• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روحاني: من اهل تخریب نیستم/ براي كسب راي از دین و شهدا استفاده نمی‌کنم
  کد خبر : 1825612

  روحاني: من اهل تخریب نیستم/ براي كسب راي از دین و شهدا استفاده نمی‌کنم

  حجت الاسلام روحاني با اشاره به اظهارات تخريبي برخي از كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري، اضافه كرد: اگر ديگر رقباي انتخابات رياست جمهوري مسير تخريب را در پيش گرفته و سخنان ناشايست مي گويند؛ من اهل تخريب نيستم. نه امروز و نه فردا پشت سر دين و شهيدان پنهان نخواهم شد، خون و راه شهدا را ارج مي نهيم اما اهل سوء استفاده از آنها نيستيم. ما بايد خودمان را فداي راه شهيدان كنيم نه آنكه آنها را فداي مقام خود نماييم.

  روحاني: من اهل تخریب نیستم/ براي كسب راي از دین و شهدا استفاده نمی‌کنم Reviewed by Farnaz on Jun 13Rating:
  كانديداي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري با اشاره به اظهارات تخريبي برخي از كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري، گفت: اگر ديگر رقباي انتخابات رياست جمهوري مسير تخريب را در پيش گرفته و سخنان ناشايست مي گويند؛ من اهل تخريب نيستم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن روحاني عصر چهارشنبه در جمع حاميان و هواداران خود در بجنورد؛ مركز استان خراسان شمالي، اين استان را گنجينه فرهنگ ها و سرزمين شعر و موسيقي دانست و گفت: خراسان شمالي مهد شعرا و بزرگان و سرزمين آزادگان و عزت آفرينان است.

  وي با بيان اينكه ملت بزرگ ايران خود را براي حركتي سرنوشت ساز و خلق حماسه 24 خرداد ماه آماده مي كند، با تاكيد بر مشاركت مردم در انتخابات جمعه هفته جاري، اظهار داشت: ما مي خواهيم از گراني، بيكاري، رنج بيماري، مشكلات دانشجويان و حقوق تضييع شده بانوان دولتي بسازيم كه در آن عدالت، آزادي و عزت ايرانيان تضمين شود.

  حجت الاسلام روحاني در ادامه با اشاره به اظهارات تخريبي برخي از كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري، اضافه كرد: اگر ديگر رقباي انتخابات رياست جمهوري مسير تخريب را در پيش گرفته و سخنان ناشايست مي گويند؛ من اهل تخريب نيستم.

  پشت سر دين و شهدا پنهان نمي شوم

  وي با بيان اينكه من هيچ گاه براي كسب راي از خون شهدا استفاده نخواهم كرد، افزود: هشت سال در دفاع مقدس و شانزده سال در مبارزات نهضت و انقلاب اسلامي بوده ام اما نه از انقلاب و نه از دفاع مقدس براي راي خود استفاده نمي كنم.

  رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بيان اينكه نه امروز و نه فردا پشت سر دين و شهيدان پنهان نخواهم شد، اظهار داشت: خون و راه شهدا را ارج مي نهيم اما اهل سوء استفاده از آنها نيستيم.

  حجت الاسلام روحاني اضافه كرد: ما بايد خودمان را فداي راه شهيدان كنيم نه آنكه آنها را فداي مقام خود نماييم.

  وي گفت: به همه قول مي دهم كه دولت آينده ، يعني دولت تدبير و اميد، اهل تبعيض نخواهد بود و براي اين دولت كرد و ترك و فارس و … مساوي خواهند بود.

  اين عضو مجلس خبرگان رهبري با اعلام اينكه دولت آينده دولت ادب و اخلاق خواهد بود و به كسي در اين دولت توهين نخواهد شد، گفت: در اين دولت حتي به آنهايي كه در طي اين هشت سال همواره به ما تهمت زدند نيز تهمت نخواهيم زد و مقابله به مثل نمي كنيم.

  حجت الاسلام روحاني تصريح كرد: دولت تدبير و اميد نخواهد گذاشت ارزش پول ملي در طي شش ماه به يك سوم كاهش يابد.

  كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: دولت وي اهل پذيرش ذلت و سازش و تسليم در برابر دشمنان كشور نيست اما ماجراجويي هم نخواهد كرد.

  حجت الاسلام روحاني اضافه كرد: دولت آينده گراني را با استفاده از فكر و برنامه نخبگان و مديران لايق كنترل و كاهش خواهد داد و بيكاري را نيز با ايجاد رونق در كشاورزي، صنعت و توريسم كاهش داده و به نرم جهاني مي رسانيم.

  وي گفت: دولت تدبير و اميد با دنيا تعامل سازنده خواهد داشت و در اين دولت قدم به قدم مسير اتحاد و ايجاد اجماع بين قواي ديگر و مسئولين طي مي شود.

  نماينده ولي فقيه در شورای عالی امنیت ملی كشور تصريح كرد: همه بايد بدانند كه بدون وحدت و هماهنگي با بزرگان نظام، معضلات كشور حل نخواهد شد.

  وي عنوان كرد: همه بايد در زير خيمه واحد ايران، اسلام و ولايت جمع شويم و با حفظ وحدت براي رفع مشكلات موجود در كشور تلاش نماييم.

   
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.