• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » درخواست عجیب بازیکن تیم ملی از همسر صیغه ای خودش!
  کد خبر : 1826342

  یکی از بازیکنان سابق و ملی پوش پرسپولیس که چند سالی است از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شده است همچنان در حاشیه سازی قدرتمند است.

  درخواست عجیب بازیکن تیم ملی از همسر صیغه ای خودش!

  درخواست عجیب بازیکن تیم ملی از همسر صیغه ای خودش!Reviewed by Farnaz on Jun 17Rating: یکی از بازیکنان سابق و ملی پوش پرسپولیس که چند سالی است از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شده است همچنان در حاشیه سازی قدرتمند است. این بازیکن که زمانی یکی از مطرح ترین بازیکنان فوتبال ایران بود اکنون به تیم…

  درخواست عجیب بازیکن تیم ملی از همسر صیغه ای خودش!Reviewed by Farnaz on Jun 17Rating:

  1

  یکی از بازیکنان سابق و ملی پوش پرسپولیس که چند سالی است از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شده است همچنان در حاشیه سازی قدرتمند است.

  این بازیکن که زمانی یکی از مطرح ترین بازیکنان فوتبال ایران بود اکنون به تیم جدید تازه لیگ برتری شده آمده است و به همسر صیغه ای خود گفته با دسته گل در تمرین تیم حاضر شد و مقابل بازیکنان و مربیان بگوید که من از طرفداران دو آتشه تو هستم!

  ظاهرا این جدیدترین ترفند این آقای ریز نقش برای مطرح شدن در جمع هم تیمی های جدیدش است و می خواهد با این روش نشان بدهد که چه بازیکن بزرگ و پرطرفداری است. البته این آقا همسر و فرزند قانونی و رسمی هم دارد. از بد شانسی این آقا یکی از همبازی ها همسر صیغه ی این بازیکن را می شناخته و ماجرا لو رفته است!

  منبع: مدال
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.