• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لاریجانی: گزارش‌ها بیانگر سلامت انتخابات است
  کد خبر : 1826051

  لاریجانی: گزارش‌ها بیانگر سلامت انتخابات است

  لاریجانی: گزارش‌ها بیانگر سلامت انتخابات است Reviewed by Farnaz on Jun 15Rating: تمدید زمان رای گیری کار خوبی بود که وزارت کشور انجام داد و فکر می‌کنم هنوز نیاز است که پای صندوق‌های رای آرای مردم اخذ گردد.  رئیس مجلس گفت:تاکنون مشکلی در مسیر انتخابات ایجاد نشده است.  به گزارش خبرنگار ایلنا، علی لاریجانی پس…

  لاریجانی: گزارش‌ها بیانگر سلامت انتخابات است Reviewed by Farnaz on Jun 15Rating:

  تمدید زمان رای گیری کار خوبی بود که وزارت کشور انجام داد و فکر می‌کنم هنوز نیاز است که پای صندوق‌های رای آرای مردم اخذ گردد.
   
  رئیس مجلس گفت:تاکنون مشکلی در مسیر انتخابات ایجاد نشده است.
   
  به گزارش خبرنگار ایلنا، علی لاریجانی پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور عنوان کرد: من به عنوان ناظر انتخاباتی از شورای نگهبان و وزارت کشور بازدید داشتم و برداشتم این است که مردم ایران با هوشمندی برای انتخابات شورا‌ها و ریاست جمهوری حرکت ماندگاری داشتند.
   
  وی گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد هنوز استقبال شایانی از صندوق‌های رای وجود دارد.
   
  رئیس مجلس افزود: استقبال مردم نشان می‌دهد حرکت مردم با شادی و خوشنودی ادامه دارد دلیل طول کشیدن فرایند انتخابات این است كه انتخابات شورا‌ها و ریاست جمهوری برای اولین بار به طور همزمان با یکدیگر انجام می‌شود و نگارش اسامی مربوط به انتخابات شورا‌ها قدری طول می‌کشد و معطلی پای صندوق‌های رای را در پی دارد.
   
  لاریجانی ادامه داد: تمدید زمان رای گیری کار خوبی بود که وزارت کشور انجام داد و فکر می‌کنم هنوز نیاز است که پای صندوق‌های رای آرای مردم اخذ گردد.
   
  رئیس مجلس ضمن تشکر از اصحاب رسانه در خصوص پیش بینی مشارکت مردم تا این لحظه عنوان کرد: هم اکنون نمی‌توان ارزیابی دقیقی از درصد مشارکت مردم ارائه داد اما گزارش‌های شورای نگهبان و وزارت کشور نشان از پرشور بودن حضور مردم در انتخابات بود و به نظر می‌رسد رکورد خوب است و دموکراسی در ایران در نقطه ارزشمندی قرار دارد.
   
  وی در پاسخ به این سوال که آیا شما با نمایندگان کاندیدا‌ها نیز دیدار داشته‌اید؟ گفت: خیر، من با ناظرین انتخابات شورا‌ها و ریاست جمهوری و مسئولان ستاد انتخابات کشور دیدار و صحبت‌هایی داشتم.
   
  لاریجانی در پاسخ به این سوال که آیا شعار رهبر معظم نقلاب مبنی بر ایجاد حماسه سیاسی تحقق پیدا کرده است گفت: فکر می‌کنم پیش بینی ایشان برای رخداد حماسه سیاسی محقق شده است و این نشان‌دهند دوراندیشی رهبری و هدایت ایشان برای انقلاب پرثمر و تاثیرگذار در سرنوشت کشور است.
   
  رئیس مجلس ضمن تشکر از نیروهای امنیتی که در رابطه با برگزاری انتخابات تلاش می‌کنند،گفت: گزارش‌های مربوط به این زمینه نشان از سلامت کار انتخابات می‌دهد و تاکنون مشکلی در مسیر انتخابات ایجاد نشده است.
   
  وی همچنین در خصوص دو مرحله‌ای شدن انتخابات نیز عنوان کرد: تاکنون ارزیابی دقیقی در این رابطه صورت نگرفته است و حرف‌های متفاوت نقل می‌شود.
   
  لاریجانی در پاسخ به این سوال که عملکرد کاندیدا‌ها پس از اعلام نتایج رای گیری باید چگونه باشد؟ گفت: با توجه به فهم مشترک کاندیداهااین بار مشهود بود که اصرار همه بر طی شدن مسیر قانونی انتخابات قبل و پس از رای گیری است و این رشد سیاسی در کاندیداهای انتخابات و طرفداران آن‌ها را نشان می‌دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.