• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ایرانیان مقیم آمریکا چه طوری رای دادند ؟
  کد خبر : 1826077

  ایرانیان مقیم آمریکا چه طوری رای دادند ؟

  ایرانیان مقیم آمریکا چه طوری رای دادند ؟Reviewed by Aryan on Jun 15Rating: شبكه خبري اي بي سي آمريكا در گزارشي از راي دادن ايرانيان مقيم آمريكا، مشاركت آن ها را گسترده توصيف كرد و گفت آنها به شكل پرشور و با اميد فراوان به پاي صندوق راي رفتند. به گزارش ايرنا اين شبكه خبري…

  ایرانیان مقیم آمریکا چه طوری رای دادند ؟Reviewed by Aryan on Jun 15Rating:

  میزان رای مردم است

  شبكه خبري اي بي سي آمريكا در گزارشي از راي دادن ايرانيان مقيم آمريكا، مشاركت آن ها را گسترده توصيف كرد و گفت آنها به شكل پرشور و با اميد فراوان به پاي صندوق راي رفتند.

  به گزارش ايرنا اين شبكه خبري آمريكايي كه خبرنگارش از حوزه راي گيري در ايالت فلوريدا بازديد كرده است ،گفت: ايرانيان آمريكا نيز به مانند هموطنانشان در آن سوي جهان به رييس جمهور آينده خود راي دادند.اي بي سي مي افزايد: ايرانيان از كاروليناي شمالي تا فلوريدا به شهر تامپاي آمده بودند تا در حوزه راي گيري اين شهر فلوريدا راي خود را به صندوق بيندازند.

  خبرنگار اين شبكه، راي دهندگان را پرنشاط و پراميد توصيف كرده و مي افزايد: بسياري از آن ها دانشجوياني بودند كه به اميد آينده بهتر براي كشورشان به پاي صندوق هاي راي آمده اند.بر اساس آمار اداره سرشماري آمريكا، ۴۱۴ هزار ايراني در اين كشور زندگي مي كنند كه بيشترين آن ها در كاليفرنيا ساكن هستند.

  از ۲۰ حوزه راي گيري در سراسر آمريكا، حوزه در كاليفرنيا قرار داشت تا هموطنان بتوانند بدون دشواري كمتري به پاي صندوق راي بيايند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.