• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » توکلی : دوره جبران آسیب‌های8 سال اخیر شروع شده است
  کد خبر : 1826043

  توکلی : دوره جبران آسیب‌های8 سال اخیر شروع شده است

  توکلی : دوره جبران آسیب‌های8 سال اخیر شروع شده استReviewed by Aryan on Jun 15Rating: نماینده تهران درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همانگونه که رهبر انقلاب پیش بینی کرده بودند، حماسه دیگری خلق شد که ناظران داخلی و خارجی را شگفت زده کرد، ابراز اطمینان کرد که این انتخابات سرآغاز دوره ای جدید برای…

  توکلی : دوره جبران آسیب‌های8 سال اخیر شروع شده استReviewed by Aryan on Jun 15Rating:
  نماینده تهران درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همانگونه که رهبر انقلاب پیش بینی کرده بودند، حماسه دیگری خلق شد که ناظران داخلی و خارجی را شگفت زده کرد، ابراز اطمینان کرد که این انتخابات سرآغاز دوره ای جدید برای جبران آسیب های 8 سال اخیر خواهد بود.

  احمد توکلی، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشارکت گسترده مردم در انتخابات روز گذشته گفت: مشارکت گسترده مردم در این انتخابات که تقریبا هیچ مسئله ناگواری در آن پیش نیامده و همه با آرامش به ابراز رای پرداختند، برگ دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد.

  وی افزود: آن طور که مقام معظم رهبری پیش بینی فرموده بودند، حماسه دیگری خلق شد، به طوری که ناظران خارجی و داخلی را شگفت زده کرد.

  توکلی ادامه داد: این مشارکت مردم در داخل موجب شادی طرفداران نظام شد و در خارج ابزار را از دست دشمنان گرفت؛ نتیجه آراء هرچه باشد چه در مرحله اول آقای روحانی پیروز شده باشد و چه انتخابات به مرحله دوم بکشد، در سرمایه بزرگی که به وجود آمده و برای همه مردم و کشور ایران است، تاثیری ندارد.

  این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: مطمئن هستم همانطور که انتخابات تا این لحظه پیش رفته با درایتی که در آقای روحانی و سایر نامزدها سراغ دارم این انتخابات به خوبی پایان خواهد یافت و سرآغاز دوره ای جدید برای جبران آسیب هایی که در سالهای گذشته به خصوص 8 سال اخیر ایجاد شده خواهد بود.

  توکلی در پایان عنوان کرد: باید همه دست به دست هم دهند که منتخب هرکه باشد از او حمایت کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.