• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » جدول وعده‌های تبلیغاتی جناب روحانی “ای کاش عملی شود”
  کد خبر : 1826665

  جدول وعده‌های تبلیغاتی جناب روحانی “ای کاش عملی شود”

  جدول وعده‌های تبلیغاتی جناب روحانی “ای کاش عملی شود”Reviewed by Farnaz on Jun 18Rating:  انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تمام شد. این بار مردم، ردای ریاست جمهوری را به قامت شیخ دیپلمات دوران اصلاحات دوختند و با رأی بیش از 18 میلیونی خود، حسن روحانی را رهسپار پاستور کردند تا شاید این بار این روحانی باشد…

  جدول وعده‌های تبلیغاتی جناب روحانی "ای کاش عملی شود"Reviewed by Farnaz on Jun 18Rating:

   انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تمام شد. این بار مردم، ردای ریاست جمهوری را به قامت شیخ دیپلمات دوران اصلاحات دوختند و با رأی بیش از 18 میلیونی خود، حسن روحانی را رهسپار پاستور کردند تا شاید این بار این روحانی باشد که با کلیدش، دری از درهای بسته را به روی مردمان این سرزمین بگشاید. 

  در میانه رقابت های انتخاباتی، عارف رفت و روحانی ماند با 5 کاندیدا اصولگرایی که هیچ یک سودای ریاست جمهوری را به نفع کاندید دیگر رها نکردند. روحانی ماند و با 50.71 درصد رأی مردم توانست ردای ریاست جمهوری را بر دوش خود کشیده و مجوز حضور در پاستور برای 4 سال را دریافت کند.
  شیخ دیپلمات رئیس جمهور شد اما در این میان نباید وعده‎هایی را که تا حدودی بر روند انتخاب روحانی از سوی مردم تأثیرگذار بود فراموش کرد، وعده‎های که مردم حتی در گذار زمان استواری و تأکید گوینده آن برای اجرایی شدنشان را فراموش نخواهند کرد. وعده‎های که درهای پاستور را به روی روحانی گشود.
  در جدول زیر می‎توانید اهم وعده‎های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را که از سوی حسن روحانی مطرح شده است مشاهده کنید: 

  منبع: همشهری
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.