• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » شغل محسن رضایی بعد از انتخابات
  کد خبر : 1826400

  شغل محسن رضایی بعد از انتخابات

  شغل محسن رضایی بعد از انتخاباتReviewed by Farnaz on Jun 17Rating:  شهرام گیل آبادی معاون اطلاع رسانی و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ، درباره انتشار خبری مبنی بر خروج محسن رضایی از دبیرخانه مجمع، گفت: رضایی چنین تصمیمی ندارد، دیروز با قوت در محل کار خود حاضر شد و امروز نیز ساعت 15…

  شغل محسن رضایی بعد از انتخاباتReviewed by Farnaz on Jun 17Rating:

  1

   شهرام گیل آبادی معاون اطلاع رسانی و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ، درباره انتشار خبری مبنی بر خروج محسن رضایی از دبیرخانه مجمع، گفت: رضایی چنین تصمیمی ندارد، دیروز با قوت در محل کار خود حاضر شد و امروز نیز ساعت 15 جلسه شورای کمیسیون‌های تخصصی و معاونین با حضور وی برگزار می‌شود  و در این جلسه موراد ضروری که باید به مجمع تشخیص ارسال شود، مورد بررسی قرار می‌گیرد. برنامه‌ها‌ی رضایی طبق روال گذشته دنبال می‌شود و قطع نخواهد شد.

  وی ادامه داد: دیروز بنده با رضایی صحبت کردم. وی تاکید کرد که من همیشه در صف اول رزمندگی برای کشور و مردم خواهم ماند. از این رو محسن رضایی بهتر از قبل کارها را انجام می‌دهد و به دنبال خدمت به کشور و رهبری است و هیچ تعللی در وظیفه و خدمت او ایجاد نخواهد شد و با قوت و قدرت وظایفش را انجام خواهد داد.

  معاون دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با بیان اینکه در انتخابات سرمایه‌های زیادی برای رضایی به جا ماند که یکی از آنها شبکه‌های اجتماعی، نخبگی و مردمی است، افزود: در نظرسنجی‌های معتبر، برنامه محور بودن رضایی مورد اقبال مردم  قرار گرفت.

  گیل آبادی خاطرنشان کرد: رضایی در بیانیه دوم، آمادگی خود را برای کمک  به منتخب مردم اعلام کرده و گفت که، حاضر است برنامه‌هایش را در اختیار روحانی قرار دهد.

  وی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی می‌تواند به جمهوری اسلامی ایران کمک کند، اظهارداشت: این شبکه برای خدمت به کشور و مردم از ظرفیت خوبی برخوردار است  به طوری که این شبکه 4 میلیون نفری می‌تواند با سازماندهی، سه کار مهم یعنی ریشه‌کنی فقر، عبور از بیکاری و مهارگرانی را با قوت  انجام دهد. برای این شبکه طرح‌هایی را در نظر گرفتیم که به مرور اعلام خواهیم کرد.

  منبع: مجمع تشخیص مصلحت نظا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.