• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » جشن خیابانی مردم بعد از پیروزی ایران + عکس
  کد خبر : 1826700

  جشن خیابانی مردم بعد از پیروزی ایران + عکس

  جشن خیابانی مردم بعد از پیروزی ایران + عکسReviewed by Aryan on Jun 18Rating:   حضور یک ماشین عروس در بین فوتبال‌دوستان جشن صعود ایران به جام جهانی را شیرین‌تر کرد. تعدادی از مردم نیز در گوشه ای چهارراه ولیعصر با گواش پرچم ایران را روی صورت مردم نقاشی می کنند.  شاید کمتر کسی باور…

  جشن خیابانی مردم بعد از پیروزی ایران + عکسReviewed by Aryan on Jun 18Rating:

  جشن خیابانی ایرانیان

   جشن خیابانی مردم بعد از سعود تیم ملی جشن خیابانی مردم بعد از سعود تیم ملی 03

  جشن خیابانی مردم بعد از سعود تیم ملی جشن خیابانی مردم بعد از سعود تیم ملی

  حضور یک ماشین عروس در بین فوتبال‌دوستان جشن صعود ایران به جام جهانی را شیرین‌تر کرد. تعدادی از مردم نیز در گوشه ای چهارراه ولیعصر با گواش پرچم ایران را روی صورت مردم نقاشی می کنند.

   شاید کمتر کسی باور می‌کرد که تنها پس از دقایقی از صعود ایران به جام جهانی این گونه خیابان‌های پایتخت مملو از جمعیت و هواداران فوتبال باشد. ضلع شمالی میدان ولی عصر مملو از جمعیت بود که گروهی نزدیک به 500 نفر به سمت شمال تهران با پرچم‌های سه رنگ ایران حرکت می‌کردند.

  در میانه راه این گروه با دیگر مردم خوشحال تهرانی به هم رسیدند که حالا جمعیت حد فاصل میدان انقلاب تا خیابان فاطمی مملو از تهرانی‌های خوشحال از صعود ایران به جام جهانی است. در این ببن می‌توان به یک ماشین عروس اشاره کرد که در ترافیک مانده بود اما سرنشینان آن با پرچم ایران خود را در این جشن سهیم کرده بودند. حضور پیرزنی با پرچم ایران در میان جمعیت بیانگر موج خوشحالی پایتخت نشینان برای حضور در جام جهانی 2014 است.

  پرچم ایران و سه رنگ سرخ و سفید و سبز بیش از هر چیز و هر کس در خیابان ولی عصر دیده می‌شود. بسیاری از مردم در کنار خیابان شاهد جشن پیروزی هستند و آن‌هایی که در بین خودروها قرار دارند، پرچم ایران را به نشانه شادی تکان می‌دهند.

  گل‌های رزی که در دست فوتبال‌دوستان دیده می‌شود، نشانگر خوشحالی مردم است که در این دقایق توسط عکاسان رسانه‌های مختلف سوژه خبری شده است.

  به گزارش ایسنا، صدای شیپورهای مختلف به همراه انواع بوق خودرو دیگر ناخوشایند نیست و بلکه شادی مردم را بیشتر و بیشتر کرده است. برخی از جوانان ایرانی از هر مانعی که توانسته‌اند استفاده می‌کنند و با بالا رفتن از آن پرچم سه رنگ ایران را در بالاترین حد خود قرار می‌دهند.

  هیچ کس این فرصت را برای فیلم‌برداری و گرفتن تصاویر خاطره‌انگیز از دست نمی‌دهد. در گوشه‌ای از خیابان دیده می‌شود که مسافران حاضر در اتوبوس‌ها با بیرون آوردن دست‌های خود از پنجره در این جشن شرکت می‌کنند. نام مقدس الله در میانه پرچم ایران از هر گوشه خیابان دیده می‌شود و همین مسئله همچنان تعداد حاضرین در جشن را افزایش می‌دهد.

   

  به گزارش خبرنگار ایسنا، برخی از جوانان حاضر در این جمعیت چند صد نفره بر روی شانه‌های دوستان خود رفتند و با تکان دادن پرچم ایران و به صدا درآوردن شیپور همه را یکصدا می‌کنند.

  در همین دقایق بود که دو موتورسوار با گرفتن برف شادی در دستان خود، شور و شادی ایرانیان حاضر در تهران را افزایش می‌دادند. باز هم شعار ایرانی باغیرت، ایرانی باغیرت خیابان‌ها را پر کرده است.

   

  در کنار پرچم‌های سه رنگ ایران برخی از تهرانی‌ها پرچم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را نیز در دستان خود گرفته‌اند.طنین “ایرانی باغیرت، ایرانی باغیرت” پس از راهیابی تیم ملی به جام جهانی خیابان‌های تهران را پر کرده است.

   

  تنها دقایقی پس از صعود مقتدرانه ایران به جام جهانی خیابان‌های مرکزی تهران مملو از مردم پرشور شد.

  در حالی که ماشین‌های سواری و موتورسیکلت‌ها در خیابان با بوق زدن سعی می‌کردند، مردم را در شادی خود سهیم کنند، دو دسته جمعیت نزدیک به میدان ولی عصر (عج) با خواندن سرودهایی شادی خود را نشان می‌دادند.

   

  نکته جالب توجه این بود که مردم پیاده در وسط خیابان بوده و با پرچم سه رنگ ایران و شیپورهایی که در دست دارند، صعود ایران به جام جهانی را جشن می‌گیرند. از جمله شعارهایی که به گوش می‌رسر، “ایران ایران و ای ایران ای مرز پر گهر” است. جوانانی که پرچم‌های سه رنگ به دست دارند، با گام‌هایی آرام در خیابان حرکت می‌کنند و با تکان دادن پرچم‌های ایران این پیروزی را جشن می‌گیرند. “ایرانی باغیرت، ایرانی باغیرت” شعار اصلی مردم حاضر در خیابان است.

   

  در گوشه و کنار خیابان نیز دیده می‌شود که مغازه‌دارها و راننده‌هایی که در ترافیک مانده‌اند نیز با خوشحالی مردم را همراهی می‌کنند و با نشان دادن پرچم‌هایی که در ماشین‌های خود دارند، خود را در این شادی سهیم می‌کنند.

   

  در همین حین نکته جالب توجه برف پاک‌کن‌های خودروهاست که به صورت ایستاده پرچم ایران را تکان می‌دهند. در حالی که جوانان ایرانی در میانه خیابان ایستاده و پرچم ایران را تکان می‌دهند یک دسته دیگر نیز در فاصله اندکی با آنها حضور دارند. شور و شادی ایرانی‌ها زن و مرد نمی‌شناسد و همه ایران را تشویق می‌کنند.

  شعار دیگر “ما همه ایرانیان رفتیم جام جهانی” بود که نشان می‌داد، خوشحالی مردم در این هفته کامل شده است. ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز در کنار مردم و در حالی که لبخند بر لبان آن‌هاست سعی می‌کنند که ترافیک خیابان‌ها را کاهش دهند.

   

  پرچم‌های ایران از اکثر ماشین‌های حاضر در خیابان آویخته است و نشان می‌دهد که هم‌میهنان ایران امید زیادی به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی داشته‌اند.

   

  جوانی با قامتی بلند پرچمی بزرگ در دست دارد و گروه‌های مردم را در کنار یکدیگر جمع می‌کند. شاید صدای بوق ماشین‌ها از شعارهای مردم بیشتر بود و چیزی که این صحنه را زیباتر می‌کرد، همراهی تمام هم‌میهنان بود که حتی از در مغازه‌ها یا پنجره خانه‌ها سعی می‌کردند خود را در جشن پیروزی ایران سهیم کنند.

   

  به گزارش ایسنا، جوانی با نام رضا که در جلوی صف مردم قرار داشت، با فریاد بلند از جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران تقدیر می‌کرد. اما شاید زیباترین صحنه‌ای که این دقایق در خیابان ولی عصر دیده می‌شود، اضافه شدن مردم به گروه‌های شادی بود که در یک مسیر خود را به میدان ولی عصر نزدیک می‌کردند. شاید معدود باری که ترافیک در خیابان اصلی تهران کسی را آزار نمی‌داد و همه با لب‌های خندان خود را در شادی سهیم می‌دیدند.

   

  به گزارش خبرنگار ایسنا، میدان ولی عصر در کنار ترافیک خودروها با شادی مردم ایران به همراه پرچم سه رنگ همراه بود؛ به گونه‌ای که از چهار طرف خیابان‌های منتهی به میدان ولی عصر مردم خود را به این میدان می‌رسانند.

   

   

  ووووزلا در تهران طنین‌انداز شد!

   

  با صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهان نوای ووووزلا در خیابان‌های تهران طنین‌انداز شد.

   

  به گزارش ایسنا، برتری یک برصفر ملی پوشان ایران برابر کره جنوبی و صعود به جام جهانی پس از 8 سال آنقدر خوشحال کننده بود که مردم خیابان‌های تهران را پر کردند.

   

  هم‌اکنون خیابان‌های اصلی شهر بویژه ولی عصر، کارگر، فاطمی و حوالی میدان ونک به شدت شلوغ است و نیروی انتظامی برای باز کردن مسیر وارد عمل شده است.

   

  اجتماع مردم در چهارراه‌های اصلی شهر باعث شده تا جریان ترافیک به پیاده‌روها و راه‌های فرعی کشیده شود.

   

  هم‌اکنون زنجیره طولانی ماشین‌ها در چهارراه ولی عصر از هر چهار سو کشیده شده و ترافیک کاملا قفل شده است. بسیاری از خودروها و وسایل نقلیه برای سهولت در رفت و آمد از حاشیه‌های تئاتر شهر و پیاده‌روها استفاده کرده تا به هر شکل ممکن از ترافیک رها شوند.

  تلاش ماموران راهنمایی و رانندگی برای باز کردن قفل ترافیک ماشین‌ها در خیابان ولی عصر بی‌نتیجه مانده و امتداد چهارراه ولی عصر از سمت جنوب تا میدان منیریه و از سمت شمال تا بعد از خیابان فاطمی ادامه دارد.

   

  ترافیک سنگین خیابان ولی عصر به کوچه و خیابان‌های فرعی نیز کشیده شده و در خیابان‌های فلسطین، ابوریحان، جمهوری، طالقانی و سمیه نیز وجود دارد.

   

  همچنین امتداد خیابان ولی عصر نرسیده به پارک وی و میدان ونک نیز وضعیت مشابهی دارند. عده‌ای از مردم فوتبال‌دوست ایران با در دست داشتن ووووزلا صدای این شیپور را به صدا درمی‌آورند صدایی که ایرانی‌ها هرچند در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی نشنیدند اما این نوای کر کننده در برزیل می‌تواند خوش‌صداترین ملودی برای گوش ایرانی‌ها باشد!

   

  جشن پیروزی در میدان ونک

   

  مردم خوشحال تهران که با حضور در خیابان‌ها صعود ایران به جام جهانی را خوشحالی خود را نشان می‌دادند در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر پایکوبی می‌کردند.

   

  در این میان دو هموطن ایرانی جوان که اهل کردستان بودند مردم را به وجد می‌آوردند.

   

  حد فاصل خیابان فاطمی تا میدان ونک موتورسوارانی بودند که پرچم‌های ایران و رییس جمهور منتخب ایران را داشتند و در این بین شعارهای “ایرانی با غیرت، ایرانی باغیرت” و “روحانی روحانی رفتیم جام جهانی ” از مردم شنیده می‌شد، اما شاید هیچ کس دلیل ترافیک خیابان ولیعصر (عج) را نمی‌فهمید تا این که به میدان ونک برسد.

   

  میدان ونک مملو از جمیعت است و فوتبال دوستان با پرچم سه رنگ ایران صعود به جام جهانی 2014 را جشن می‌گرفتند.

   

  تهرانی‌ها به هر شکلی که سلیقه داشتند از پرچم ایران استفاده می‌کردند. صدرنشین‌های خودروها از پنجره‌ها بیرون آمده بودند ودر این جشن شرکت می‌کردند.

   

  در مرکز میدان ونک پرچم‌های بزرگ ایران به همراه بادبادک‌های رنگی جلوه ای به این قسمت از شهر داده بود. پایتخت نشینان منتظر این صعود بودند، چرا که برای جشن و پایکوبی برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای دارند.

   

  جمعیتی نزدیک به 600 نفر در میدان ونک می چرخند و با رقص و پایکوبی صعود مقتدرانه ایران به جام جهانی را جشن م یگیرند ، سه جوان که تقریبا سن‌های پایینی داشتند، لباس های‌شان با پرچم ایران طراحی کرده بودند و نقش رهبر هواداران را داشتند و با شعارهای مختلف میدان ونک را طنین انداز می‌کردند.

   

  در گوشه ای دیگر از میدان ماموران نیروی انتظامی سعی در کاهش ترافیک داشتند و اورژانس تهران نیز آماده پوشش هر نوع اتفاق غیر متقرقبه است.

   

  نکته جالب توجه در پرچم‌های فوتبال دوستان، پرچم برزیل بود که پایتخت نشینان از امروز در انتظار جام جهانی هستند. چهره اکثر جوانان با پرچم سه رنگ ایران نقاشی شده بود و برف شادی گوشه ای از میدان را گرفته بود.

   

  به گزارش ایسنا، مرد و زن در این جشن پیروزی حضور داشتند و مردم در همین میان در بین شعارهای خود از ماموران نیروی انتظامی نیز تشکر می‌کردند. شعارهای “نیروی انتظامی تشکر تشکر” قسمتی از میدان ونک و ضلع شمالی ولیعصر (عج) را پر کرده بود.

   

  باز هم دیده می‌شد که همه مردم به دنبال ثبت تصاویر و لحظه‌های شادی خود هستند. جمعیت گوشه گوشه میدان ونک را پر کرده است و از هر طرف پرچم ایران به بزرگ‌ترین اندازه خود دیده می‌شود.

   

  در ضلع غربی میدان دسته‌ای از جوان با وووزلا صداهای متنوعی ایجاد می‌کردند و هر کس تصویر یکی از ملی‌پوشان را در دست خود داشت.

   

  پلاکاردهای با نوشته “امید، و پیروزی ” در دست مردم بود و تصویری بزرگ از رضا قوچان نژاد، ملی‌پوش گلزن ایران برابر کره جنوبی نیز دیده می‌شود.

   

  جلوه زیبای میدان ونک حضور برخی از جوانان بر روی ماشین آتش نشانی بود که با تکان دادن پرچم سه رنگ ایران خوشحالی خود را نشان می‌دهند .

   

  تصاویر رییس جمهور منتخب در گوشه‌های میدان وجود دارد تا باز هم برخی از جوانان شعار “روحانی روحانی رفتیم جام جهانی ” را فریاد می‌زند، اما منظم‌ترین تشویق ملی‌پوشان در ضلع جنوبی میدان ونک است که جمعیتی نزدیک به 200 نفر یکپارچه با دست زدن و فریاد زدن “ایران ایران” صعود فوتبالیست‌ها به جام جهانی را جشن می‌گیرند.

   

  به گزارش ایسنا، خودروهایی که از هر طرف به میدان ونک می‌رسند با پرچم‌های ایران، ‌بادبادک های رنگی و گل‌های رز مزین و تزئین شده‌اند که این نشان می‌دهد که چهار ضلع تهران مملو از فوتبالی دوستان است، چرا که جمعیتی که به میدان ونک می‌رسند با پرچم‌های ایران هستند.

   

  جشن سرود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی با پایکوبی در خیابان ولیعصر ادامه دارد.

   

  کری سرخابی‌ها در جشن صعود تیم ملی

   

  جشن و پایکوبی صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی با کری استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها در خیابان‌ها ادامه دارد.

   

  به گزارش ایسنا، همچنان به جمعیت فوتبال دوستان در میدان ونک اضافه می‌شود. این میدان پایتخت تقریبا مملو از جمعیت است و ترافیک زیادی نیز در خیابان‌های اطرافش ایجاد کرده اما نکته جالب توجه اینجاست که تمامی خودرودها از ترافیک به وجود آمده دلخوری ندارند و با بوق زدن و نشان دادن پرچم ایران خود را در این جشن ملی شریک می‌دانند. از نکات جالب توجه شادی مردم در میدان ونک می‌توان به پایکوبی تعدادی از جوانان در ضلع شرقی این میدان اشاره کرد.

   

  در ضلع شمالی میدان ونک دسته‌ای از فوتبال‌دوستان با شعارهایی از صعود تیم ملی به جام جهانی خوشحال بودند.

   

  در حاشیه دیگر این میدان می‌توان به مراسم کوچک آتش‌بازی اشاره کرد که باعث شد با دیده شدن این مراسم برخی از مردم به سمت آن حرکت کنند.

   

  در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال باز هم کل کل استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها دیده می‌شد. طرفداران دو تیم محبوب پایتخت برابر یکدیگر با نشان دادن پرچم‌های دو تیم کری می‌خواندند و هر کدام از یک تیم حرف می‌زدند. لیدر آبی‌پوشان از گل جواد نکونام به قطر می‌گفت و پرسپولیسی‌ها نیز از دفاع خوب امروز جلال حسینی حرف می‌زدند اما حضور مردی مسن در میان آن‌ها که می‌گفت گل پیروزی ایران را رضا قوچان نژاد یعنی ملی‌پوش ایران زد باید خوشحالی کنیم، جالب توجه می‌کرد. دوباره با اضافه شدن مردم به یکدیگر فریاد ایران ایران در میدان ونک طنین‌انداز شد.

   

  در پشت بام‌های اطراف میدان نیز ساکنین حاضر بودند و جشن پیروزی تیم ملی را با فاصله تماشا می‌کردند که از دور نیز با نشان دادن دست و پرچم ایران خود را در این جشن سهیم می‌کردند.

   

  به گزارش ایسنا جشن صعود تیم ملی فوتبال با غروب لحظه به لحظه آفتاب همراه بود و نورانی شدن میدان ونک با بادبادک‌ها و پرچم سه رنگ ایران دیده می‌شد هر دسته از مردم ایران به وسیله‌ای شادی خود را نشان می‌دادند در گوشه‌ای نیز مردم صورت‌های خود را رنگ می‌کردند تا با پرچم ایران تزیین شود.

   

  در این دقایق نیز باز هم می‌توان به نقش موثر ماموران نیروی انتظامی اشاره کرد که در مقاطع زمانی نیز توسط فوتبال‌دوستان با شعار نیروی انتظامی، تشکر، تشکر تشویق می‌شدند.

   

  در قسمت جنوبی میدان ونک می‌توان یکی از بزرگ‌ترین پرچم‌های ایران را دید که وقتی از یک دستگاه خودرو پاترول بیرون آمد همه مردم را در آنجا جمع کرد و اکثر فوتبال‌دوستان با دوربین‌های در دست خود از آن فیلم می‌گرفتند.

   

  همچنان به جمعیت حاضر در میدان ونک اضافه می‌شود و مردم از کوچه و خیابان منتهی به این میدان با پرچم ایران دیده می‌شوند.

   

  تبلور غرور ملی در خیابان ولی عصر

   

  به گزارش ایسنا، خیابان ولی عصر یکی از بلندترین خیابان‌های حال حاضر جهان است. از راه آهن تا تجریش کیلومترها مسافت دارد. امروز یکی از بلندترین خیابان‌های پایتخت‌های جهان شاهد تبلور غرور ملی ایران بود. ده‌ها هزار نفر از مردم ایران با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران شادمانی خود را از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی با یکدیگر شریک می‌شدند. پیر و جوان، کوچک و بزرگ همه آمده بودند تا در شادمانی صعود ایران به جام جهانی سهیم باشند. تمرکز جمعیت در میدان‌های بزرگ و تقاطع‌های اصلی از جمله میدان ونک، تقاطع پارک‌وی، تقاطع یوسف‌آباد، میدان ولی عصر و چهارراه ولی عصر به حدی بود که حرکت خودروها عملا متوقف شده بود. مردم با فریاد ایران ایران شعارهای نظیر گل کاشتین گل کاشتین و… خوشحالی خود را ابراز می‌کردند.

   

  جوانان با کشیدن پرچم ایران و رنگ کردن صورت خود و همچنین برافراشتن پرچم ایران و در دست گرفتن بادکنک‌های بنفش در خیابان ولی عصر حاضر بودند.

   

  جای جای این خیابان نیز شاهد پایکوبی علاقه‌مندان به فوتبال بود. حتی جمعیت قابل ملاحظه‌ای که پس از یک روز کاری به سوی خانه‌هایشان در حرکت بودند و در ترافیک مانده بودند هم با بوق زدن و تکان دادن دست و نشان دادن علامت پیروزی، در این شادمانی سهیم می‌شدند. ده‌ها تن از مردم به وسیله تلفن‌های همراه خود به تصویربرداری از این حرکت باشکوه می‌پرداختند.

   

  نیروی انتظامی در معابر اصلی حضور کم‌رنگی داشت و تنها سعی می‌کرد که مسیر عبور اتومبیل‌ها را باز کند اما شدت جمعیت به حدی بود که تقریبا تمام معابر ورودی به خیابان ولی عصر از جمله اتوبان حقانی، تقاطع یوسف آباد، بلوار کشاورز و طالقانی و… بسته شده بود. در حاشیه این گردهمایی عظیم برخی از مردم با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی،‌ رییس جمهور منتخب مردم ابراز می‌کردند. برخی نیز به پخش پرچم‌های کوچک ایران مشغول بودند.

   

  در حوالی میدان ونک سیل عظیمی از مردم خواستار تحقق وعده‌های انتخاباتی شدند و شعارهای انتخاباتی را تکرار کردند.

   

  گروهی از مردم با در دست داشتن کلید (نماد دولت تدبیر و امید) شعار می‌دادند “پاقدم روحانی، تیم ملی جهانی”.

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.