• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » چه کسانی ریاست جمهوری را به حسن روحانی تبریک گفتند ؟
  کد خبر : 1826148

  چه کسانی ریاست جمهوری را به حسن روحانی تبریک گفتند ؟

  چه کسانی ریاست جمهوری را به حسن روحانی تبریک گفتند ؟Reviewed by Aryan on Jun 15Rating: پیام تبریک رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور منتخب و قدردانی از مردم متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ملت عزیز ایران! صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی…

  چه کسانی ریاست جمهوری را به حسن روحانی تبریک گفتند ؟Reviewed by Aryan on Jun 15Rating:

  رهبری و روحانی

  پیام تبریک رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور منتخب و قدردانی از مردم

  متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است:
  بسم الله الرحمن الرحیم
  ملت عزیز ایران!
  صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی 24 خرداد، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده ی سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان و طمع ورزان شد.
   
  حماسه حضور شما پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست کردن این اعتماد و پیوند مقدس اند.
   
  ایرانیِ مومن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره دستی هر چه تمام تر به تصویر کشید و کشور خود و منافع ملی خود و آینده پر تلاش و امیدوارانه خود را بیمه کرد.
   
  پیروز حقیقی انتخابات دیروز ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.
  اینجانب با خشوع و خاکساری در برابر لطف و رحمت خداوند حکیم و علیم، جبهه ی سپاس بر زمین می سایم و خود و شما را به ذکر و شکر و قدرشناسی این نعمت بزرگ فرا میخوانم و با سلام و عرض اخلاص به حضرت ولی اله الاعظم روحی فداه و تبریک به ملت عزیز و به رئیس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ حسن روحانی نکاتی را به ایشان و همه آحاد ملت عرض میکنم:
   
  1-اکنون که حماسه ی سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته های رقابت، باید جای خود را به همکاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته ی خود را به  دست آورند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار کند. نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش کنند. وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ ی امنیت کشور و خنثی کننده‌ ی ترفندهای دشمنان است.
   
  2- رئیس جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌ ی ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی که رئیس‌جمهور و همکاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند.
   
  3- اکنون پس از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت کار و اقدام است. رئیس‌جمهور منتخب، تا روز پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است که شایسته است بیشترین بهره از آن برده شود و کارهائی که شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری، بدان نیازمند است، بی درنگ آغاز گردد.
   
  4- تحقق حماسه‌ ی انتخابات، بدون شرکت و رقابت و تلاش دیگر نامزدهای ریاست جمهوری امکان‌پذیر نبود. لازم میدانم از همه شخصیت های محترمی که پای در این میدان نهاده و با تلاش خستگی ناپذیر خود، صحنه ی مسابقه ئی شور انگیز را آفریدند، صمیمانه تشکر کنم و آنان را باز هم به نقش آفرینی در عرصه های گوناگون انقلاب و نظام اسلامی فرا بخوانم.
   
  5- و نیز لازم میدانم از همه ی آحاد ملت که این بار نیز حادثه ای ماندگار خلق کردند، بویژه از حضرات مراجع معظّم و علمای اعلام و نخبگان دانشگاهی و سیاسی و فرهنگی که در ترغیب به مشارکت، نقش های ارزنده ایفا کردند، و نیز از دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بویژه وزارت کشور و شورای محترم نگهبان که زحمات طاقت فرسای این هفته های پرکار را صبورانه تحمل کردند و با امانت کامل، این بار سنگین را به سرمنزل رساندند، و نیز از مأموران پر تلاشی که امنیت این پدیده ی حساس را در کشوری با این وسعت، تا اقصی نقاط آن، تضمین کردند و همچنین از همه ی دستگاههای همکار آنان، صمیمانه تشکر کنم و اجر وافر الهی را برای آنان مسألت نمایم.
   
  6-لازم میدانم به شکل ویژه از رسانه ی ملی و دست اندرکاران محترم آن که شور انتخابات را رهین تلاش هنرمندانه و مبتکرانه ی خود ساختند و راوی صادق و صریح گرایش ها و اندیشه ها و هدفهای نامزدان ریاست جمهوری شدند و چگونگی دست بدست شدن قدرت در نظام جمهوری اسلامی را، به شکل آشکار در برابر چشم جهانیان گذاشتند، تشکری بسزا و بلیغ کرده، اجر و توفیق آنان را از خداوند مسألت نمایم. 
   
  در پایان بار دیگر با خشوع و ابتهال، نعمت های بزرگ الهی را سپاس گفته و با تکریم یاد امام بزرگوار و شهیدان و ایثارگران عالی مقام، آینده ای هر چه بهتر را برای این کشور و این ملت آرزو و مسألت میکنم.
   
   
  و السّلام علیکم و رحمه الله
  سیّدعلی خامنه ای
  25 خرداد ماه 1392
   
   
  احمدی نژاد
  تبریک احمدی نژاد به رئیس جمهور مردمی

  بسمه تعالی

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

  ملت عزیز و آرمانی ایران در طول تاریخ با باوری عمیق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز، متناسب با شرایط و مقتضیات، تصمیمات سرنوشت ساز گرفته است.

  رویداد مهم انتخابات بیست و چهارم خرداد نود و دو را به ملت شریف، مقام معظم رهبری و منتخب محترم ملت تبریک می گویم.

  اینجانب همواره به ظرفیت های عظیم و بی پایان ملت ایران برای ایجاد تحول و تعالی عمیقاً باور داشته و معتقدم که توانمندی‌ها و استعدادهای ذاتی و شگرف ملت ایران بسیار بالاتر و بیشتر از فرصت های پدید آمده بوده است. معتقدم با اعتماد و باور به ملت ایران و احترام به سلایق و علایق گوناگون می توان همه قله های افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترین سطح از رفاه و پیشرفت جهانی قرار داد و همه آروزها و آرمان ها را محقق کرد. امیدوارم با همبستگی و تلاش گسترده تر امید دستیابی به مطالبات تاریخی ایرانیان در رسیدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهانی روز به روز عمیق تر و بیشتر شود.

  ضمن تبریک مجدد به جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حسن روحانی که مورد اعتماد اکثریت ملت قرار گرفته اند امیدوارم با قدرشناسی از عواطف و اعتماد ملت عزیز فرصت خدمتگزاری و تلاش برای استقرار عدالت و آبادانی کشور بیش از پیش مهیا گردد

  از همه علاقه مندان به سرافرازی ایران انتظار دارد که در تمام فرصت ها رییس جمهور و دولت منتخب را برای پیشبرد هر چه بهتر امور یاری رساند اینجانب و دولت خدمتگزار تا آخرین لحظات مسئولیت همچون روز اول به وظایف خود به طور جدی عمل خواهیم کرد.

   

  از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم و همه ملت ها را در سایه عنایات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

   

  خادم ملت ایران

  محمود احمدی نژاد

   
   
   
   

  محسن رضایی
   
   تبریک محسن رضایی به حسن روحانی

  بسمه تعالی

  حسبنالله ونعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

  ملت شریف و عزیز ایران

  حماسه باشکوهی که خلق کردید بار دیگر جان تازه‌ای به مردم سالاری دینی داد. اینجانب این حماسه بزرگ را به محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی و شما ملت عزیز ایران تبریک عرض می کنم و به تشخیص و تصمیم شما احترام می گذارم.

  به جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی نیز تبریک می‌گویم و از خداوند متعال توفیق ایشان را در عبور از مشکلات امروز و رسیدن به آینده‌ای درخشان برای کشور خواستارم.

  از مردم شریف کشور از ارس تا اروند، از البرز تا زاگرس پر افتخار هم به خاطر حمایت از این سرباز همیشگی خود تقدیر و تشکر می کنم و با توجه به درخواستهای مکرر مردمی برای ارایه برنامه هایم به دولت آینده باید ابراز کنم که از هیچ کوششی برای نمایندگی شما در رفع تنگناهای زندگیتان فرو گذاری نخواهم کرد.

  اما چند جمله از سر اخلاص با رییس جمهور آینده جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی:

  ازآنجایی که طی یکسال گذشته بیش از 300 شهرستان، شهر و روستا و بیش از 40 دانشگاه را از نزدیک سرکشی کردم و مهمان سفره های پر مهر مردم کشور بوده و با آنها نان و نمک خورده ام و شادیها و درد ها و غمهای آنها را از نزدیک درک کرده ام ، حال لازم می دانم از سر تکلیف و امانت چند نکته را به حضورتان انتقال دهم.

  1- اقوام ستونهای مستحکم فرهنگ و معرفت ایرانی – اسلامی اند که امروز نیاز به توجه و بازشناخت نقش آنان زیر آسمان فرهنگ ایران بزرگ به عینه دیده می شود، لر ، کرد ، عرب ، آذری ، ترکمن ، بلوچ ، گیلک ، مازنی و . . . همه و همه یعنی ایران مقتدر، این اقتدار از نفی نگاههای سخیف تا تعریف سهم آنها در اداره کشور یک امر ضروری است.

  2- مردم شریف ، ولایتمدار و عاشق ایران در پاره ای از مشکلات که ناشی از سوء مدیریت در رسیدگی به مسایل اقتصادی آنهاست بعضا روزهای سختی را در زندگی خود تجربه می کنند، «فقر ، بیکاری و گرانی » باید از چهره ایران زدوده شود و یک زندگی در شأن مردم ایران برای آنها فراهم آید .

  3- سرمایه های انسانی و نخبگان بی بدیل کشور در جهاتی پشت درب بی تدبیری مانده اند، باید قیود حضور این سرمایه ها را در مشارکت برای آبادانی کشور برداشت، امروز دختران و پسران ما با سطح تحصیلات بالا باید توان خود را در پیشرفت کشور به کار بگیرند و این راهگشایی نیاز به برنامه دارد.

  4- خواهران و برادران ، کشاورزان، کارمندان، هنرمندان و فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی ، بازنشستگان و . . . بعضا با تنگی معیشت مواجه اند و رفع مشکلات آنها نیاز به برنامه، تدبیر و تلاش مجاهدانه دارد.

  5- فراهم کردن محیط کسب و کار و حمایت جدی از کارآفرینی کلید عبور از مشکلات اقتصادی کشور است.

  درک درست شرایط امروز ایران خصوصاً از سوی دولت مردان، تصمیم سازان و تصمیم گیران امری اجتناب ناپذیر و عدم شناخت دقیق وضعیت کنونی، موجب تحمیل هزینه های جبران ناپذیر و هدر دادن فرصت های بزرگ فراروی ملت عزیز ایران است. به نظر بنده کشور امروز نیاز به دولتی فراگیر برای تحقق جهاد اقتصادی و رفع تنگاهای مردم دارد. این مردم دولتی شایسته شأن خود با تدبیر، اقتدار، شجاعت، صداقت و توان اجرایی و عملیاتی بالا در اداره امور کشور دارند که بتواند با بهره گیری از تمام توان کشور آرامش را به خانه ها بازگرداند.

  بنده ضمن تقدیر و تشکر از حماسه سیاسی مردم ایران از خداوند متعال برای شما آرزوی موفقیت کرده و امروز باز هم خود را در صف اول خیزش همدلانه و اخلاق محور برای دفاع از حقوق مردم و پیشرفت ایران بزرگ اسلامی و ملت سرافرازمان می دانم.

  برای سرباز این مرز و بوم جهاد هیچ وقت به پایان نمی رسد. از درگاه حضرت حق سربلندی ملت ایران، مقام معظم رهبری و حضرتعالی را در خدمت به آحاد مردم جامعه خواهانم.

  سعید جلیلی به حسن روحانی تبریک گفت

  متن پیام جلیلی به شرح زیر است:

  جمهوری اسلامی ایران این میراث بزرگ امام راحل بار دیگر در 24 خرداد 1392 جمهوریت خود را بر مبنای گفتمان اسلام ناب به رخ جهان کشیده و نمایشی پرشکوه از انتخابات ازاد را بر مبنای الگوی مردم سالاری دینی نشان داد.

  با سپاس بیکران به درگاه الهی و با قدردانی از ملت بزرگ ایران که با حماسه‌ای دیگر پشتوانه‌ای سترگ را برای اقتدار، سربلندی و پیشرفت نظام خلق کرد و با تشکر و تبریک به رهبر فرزانه انقلاب به خاطر تمهید این حماسه بزرگ، برای رئیس‌جمهور منتخب مردم برادر گرامی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جهت دفاع از آرمان‌ها و حقوق ملت ایران و اعتلاء و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت می‌کنم و به ایشان برای کسب اعتماد ملت ایران صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

  با تشکر خاضعانه از ابراز لطف همه عزیزان که اهداف و برنامه‌های مرا به اهداف و آرمان‌های انقلاب نزدیک‌تر دانسته و به آن رأی دادند، تقاضا دارم با حفظ حضور هوشمندانه در صحنه انقلاب، رئیس‌جمهور منتخب را در پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم یاری نمایند.

   قالیباف

  پیام تبریک قالیباف به رییس جمهور منتخب

  بسم الله الرحمن الرحیم
   
  «ستایش می کنم خداوند را به خاطر اتمام نعمتش، و تصمیم در برابر عزتش، و حفظ و نگهداری از معصیتش» (علی علیه السلام)
   
  ملت شریف و بزرگوار ایران؛ 
   
  امید دارم همانگونه که با نسیم حضورتان عطر مشارکت در میهن اسلامی دگر باره معنا گرفت، با نسیمی دیگر نیز درون و پیرامون ما از جهل و تحجر تهی گردد و معطر به معنویت و شعور جمعی به سوی سرمنزل مقصود رهسپار گردیم. در همه این سال های در خدمت شما حاضر بودن، به کرات آموخته ام که: «گر من از دوست بنالم نفسم صادق نیست؛ خبر از دوست ندارد که ز خود با خبر است.»
   
  در تمام آن سالهایی که با شما گذشت همراه با یکدیگر سطوری از صفحات پر افتخار این مرز و بوم را با تاسی به فرهنگ جهاد و شهادت نگاشته ایم. در همه آن سالها حرکت از شما ملت سرافراز بوده و برکت نیز به طبع آن از خداوند متعال؛ اما در خاطر مشترک ما لحظاتی نیز ثبت شده است که هنوز تاریخ در باب آن به قضاوت ننشسته است:
   
  قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد            سست عهدی که تحمل نکند بار جفا را
  گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی    دوست ما را به همه نعمت فردوس شما را
  گر سرم می رود از عهد تو سر باز نپیچم     تا بگویند پس از من که به سر برد وفا را
   
  اکنون که برگی دیگر از تاریخ پر افتخار این سرزمین در حال تحریر است، بر خود واجب می دانم به یازدهمین منتخب ملت ایران، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی تبریک و تهنیت عرض نمایم و آرزوی موفقیت ایشان را که نیاز حیاتی این برهه است، از خداوند منان خواستارم. امیدوارم با در نظر گرفتن مطالبات بحقِ نیمه دیگر این حماسه سیاسی، زمینه های عملی وحدت، همدلی و همبستگی ملی را فراهم آوریم؛ لیس للانسان الا ما سعی.
   
  با آرزوی ایرانی سربلند
  محمد باقر قالیباف
  ۲۵ خردادماه ۱۳۹۲
   

  محمد غرضی

  سید محمد غرضی نیز در واکنش به خبر انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهور با بیان اینکه ان‌شاءالله این اتفاق، اتفاقی میمون و مبارک است، اظهار کرد: برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

   

  سیدمحمد غرضی در گفت وگو با ایسنا گفت: ان‌شاءالله انتخاب‌آقای روحانی به عنوان رییس جمهور انتخابی خیر باشد. ان‌شاءالله ایشان بتواند در اهداف‌شان به نتایج مورد نظر خود دست یابد. من امیدوارم که همه ملت با ایشان همکاری کنند. ان‌شاءالله ایشان بتوانند دولتی بتوانند مستقر تشکیل دهند. من برای آقای روحانی و همچنین ملت غیور ایران آرزوی عاقبت به خیری می‌کنم. من برای ملت ایران،‌حماسه‌ای که در روز انتخابات خلق شد و همچنین برای آقای حسن روحانی رییس جمهور کشور آرزوی توفیق و سلامتی می‌کنم.

  علی اکبر ولایتی

  پیام تبریک ولایتی برای رئیس جمهور منتخب مردم

  «بسمه تعالی

  حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

  رئیس جمهور محترم منتخب

  باسلام

  حضور حماسه ساز ملت بزرگ ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، انسجام ملی را به نمایش گذاشت و در این برهه حساس ، امنیت ملی را تقویت کرد و دشمنان ملت را نا امید ساخت .

  پیروز اصلی این میدان همانا مردم فهیم ما هستند که به دعوت رهبر محبوب خود پاسخ گفتند و حماسه سیاسی را رقم زدند. جنابعالی نیز موفق به کسب رأی اعتماد ملت شدید که مایه مسرت است. این انتخاب را به مقام معظم رهبری ، ملت شریف و جنابعالی تهنیت می گویم و تداوم توفیق را برایتان مسالت می کنم . امید می رود در دوره ریاست جنابعالی، ‌مبانی «مردمسالاری دینی» که یادگار امام راحل است تحکیم یافته و گفتمان رهبری در «عدالت و پیشرفت» تحقق یابد و بتوان با همدلی، قانونگرایی، ولایتمداری و تعامل قوا نقاط ضعف را بسرعت برطرف کرد و با پیگیری راهبرد « مقاومت مدبرانه» بر حق و دستاوردهای هسته ای ابرام ورزید.

  اینک با این اقبال مردمی و پس از تنفیذ و تحلیف، جنابعالی رئیس جمهور همه ملت و از جمله جریانها و افراد رقیب هستید و لذا همراهی، همکاری و رعایت احترام جنابعالی ،‌ وظیفه همگان است .

  خداوند بزرگ را شاکریم که نعمت های بیکران خود را همواره بر ملت ما ارزانی داشته است و امیدوارم قدردان نعمت های او باشیم . انه ولی النعم»

   

   

  محمد رضا عارف

  عارف پیروزی روحانی در انتخابات را تبریک گفت

  معاون اول دولت اصلاحات طی پیامی پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

  به گزارش خبرگزاری فارس، محمد‌رضا عارف طی پیامی پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این انتخابات را تبریک گفت.

  متن این پیام به شرح ذیل است:

  برادر عزیزم، جناب آقای دکتر حسن روحانی؛

  با اهداء سلام و درود،

  افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب ملت در جایگاه رئیس جمهوری ایران اسلامی را به جنابعالی، ملت شریف و رهبر معظم انقلاب تبریک عرض می کنم. سرمایه اعتماد مردم، که به حق یک امانت الهی است، بر دوش جنابعالی قرار گرفته است. صمیمانه از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در راه دشواری که در پیش دارید، آرزومندم.

  این موفقیت، پیروزی گفتمان اصلاح طلبی و اعتدال است. پیروزی نگاه خردورزانه و اخلاق گرایانه به کشورداری است.

  اکنون پس از خلق حماسه سیاسی توسط مردم فهیم و عزیزمان، نوبت به تحقق حماسه اقتصادی و ساماندهی مشکلات کشور رسیده است که جز با همدلی و همراهی همه مردم عزیز و جریانات مختلف سیاسی و اجتماعی محقق نخواهد شد و وظیفه همگان، حمایت و همکاری با منتخب ملت است.

  اینجانب متواضعانه و خالصانه از تمامی گروهها و جریانات سیاسی و سایر نامزدهای محترم یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست می کنم که با حمایت همه جانبه از رئیس جمهور منتخب، برای برآورده شدن مطالبات به حق مردم که آرزوی همه ماست، همت کنند.

  به امید فردایی بهتر برای همه ایرانیان

  فرزند کوچک ملت بزرگ ایران، محمدرضا عارف

  پیام علی فلاحیان برای حسن روحانی

  وزیر اسبق اطلاعات طی پیامی پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره ریاست جمهوری را تبریک گفت.

  به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی‌ فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات طی پیامی پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره ریاست جمهوری را تبریک گفت.

  در این پیام آمده است: پیروزی گفتمان اعتدال و اخلاق و تدبیر و خلق حماسه بزرگ سیاسی را به شما و ملت فهیم و شریف ایران تبریک میگوییم. حضور حماسی مردم، امید را برای حل مشکلات کشور در دلها زنده نمود.

  این پیام می‌افزاید: امید است جنابعالی که منتخب ملت ایران هستید، با انتخاب افراد شایسته و با تدبیر کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت و ایجاد ایران اسلامی قدرتمند قرار دهید.

  نادران: به روحانی و اصلاح‌طلبان تبریک می‌گویم

  یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی مردم و رهبری را برنده اصلی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری دانست.

  الیاس نادران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خلق حماسه سیاسی در شرایطی اتفاق افتاد که دستگاه‌های تبلیغاتی نظام سلطه مشغول بمباران تبلیغاتی خود علیه جمهوری اسلامی بودند.

  وی در ادامه به حسن روحانی و اصلاح‌طلبان برای جلب اعتماد مردم تبریک گفت.

  وی با بیان این‌که «با تغییر در مدیریت اجرایی کشور، سیاست‌های کلی و کلان نظام تغییری نمی‌کند» خاطرنشان کرد: تمام قوا و دستگاه‌های ذیربط در تصمیم‌گیری‌های کشور دخیل‌اند؛ بنابراین تصمیم‌گیری‌ها در یک هماهنگی بین نهاد‌های مربوطه انجام می‌گیرد و یک قوه به تنهایی قادر نیست سیاست تعیین کند.

  یک نماینده اصولگرای مجلس افزود: ساز‌وکار تصمیم‌گیری درباره مساله هسته‌یی کشور نیز از حدود اختیارات قوه مجریه خارج است و تصمیم‌گیری آن در جای دیگری انجام می شود.

  نماینده مردم تهران در مجلس همچنین از کاندیدا‌ها خواست به نتیجه انتخابات تمکین کنند و تلاش کنند اعتماد مردم را جلب کنند.

   

  پیام هاشمی برای روحانی

  هاشمی و روحانی

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

        هاتف آن روز به من مژده‌ این دولت داد       که در آن جور و جفا، صبر و ثباتم دادند

  مردم بزرگوار و شریف ایران اسلامی

  آنچه روز جمعه 24 خرداد با قدم‌ها و قلم‌های شما در صحیفه تاریخ این سرزمین رقم خورد، اوج شور و شعور ملّی و اسلامی و بهترین تعبیر برای اجتهاد سیاسی بود که خاتمیت اسلام را در توجه به شرایط زمان و مکان در دنیا جاودان کرد. حضوری که اگر چه در امتداد انقلاب اسلامی بر دوام بود امّا زمزمه‌های شومی به گوش می‌رسید تا بر این آئینه‌‌ همدلی، همراهی و همکاری، غبار یأس و ناامیدی بنشانند.

  اینجانب خاضعانه از همه شما مردان و زنان، دختران و پسران و پیر و جوان از همه قشرها و صنوف در شهرها و روستاها که «حماسه سیاسی» در تعبیر رهبری را عینیت بخشیدید، تشکّر و قدردانی می‌ نمایم و خود را در شادمانی سیاسی و شیرینی تحقق وعده‌های الهی با شما مردم زمان‌شناس و فهیم، سهیم می‌دانم و به منتخب مردم، حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی تبریک می‌گویم و امیدوارم با سرمایه ارزشمند اعتماد و اطمینان مردم و حرکت در مسیر تحقق وعده‌های انتخاباتی و برنامه‌های ارائه شده، نور امید را با تدبیر دولت خویش هر روز در جامعه مشعمشع‌تر نماید.

  این انتخابات و نتایج معنادار آن درس‌های فراوانی در ابعاد سیاست داخلی و خارجی داشت که واکاوی و یادآوری آن از ضرورت‌های تحلیل‌های منطبق بر واقعیت‌هاست.

  به جهانیان و  مدعیان سردمداری ملل و نحل درس داد که مردم ایران را نمی توانید پشت دیوارهای تحریم محصور نمایید و شعار تعامل با ملت‌ها، بدون حضور صاحبان متمدن‌ترین و بافرهنگ‌ترین آنها، یعنی ایرانیان، مانند بهار بدون سرسبزی است و خزانی بیش نیست.

  به همسایگان مرزهای جغرافیایی این کشور، درس داد که باید قدر همجواری با مهربان‌ترین و با درایت‌ترین ملت منطقه را بدانند و بیهوده بر طبل اختلاف نکوبند و صلاح مملکت خویش را در همکاری با ایران بجویند.

  به بزرگان اندیشه‌ساز در داخل کشور، درس داد که تحجّر، دگم‌اندیشی، بداخلاقی‌ها، حذف‌ها، طردها و انحصارطلبی‌ها، متاعی بی‌بها و مقطعی است و جایی در طاقچه‌ ذهن و زبان مردم این سرزمین ندارد و مهربانی، تعامل و اعتدال، بهترین زبان برای گفت‌وگو با مردم است و به‌ ویژه جوان ایرانی خوب می‌داند که چگونه در برگه‌های آرای خویش به سفیران عطوفت سلام دهد.

  به تحریف‌کنندگان تاریخ درس داد که مردم پازل‌های بریده شده از قیچی تحریف و سانسور را در واقعیت‌های جامعه پیدا می‌کنند و نمی‌گذارند تحریف در تاریخ نهادینه شود وزمانِ شادمانیِ مقبولیتِ دروغ‌پراکنی‌ها تا اولین فرصت ممکن برای اعلام بیزاری عمومی است و آنچه در دین مبین اسلام ناپسند است، برای همه عقول، با همه اختلافات سلیقه‌ای و جناحی، ناپسندتر است.

  به کینه‌جوسازان و دشمن‌تراشان درس داد که مردم، به هنگام نیاز «أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ» را با «رُحَمَاء بَیْنَهُمْ» در یک آیه تلاوت می‌نمایند و برای تبیین تعامل با جهانیان، به این کلام نورانی قرآن پایبندند که «وَ لا تَسُبُّوا الَّذینَ یَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ فَیَسُبُّواْ اللّهَ عَدْوًا بِغَیْرِ عِلْمٍ».

  انتخابات 24 خرداد فقط یک رویداد سیاسی نبود، بلکه یک اتفاق فرهنگی، یک هشدار اقتصادی و یک همراهی اجتماعی برای اعلام انزجار از کلّه‌شقی، قانون‌گریزی و فراز و فرودهای افراط و تفریط و برگشت به راه اعتدال و عقلانیت است که جان‌مایه رسالت نبوی و اساس تعالیم ائمه هداست.

  به منتخب محترم مردم که الحمدلله از السابقون عقلای قوم و از آشنایان با رمز و راز دفاع منطقی از جمهوریت، اسلامیت و تمامیت ارضی ایران و از فرزندان فهیم حوزه و دانشگاه است، مشفقانه و برادرانه توصیه می‌نمایم که فرصت‌ها و امتحان الهی چون ابرها می‌گذرند و باران نیز، اگر طریق افراط بپیماید، سیلاب می‌شود و اگر معتدل ببارد، هم چشم‌انداز و هم واقعیتِ طبیعت را عوض می‌نماید.

  ایشان خوب می‌دانند که صدف‌های اصلاح‌طلبی، اصول‌گرایی و مستقل‌های سیاسی، در این سرزمین پُر از مرواریدهای درخشان است که دلشان برای سربلندی ایران می‌تپد و رویگردانی مردم از تنگ‌نظری دراستفاده از ظرفیت‌های انسانی و خانه‌نشین کردن سرمایه‌های ملی و دینی است.

  اینجانب یک‌بار دیگر به آحاد مردم عزیز ایران «دست‌مریزاد» می‌گویم و از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات که از ماهها پیش زمینه‌های خلق این حماسه سیاسی را فراهم کردند، تشکر می‌‌نمایم و امیدوارم جناب آقای دکتر روحانی، در پایان رقابت‌ها و آغاز فصل رفاقت‌ها، در راه رسیدن به «حماسه اقتصادی» که وعده‌اش را در تبلیغات انتخاباتی داده بودند، از ظرفیت‌های مدیریتی وکارشناسی استفاده نمایند.

   

  تبریک مطهری به روحانی

  علی مطهری

  علی مطهری

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  ۲۴ خرداد سال ۱۳۹۲ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد بود. در این روز مردم ایران رشد اجتماعی و سیاسی خود را که در طول ۳۴ سال در کوره حوادث انقلاب اسلامی کسب کرده اند به نمایش گذاشتند، از یک سو با مشارکت بالای خود در انتخابات ریاست جمهوری حماسه سیاسی را محقق و غربیهای زیاده خواه را ناامید کردند و از سوی دیگر با گزینش گفتمان اعتدال، خطر افراط گرایی را که آرمانهای انقلاب اسلامی را در معرض خطر قرار داده بود، دفع نمودند.

  نوع انتخاب مردم با توجه به سیر حوادث چهار سال گذشته بسیار معنی دار بود و پیام روشنی داشت که در فرصت مناسب باید به آن پرداخت.

  بدون شک پیروز این انتخابات، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند. این پیروزی را به مردم رشید ایران، رهبر گرانقدر و جناب حجت الاسلام آقای دکتر حسن روحانی تبریک عرض می کنم. امیدوارم ایشان در دولت خود از رقبای خود در این انتخابات استفاده نمایند و کابینه دولت یازدهم مرکب از اصول گرایان معتدل و اصلاح طلبان معتدل و مظهر اعتدال و تدبیر باشد.

  پیام تبریک اتحادیه انجمن های اسلامی

  روحانی

  بسمه تعالی

  ملت غیرت مند ایران مبارک باد بر شما، این پیروزی؛ چه شکوهمندانه جمهوریت نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشاندید و چه عزتمندانه به مستکبران عالم “نـــه” گفتید؛ حلاوت شیرینی این انتخابات کام دشمنان نظام اسلامی را تلخ کرد. شما که با مشارکت بیش از 72 درصدی مهر تاییدی بر حقانیت جمهوری اسلامی و مشت محکمی بر دهان مدعیان دروغین دموکراسی کوبیدید و اثبات کردید این انتخابات رد ادعای مضحک تقلب و تحقق عینی مردم سالاری دینی است.

  اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن تبریک این پیروزی به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت ایران و رئیس جمهور منتخب اعلام می دارد، حماسه سیاسی با شکوه هرچه تمام تر محقق شد و ملت همچون همیشه به تکلیف خود عمل نمود و اکنون نوبت به تحقق حماسه اقتصادی است و این بار، مسئولان باید به تکلیف و وظیفه خود عمل کنند. رقابت ها تمام شد و بر همگان واجب است تا رئیس جمهور منتخب را در مسیر “پیشرفت، عدالت و مقاومت” یاری دهند و ایشان نیز در همین مسیر گام بردارند؛ اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل این آمادگی را دارد تا نقطه نظرات خود را در خصوص پیشرفت کشور با رئیس جمهور منتخب در میان بگذارد؛ انقلاب به پیش خواهد رفت تا پرچم این انقلاب به عدالت گستر گیتی داده شود.

   جناب آقای حسن روحانی نیز بدانند، فراز بلند 2خرداد76 وحماسه های سوم تیر 84 و22خرداد 88 و اکنون 24 خرداد 92 ثابت نموده است که ملت با کسی عهد اخوت دائمی نبسته است. و از ایشان خواستاریم برای پاسداشت عدالت و پیشرفت و در اوج ماندن این گفتمان با اتکا به رای مردم و قانون، بار مسئولیتی که مردم به دوش وی گذاشته اند با قدرت و مقاومت در برابر مستکبران به ثمر بنشانند و بدانند که هم چون گذشته، پشتوانه و آرای مردمی روسای جمهوری تا زمانی پابرجاست که در خط امام، گفتمان انقلاب و منویات ولایت فقیه حرکت کنند.

  مشی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل همانگونه که نشان دادیم در مواجه با همه مسئولان، چه در دولت آقای خاتمی و چه در دولتهای آقای احمدی نژاد رویکرد انتقادی در سایه انصاف است؛ لذا رویکرد انتقادی اتحادیه در دولت یازدهم نیز پابرجا خواهد بود، آنجایی که در گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارید از شما دفاع و در غیر این صورت انتقاد خواهیم کرد.

  اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

  بیانیه ایثارگران و رهپویان برای مردم و روحانی

  بیانیه ایثارگران و رهپویان برای مردم و روحانی

  درود و سپاس بی‌كران به محضر ملت ایران كه با حضور حماسی خود در نهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری نمایشی بزرگ از اتحاد، وفاق، وحدت و همبستگی ملی را در معرض قضاوت جهانیان قرار دادید. ملت فهیم و غیور با رای قاطع و پرصلابت خود قلب صاحب اصلی كشور حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) را شاد و روح بلند و ملكوتی حضرت امام خمینی(ره) و ارواح طیبه شهیدان را مسرور نمودید و به فراخوان رهبر خردمند انقلاب در مشاركت حداكثری لبیك گفتید تا بسترساز خدمت بیش از پیش دولتمردان باشد. جا دارد این حضور پرشور را به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم و حجت الاسلام روحانی تبریك گفته و آرزوی توفیقات روزافزون وی و همه دولتمردان محترم را از خداوند متعال خواستار باشیم.

  اینك با پایان یافتن انتخابات و آرای گسترده به رییس‌جمهور منتخب، فرصت را مغتنم شمرده بر موارد زیر تاكید می‌كنیم:

  1- حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری كه نمایشی از وحدت ملی بود موجبات كارآمدی و خدمت‌گزاری بیش از گذشته در دولت آینده را فراهم آورد ارتقای جایگاه ایران در نظام بین‌الملل را فراهم ساخت. بی‌گمان این حضور بی‌نظیر مردم بزرگ‌ترین سرمایه‌ رییس‌جمهور منتخب و دولت  آینده خواهد بود.

  2- بی تردید آقای روحانی رییس جمهور همه مردم ایران است و ضروریست به مطالبات همه مردم توجه نمایند كه در آرای مردم به ایشان و تك تك نامزدهای انتخابات تبلور داشت. آرای مردم را رای به اصولگرایی، اصلاح‌طلبی، ولایت‌مداری، اعتدال، شایسته‌سالاری، قانون‌گرایی، مردم‌سالاری دینی، امنیت، تامین زندگی شرافتمندانه برای مردم می‌دانیم. ما بر این باوریم مردم خواهان كارآمدی بیش از پیش حكومت دینی زیر سایه ولایت فقیه، اعتدال و آرامش، خدمت صادقانه و پیشرفت همه‌جانبه‌ ایران اسلامی هستند. رییس جمهور منتخب از امروز تلاش نماید با به كارگیری مشاورینی دلسوز به مشكلات واقعی و حقیقی مردم متمركز شود تا دولت آینده به كار‌گاهی بزرگ برای حل مشكلات مردمی مبدل شود.

  4- همانطور كه آقای روحانی در رقابت های انتخاباتی و بیانیه اخیرشان تاكید داشتند دولت آینده بایستی در وفاق ملی، همگرایی با سایر قوا، بهره‌گیری از همه‌ شایستگان برای اداره‌ بهتر كشور، كاهش تنش و اختلاف، ایجاد امنیت و آرامش در كشور نقش متمایزی را عمل كند كه آن را از سایر دولت‌های پیشین متمایز می‌سازد. تحقق این مهم در گرو حضور دائمی مردم در صحنه و حمایت از آرایی كه داده‌اند، میسور می‌باشد.

  5- مناسب است آقایان متوهمی كه چهار سال پیش ظلم بزرگی را به نظام كردند توجه نمایند كه ساز و كار انتخاباتی نظام اسلامی و امانتداری دائمی نسبت به آرای مردم دارد طرح مسئله تقلب كه دروغ بودن آن، در همان مقطع هم اثبات شد و هم اكنون به مراتب بیشتر به ثبوت رسیده است، همچون لكه ننگی بر دامن كسانی است كه هم شعار تقلب سر دادند و هم در انتخابات اخیر با شور و ولعی وصف‌ناپذیر حضور یافتند. انتخابات 24 خرداد علاوه بر پیروزی بزرگ رهبری معظم و ملت بزرگ ایران، حقانیت نظام اسلامی را نیز به اثبات رساند و شر‌مندگی اصحاب فتنه و فرار‌یان به امریكا و سران فتنه را گوشزد نمود. همه دلبستگان انقلاب می دانند كه نظام مقدس اسلامی تحت هدایت های رهبر حكیم انقلاب، بر سر اصول و حقانیت خود اهل معامله نیست.

  6- از تمامی دست اندكاران انتخابات مخصوصا شورای نگهبان با نقش نظارتی و دقیق خود، از وزارت كشور كه با تلاشی شبانه روزی در مراحل اجرایی انتخابات متحمل زحمات بسیاری شد، از نیروهای انتظامی و امنیتی كه با مجاهدت، امنیت و آرامش بیشتری به فضای انتخابات و رقابتهای آن دمیدند و در نهایت از رسانه ملی كه نقش بی بدیلی در حماسه پرسكوه ملت ایران داشت تقدیر و تشكر داریم و از این همه تلاش های مجاهدانه در جهت برپایی حماسه ای بزرگ بر درگاه الهی سجده شكر به جای می آوریم.

  جمعیت ایثارگران و جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پایان بار دیگر یادآور می شود كه پیروز واقعی این انتخابات، رهبر حكیم و فرزانه انقلاب و ملت بزرگ ایران است كه با حماسه حضور خود پشتوانه برای اصلاح و سازندگی و پیشرفت و عدالت را در كشور فراهم نمود و در عرصه بین‌المللی عزت و اقتدار ملی و توسعه فرهنگ مردم‌سالاری دینی را به نمایش گذاشت.

  رئیس مجلس خبرگان در پیامی انتخاب حسن روحانی را تبریک گفت

  رئیس مجلس خبرگان

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

  و تلک الایام ندوالها بین الناس ولیعلم الله الذین آمنوا و یتخذو منکم شهداء (آل عمران 140)

  و ما این روزها(ی شکست و پیروزی) را میان مردم به نوبت می‌گردانیم (تا آنان پند گیرند) و خداوند را که (واقعا) ایمان آورده‌اند معلوم بدارد و از میان شما گواهانی بگیرد.

  جناب حجت‌الاسلام آقای دکتر حسن روحانی (دام توفیقه)

  سلام علیکم و رحمة‌الله

  اعیاد شعبانیه و خلق حماسه سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر شما و ملت شریف و آزاده ایران مبارک باد.

  بی‌شک خلق این حماسه در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیروزی دیگری برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  ضمن احترام و تکریم نسبت به تمام نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب شما را در این عرصه خطیر تبریک گفته و توجه شما را به نکات ذیل جلب می‌کنم.

  1ـ امید است جنابعالی که از یاران دیرین امام و رهبری و اعضای محترم جامعه روحانیت مبارز تهران هستید، از مومنان واقعی مورد اشاره در آیه شریفه فوق بوده و از شاهدانی باشید که توفیق پاسداری از آرمان‌های امام راحل«قدس سره» و پایبندی و التزام به ولایت عامه فقیه را به آنها عطا فرموده است.

  2ـ بی‌تردید جنابعالی به عهد خود وفادار بوده و راه امام امت خمینی کبیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حفظ مصالح امت را سرلوحه برنامه‌های خود قرار خواهید داد.

  3ـ انتظار داریم از امروز تا آخرین روزی که این مسئولیت را برعهده دارید حل مشکلات مردم شریف که حماسه‌آفرین این عرصه هستند را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهید.

  4ـ بر این باوریم که جنابعالی به عنوان رئیس جمهور منتخب، مجری قانون اساسی و حافظ دین و مذهب رسمی کشور، و همچنین عزت و شرافت جمهوری اسلامی ایران هستید.

  5ـ یادآور می‌شوم روحانیت معزز که همواره پاسدار و مدافع ارزش‌های انقلاب و اسلام عزیز بوده‌اند، چون گذشته مترصد حوادث و جریانات پیش‌رو خواهند بود و به یقین جنابعالی از خیرخواهی و نصیحت ناصحان مشفق و پشتیبانی روحانیت بی‌نیاز نخواهید بود.

  از خداوند متعال برای شما توفیق در انجام این وظیفه خطیر که ملت بر دوش شما نهاده است را خواستارم.

  دعای حضرت بقیة‌الله‌الاعظم عجل‌الله‌ له الفرج بدرقه راهتان باد.

  برادر شما محمدرضا مهدوی کنی

  25 خرداد ـ شعبان المعظم 1434

  آیت الله هاشمی شاهرودی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفت

  آیت الله هاشمی شاهرودی

  حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

  با سلام و تحیت

  سپاس خداوند بزرگ را که در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ملت شریف ایران اسلامی را در امتحانی سرنوشت ساز پیروز گردانید و لبیک گو به ندای رهبری معظم انقلاب جنابعالی را که از چهره های شاخص و موفق نظام هستید با رای قاطع به ریاست جمهوری اسلامی ایران انتخاب نمودند اینجانب این پیروزی را به مردم فهیم ایران اسلامی، رهبری معظم انقلاب و جنابعالی که امید موفقیت روز افزونتان را دارم تبریک می گویم و از خداوند متعال پیروزی و سربلندی اسلام را خواستارم.

  سید محمود هاشمی شاهرودی

  رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه

   

  رئیس مجلس در پیامی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفت

  علی لاریجانی

  صدیق گرامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی ( دام عزه)

  با سلام

  توفیق جنابعالی در کسب رای اکثریت ملت عظیم الشان ایران را جهت خدمتگزاری در سمت ریاست جمهوری، تبریک عرض می کنم.

  شکوه و عظمت انتخابات اخیر پشتوانه ای ارزشمند برای بهبود شرایط کشور به خصوص در زمینه حل مشکل گرانی و بیکاری خواهد بود. تدبیر همه جانبه و انتخاب کابینه کارآمد و ورزیده و متعهد و رعایت قانون، بهترین بهره جستن از انرژی این حضور درخشنده و حماسی ملت است که ان شاء الله جناب عالی در ظل رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب، توفیق انجام آن را خواهید داشت.

  مجلس شورای اسلامی در این برهه حساس کشور همکاری صمیمانه ای را با حضرت عالی و دولت جدید برای تحقق اراده ملت و اصلاح امور به عمل می آورد.

  از خداوند متعال می خواهم جنابعالی در طی طریق اسلام ناب محمدی و تحقق آرمان های امام -قدس سره- و تمشیت امور مهمه کشور مورد عنایت و توجه قرار گیرید.

  علی لاریجانی

  پیام تبریک رحیمی به رییس‌جمهور منتخب ملت ایران

  رحیمی

  «حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

  رییس‌جمهور منتخب ملت ایران

  با سلام

  انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان رییس‌جمهور کشورمان تبریک و تهنیت می‌گویم. بی‌شک این انتخابات پرشور موجب آبروی مضاعف ایران و مردم‌سالاری دینی در چشم مردم منطقه و جهان خواهد شد و از این نظر به عنوان گامی به جلو در تمرین مردم‌سالاری و نقطه عطفی در انتشار افکار حیات بخش اسلام محسوب می‌شود. توفیق هرچه بیشتر جنابعالی در اعتلای میهن اسلامی و پاسداری از آرمان‌های امام خمینی(ره) و نظریات گرانقدر رهبر معظم انقلاب اسلامی را از خداوند بزرگ مسألت می‌نمایم.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۸)  • محمدعلی عباسی

   من اولین بارم بود که رئیس جمهور( دکتر حسن روحانی )را تبلیغ کردم چون از کم توجهی ، بیسوادی ، دروغهای مسئولین فرمانداری و بنیاد مسکن، عدم هماهنگی بین ارگانهای دولتی ، خسته شده ام . رای دادم تا از رهبرم حمایت نمایم و انتقادم را نسبت به دولت احمدی نژاد اعلام کنم . انشاالله که آقای روحانی از گذشته دولت احمدی نژاد به سوی موفقیت خویش درسی آموخته باشند . آرزوی توفیق دارم

  • حامي ولايت

   واقعاً آقاي رضايي بزرگمنش و شريفه
   خيلي پيام تبريك ، ابراز محبت و توصيه هاي ايشون جالب بود

   • raha

    واقعععععععععععععععععععععن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

  • نام...

   انشالله اقای روحانی همواره درنظر داشته باشد که ماچرا به ایشان رای دادیم منتظر تحولیم

  • حق گو

   جوجه رو آخرپاییز میشمرند مثل الان درمورد احمدی نزاد که همه میخوان زودتر بره . . .

   • raha

    خداکنه آقای روحانی مث احمدی نژاد مارو پشیمون نکنه ودرپی انتظارات مردم باشه نه یه عده خاص
    آقای احمدی نژاد که مارو ازکرده خود پشیمون کرد

  • یه بنده خدا

   ان شالله آقای روحانی بتونن کشور سربلند کنند.
   کشوری در مسیر اسلام و همگام با ولایت و البته کشوری الگو و نمونه.
   امیدوارم ایشون به قدری توانا باشن که بتونن اخلاق رو در کشور حکمفرما کنن و ببنییم که مردم ما حتی با وجود 180 درجه اختلاف باز هم به هم احترام میذارن و همه قانون مدار و وطن پرستن.

   • احمدنیا

    نقد زیبایی بود احسن

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.