای پژمان‌فر نیز درباره‌ی انتصاب مدیر کل ارشاد استان خراسان رضوی از وزیر سوال پرسید.

  به گفته‌ی سخنگوی کمیسیون فرهنگی، طبیب‌زاده و علی مطهری نیز پرسشی درباره‌ی ساخت پروژه‌ی سینمای لاله مطرح کردند که توضیحات معاون وزیر و معاون سینمایی او علی مطهری را قانع کرد اما دکتر طبیب‌زاده از پاسخ وزیر و معاونش راضی نبود.

  طاهری اضافه کرد: نماینده قروه نیز نسبت به چاپ کتابی که بین شیعه و سنی اختلاف افکنی می‌کرد، سوال پرسید که وزیر قول داد در ممیزی کتاب تجدید نظر کند، البته ممیزی کتاب در کمیسیون فرهنگی مهم قلمداد می‌شود.

  این نماینده مجلس ادامه داد: قاسم جعفری، نماینده‌ی بجنورد، نیز درباره‌ی دانشکده‌ی علوم قرآنی این شهر که زیر نظر اوقاف است، سوالی مطرح کرد که قرار شد هفته‌ آینده جلسه مشترکی برگزار شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.