• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » آیا قیمت سوخت افزایش می یابد ؟
  کد خبر : 1826592

  آیا قیمت سوخت افزایش می یابد ؟

  آیا قیمت سوخت افزایش می یابد ؟Reviewed by Farnaz on Jun 18Rating: معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور با بیان اینکه قیمت نهایی سوخت تا شهریور نهایی می‌شود، گفت: قیمت بنزین بر اساس قانون با افزایشی همراه است، اما قیمت نهایی را متعاقبا اعلام می‌کنیم.  علی ربیعی درباره برنامه…

  آیا قیمت سوخت افزایش می یابد ؟Reviewed by Farnaz on Jun 18Rating:

  معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور با بیان اینکه قیمت نهایی سوخت تا شهریور نهایی می‌شود، گفت: قیمت بنزین بر اساس قانون با افزایشی همراه است، اما قیمت نهایی را متعاقبا اعلام می‌کنیم. 

  علی ربیعی درباره برنامه ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور برای افزایش قیمت سوخت، گفت: با توجه به اینکه بودجه سال 92 به تازگی ابلاغ شده و طبق قانون افزایش قیمت سوخت در دستور کار است، تا پایان شهریور ماه قیمت نهایی سوخت را اعلام خواهیم کرد. 
   
  وی درباره توزیع سوخت با استاندارد یورو4، گفت: تولید جدید سوخت با استاندارد یورو 4 آغاز شده و بر اساس تصمیم ستاد سوخت ابتدا باید در کلانشهر تهران این سوخت توزیع و به مرور در سایر کلانشهرها و شهرهای دیگر نیز توزیع آن آغاز شود. 
   
  معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور افزود: خودروسازها در تولیدات خود استانداردهای لازم را به کار گرفته‌اند تا مصرف بنزین با استاندارد یورو4 در دستور کار قرار گیرد، ضمن آنکه خودروهای وارداتی نیز با استانداردهای یورو4 هستند. 
   
  وی با بیان اینکه قیمت سوخت با استاندارد یورو4 تفاوتی با سوخت معمولی ندارد، تصریح کرد: برای کاهش آلایندگی هوا، این سوخت مناسب‌تر از سوخت‌های قبلی است. 
   
  به گزارش ایسنا،ربیعی همچنین با اشاره به جایگاه‌های سوخت تهران نیز اظهار کرد: با توجه به افزایش تعداد خودرو در کشور و با توجه به اینکه ورود خودرو بیش از خروج آن است، باید جایگاه‌های سوخت افزایش یابد و سیاست دولت نیز اولویت واگذاری این بخش به بخش خصوصی است. این برنامه باید به گونه‌ای باشد که داشتن جایگاه برای بخش خصوصی مقرون به صرفه باشد تا با ورود بخش خصوصی بتوان توسعه جایگاه‌های سوخت را در دستور کار قرار داد. 
   
  به گفته وی، واریز سهمیه بنزین ماهانه همچنان بدون تغییر در دستور کار ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور قرار دارد
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.