• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جنتی: اعلام پیروزی قبل از انتشار نتایج، خیانت به مردم است
  کد خبر : 1825831

  جنتی: اعلام پیروزی قبل از انتشار نتایج، خیانت به مردم است

  جنتی: اعلام پیروزی قبل از انتشار نتایج، خیانت به مردم استReviewed by Aryan on Jun 14Rating: دبیر شورای نگهبان گفت: برخی در انتخابات گذشته پیش از اعلام نتایج خود را برنده دانستند و بر این اساس فتنه‌ای به پا کرده که هم خودشان سوختند و هم مردم را سوزاندند. آیت‌الله جنتی، در توصیه به کاندیداهایی…

  جنتی: اعلام پیروزی قبل از انتشار نتایج، خیانت به مردم استReviewed by Aryan on Jun 14Rating:

  جنتی

  دبیر شورای نگهبان گفت: برخی در انتخابات گذشته پیش از اعلام نتایج خود را برنده دانستند و بر این اساس فتنه‌ای به پا کرده که هم خودشان سوختند و هم مردم را سوزاندند.

  آیت‌الله جنتی، در توصیه به کاندیداهایی که ممکن است قبل از پایان انتخابات خود را به عنوان فرد پیروز اعلام کنند، گفت: کسانی که خود را پیروز انتخابات می‌دانند از اشتباهات سال 88 درس بگیرند.وی افزود: در این دوره هم هر کسی پیش از اعلام نتایج رسمی، خود را پیروز اعلام کنند به مردم خیانت کرده است، زیرا آرا در سراسر کشور پخش شده و کسی نمی‌تواند نتیجه را پیش‌بینی کند.

  وی در گفت‌وگو با رادیو تهران مستقر در شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد انتخابات به دور دوم کشیده شود گفت: باید آمادگی لازم برای این امر را داشته باشیم.دبیر شورای نگهبان از مردم خواست در انتخاب خود دقت کنند و گفت: آثار این انتخاب برای هشت سال و شاید برای یک قرن باقی بماند. همانطوری که گرفتار عملکرد روسای جمهوری قبلی باقی مانده است.

  وی گفت: مردم در این انتخابات کسی را برگزینند که صلاحیت داشته باشد و به نام و نشان رای ندهند و اگر نمی‌شناسند از افراد مورد اعتماد سوال کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • موسوی

   تو هم خیانت میکنی که دلسوزان نظام را گردن کلفت می نامی پا هایت لب گوره چرا به مسولان ودلسوزان واقعی نظام گردن کلفت می گویی .این کارت یعنی 34 سال این مسولین که در مقام قدرت انقلاب اسلامی بوده اند با زور گویی و گردن کلفتی به مردم حکومت میکرده اند .تو پیر شده ای و به رفتار و کردارت واقف نیستی .بهتر است که بروی خانه و منتظر باشی تا زمان رفتنت به پای حساب وکتاب و پاسخگویی اعمالت در محضر خداوند منان باشی .که امید وارم مورد بخشش خداوند قرار نگیری

  • خندون

   امیدوارم شما هم آرا رو درست و خداپسندانه اعلام کنید تا اعتراضی پیش نیاد!تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.