• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سایت محسن رضایی : شکست اصولگرایی واجب بود؛ واجب تر از نان شب!
  کد خبر : 1826074

  مردم هم خوب می‌بینند که عیار هر کس به چه میزان است!

  سایت محسن رضایی : شکست اصولگرایی واجب بود؛ واجب تر از نان شب!

  مردم ایران به جریان اصولگرایی نه گفتند، چرا که از روند اداره کشور ناراحت بوده و از آن نحوه اداره کشور آسیب‌ها دیده بودند. مردم به جریان اصولگرایی نه گفتند، نه به آنان بفهمانند اصلح بودن یک کاندیدا را مردمند که تعیین می‌کنند و این مردم از یک رئیس جمهور اداره کشور را می‌خواهند؛ اداره‌ای خوب که تأثیر آن را در زندگی‌شان ببینند و لمس کنند.

  سایت محسن رضایی : شکست اصولگرایی واجب بود؛ واجب تر از نان شب!Reviewed by Aryan on Jun 15Rating:
  جبهه متحد اصولگرایان

  جبهه متحد اصولگرایان

  شکست اصولگرایی واجب بود؛ واجب تر از نان شب! جریان اصولگرایی باید این نکته را درک کند که نمی‌تواند ناکارآمد بود و انتظار داشته باشد، مردم باز هم فوج فوج به سمت آنان حرکت کنند.

  جریان اصولگرایی باید درک کند که باید مسئولیت پذیر باشد و پاسخگو. نمی‌تواند تمام قد به حمایت از یک کاندیدای ریاست جمهوری برخاسته و در نیمه کار از او اعلام برائت کرد.

  جریان اصولگرایی باید بداند که نمایندگان مجلس اصولگرایی در انتخابات اخیر، صد و چهل تن از آنان از قالیباف حمایت کرده بود و صد و شصت تن از آنان از ولایتی و نزدیک همین تعداد هم از جلیلی در حالی که تعداد نمایندگان مجلس فعلی کمتر از 290 نفر است، اما حدود پانصد امضا از این مجلس برای حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری جمع می‌شود!

  جریان اصولگرایی باید درک کند که فقط در مونولوگ است که می‌تواند فرمایش‌های خود را برای مردم بخواند و دیکته کند و در یک دیالوگ و گفت‌وگوی دو نفره همیشه کم می‌آورد و قافیه بازی را می‌بازد و مردم هم خوب می‌بینند که عیار هر کس به چه میزان است!

  رسانه‌های اصولگرایی و در رأسشان صدا و سیما، باید بدانند دوران انحصار رسانه ای پایان یافته و نمی‌توان با نادیده گرفتن بخشی از مردم یا کاندیدای آنان، آنان را به شکست رساند.

  جریان اصولگرایی باید شکست می‌خورد تا نسیم تغییر در این کشور به وزیدن بگیرد که تداوم اصولگرایی و آن همه ناکامی و مسئولیت ناپذیری روح و روان مردم را آزرده کرده بود؛ مردمی که بخشی از آنان کاملا از جریان اداره کشور خارج شده بودند!

  مردم ایران به جریان اصولگرایی نه گفتند، چرا که از روند اداره کشور ناراحت بوده و از آن نحوه اداره کشور آسیب‌ها دیده بودند. مردم به جریان اصولگرایی نه گفتند، نه به آنان بفهمانند اصلح بودن یک کاندیدا را مردمند که تعیین می‌کنند و این مردم از یک رئیس جمهور اداره کشور را می‌خواهند؛ اداره‌ای خوب که تأثیر آن را در زندگی‌شان ببینند و لمس کنند.
  مردم نه به دنبال اصلحی هستند که در داخل و خارج شعار دهند و نه دنبال اصلحی هستند که هر روز زندگی آنان را دچار تغییرات منفی بنیادین کند.

  مردم به جریان اصولگرایی نه گفتند، چرا که به دنبال زندگی و سلامی دوباره به زندگی بودند. جریان اصولگرایی باید بداند که مردم بیش از هر چیز دیگری طالب زندگی خوبند!
  این که کاندیدای پیروز انتخابات تا چه اندازه به فکر زندگی مردم خواهد بود، قابل پیش بینی نیست؛ اما او هم احتمالا می‌داند که مردم زندگی می‌خواهند و آرامش و اعتبار. با هیاهو و داد و قال و نوسان و شعار زندگی‌ها سخت می‌شود. او باید بداند شکست اصولگرایی ناشی از این بود که برای زندگی و آرامش مردم و همه مردم اهمیتی قائل نبود. کاندیدای پیروز باید به زندگی مردم عزت و آرامش دهد. کار سختی است؛ اما شدنی است!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۹)  • حامي رهبر

   درود بر حرفهاي سرشار از اخلاص شما
   من رو به عنوان اصولگرا ميشناسن ولي با حرفاتون كاملاً موافقم چون بايد اجماع ميكردن

  • محمد

   یادت باشد انتخابات تمام شد ه است این حرفها را برای 8 سال دیگر نگه دار.

  • دیده بان

   آقامحسن دردم درد زندگی وگرسنگی نیست دردما آن است که امثال شما ازپایان جنگ به بعد هرروز بایک چهره سیاسی ظاهر می شوید روزی که به اقوام وقبایل احانت می شود دم فرو می بندید وروزی که به آنها نیاز داریداعلام حمایت ودلسوزی می کنید

  • مهدی

   سلام با عرض تبریک به اقای روحانی من از طرفدارای هیچکدوم از کاندیدای عزیز نیستم ولی واقعا اگه کسی هم دلش به حال من و شما سوخت و با برنامه حرف زد اول حاج محسن رضایی بود که بنده ارادت خاصی به ایشون و برنامه هاشون دارم بعدشم اقای غرضی بود که واقعا صحبتاش جالب بود و باید بگم واقعا اصولگرایان شکسته بدی خوردن به خاطر خودخواهی و امیدوارم این نسیم الصلاح طلبی بتونه این خاکی که بر اداره امور نشسترو پاک کنه بهامید روزای بهتر

  • پایگان

   شاید رای با اکثریت باشه ولی همیشه اکثریت درست نمیگن!

   شاید این فرصتی بوده تا هم اصولگرایان به اتحاد برسن و هم اونهایی که به اصلاح طلب رای دادن شاید بعدا به خودشون بیان.

   تا زمانی که رهبری عزیز هست و اصولگرایان هستند هر چند خیلی کمتر از این هم باشند نمیزارن کسی افکار غربی رو تو این مملکت اجرایی کنه.

  • raha

   بازم جای شکرش هست که اعتراف کردن که فاتحۀ اصولگرایی خونده شده وکارایی ندارن…
   محسن خان یبار حرف درست زدی اونم بعد از شکست بود،بازم ایول که حقیقت رو گفتی

  • امین

   دوست عزیز همین که اصول گرایان اعتلاف نکردند نشان میده چقدر خودخواهند

   • عطا

    الان منظور شما «ائتلاف» هستش دیگه امین جان ؟!

    • raha

     اصل مطلبو بچسب ظاهررو ولش….

  • حمید

   آیا مردم به اصلاح طلب رای دادند؟ یا به اصول گرا نه گفتند؟ چرا زمانی حتی برای ورود به مجلس به رفسنجانی رای ندادند؟ الان چرا رای یک اصلاح طلب نما از رای همه اصول گرایان بیشتر است؟ آیا مردم بد را به بدتر ترجیح دادند؟ نخیر این مردم بیچاره اسیر شده دربیابان با لب تشنه به سمت سراب ها می دوند. و افسوس که پس از اندی لب خود را می گزند وبه خود لعنت می فرستند. این مردم نان می خواهند رفاه می خواهند آزادی می خواهند. می خواهند آزادانه خودشان با کیف ولذت خدایشان را ستایش کنند نه از روی تزویر وریا، این مردم نمی خواهند دینشان را به سایر کشورها تحمیل کنند بلکه می خواهند فقط تبیلغ کنند. مردم با هیچ کشوری نزاع ندارند وچوب نزاع دیگران را هم نمی خواهند بخورند.(این قمست را فقط خطاب به خودم می گویم آهااااای من خرم وبه خر بودنم افتخار می کنم، من اقتصاد می خواهم)

   • مجید

    ای ول دمت گرم من هم صددر صد با نظرت موافقم گویی حرف دل من را زدی …خدایی خیلی حال کردم.

  • محمد

   انشالله 4 سال آینده همواره در تعامل و عقلانیت کامل کشور را از سقوط اقتصادی و سیاسی آقای روحانی نجات دهد و قدر این ملت فهیم را بدانند و تحت هیچگونه تاثیری از جناح خاص بفکر مردم باشند والسلام

   • نام...

    ببینیم وتعریف کنیم

  • محمد

   حاج محسن دوست دارم.

  • نام...

   رضایی (حزب باد)

  • مجتبی

   سلام
   بی شک مردم در فشار هستند اما بعضی از افراد باسیاه نمایی عزت مردم را زیر سوال میبرند و با مظلوم نمایی می خواهند افکار را به سوی خود جلب کنند،اما نتیجه انتخابات برای این بود که اصولگرایان منیت رانکشتند و ائتلاف نکردند و رای ها را مابین همدیگر تقسیم کردند تاکسانی که روز عاشورا هلهله وپایکوبی میکردند،حالادم ازعزت وپیروزی اسلام ومسلمانان بزنند ورییس جمهوری نالایق وآلت دست دشمن قرارگیرند

  • Reza haghighi

   واقعا مرسی لز این متن به جا و درست!!! اطمینان داشتم اگر همین طور اوضاع ادامه پیدا می کرد حال و روزی بهتر از سوریه نداشتیم!!!

  • محمد

   این حرفت بدون هیچ اغراقی واقعیت محض بود

   • ??

    آقای رضایی. شما هم که عادت کردید فقط حرفای جالب بزنید. کافیه دیگه این همه شعار!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.