• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » جریان تردید ظرفیت ملت را تهدید می کند
  کد خبر : 1825435

  جریان تردید ظرفیت ملت را تهدید می کند

  جریان تردید ظرفیت ملت را تهدید می کندReviewed by Aryan♥ on Jun 12Rating: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: جریان تردید که امروز به دنبال جریان فتنه وانحراف ایجاد شده است در ظرفیتهای ملت ایجاد تردید کرده و دستاوردهای انقلاب را تهدید می کند قابل انکار نیست. به گزارش خبرنگار مهر، سعید جلیلی کاندیدای…

  جریان تردید ظرفیت ملت را تهدید می کندReviewed by Aryan♥ on Jun 12Rating:
  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: جریان تردید که امروز به دنبال جریان فتنه وانحراف ایجاد شده است در ظرفیتهای ملت ایجاد تردید کرده و دستاوردهای انقلاب را تهدید می کند قابل انکار نیست.

  به گزارش خبرنگار مهر، سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعد از ظهر امروز در ادامه سفرهای تبلیغاتی خود در مسجد جامع شهر ساری گفت: نیم قرن است که در این کشور به برکت امام، خط ایمان و امید شکل گرفته است، 50 سال پیش امام برای مردم ما در پاسخ به دعوت خدا و پیامبر حیاتی جدید را آغاز کرد.

  وی با بیان اینکه امام بر مبنای ایمان و امید و وعده های صادق الهی یک حرکت بزرگ در قرن ما شروع کرد افزود: اکنون 50 سال از خرداد 42 گذشته است و وعده های قرآنی را که باور داشتیم امروز تجربه کردیم؛ اما برمبنای گفتمان اسلام ناب یاری خدا را تجربه کردیم.

  جلیلی خاطر نشان کرد: همه دنیا می خواست انقلاب شما پیروز نشود اما به یاری خدا پیروز شد، تمام دنیا می خواست با حمایت صدام ما را در جنگی نا برابر شکست دهد اما یاری خدا موجب شد ما درجنگ پیروز شویم؛ تمام دنیا اراده کرد که شما هسته ای نشوید اما امروز کشور ما جز 10 کشور هسته ای جهان است.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به اعتراف دشمنان قدرت بزرگ منطقه است گفت: باید بدانیم در چه شرایطی هستیم و چه پیروزیهای دیگری می تواند درانتظار ما باشد، گفتمان اسلام ناب که تجسم ولایت فقیه است و باور مردم باعث این پیشرفتها شد، اما با دو عنصر خدا باوری، مردم باوری توانست بسیاری از قدرتها را عزل کند.

  جلیل خاطر نشان کرد: یک حماسه بزرگ خلق شد و جمهوری نظام به رخ جهان کشیده شد ما امروز پشت خیمه دشمن رسیده ایم اما عده ای خواستند با فتنه مانع آن شوند، پیاده نظام دشمن شدند اما توسط خود ملت سرجایشان نشستند.

  وی با اشاره به اینکه وقتی ملت در مسیر پیروزی پیش می رفت و همه دنیا ایران و انقلاب اسلامی را به عنوان دژ دشمن مقاوم می شناختند کسانی خواستند با انحراف از رهبری مطالبی را به اسم مکتب اسلامی و دوستی با مردم اسرائیل مطرح کنند افزود: من با ظرفیت ملت اعلام کردم که هر آنچه داریم بر پایه تبعیت از ولایت فقیه است.

  جلیلی گفت: اکنون در حالی که در موقعیت خیبر هستیم و مقامات رسمی دشمن بیان می کنند که قدرت ایران قابل انکار نیست جریانی به نام جریان تردید به وجود آمده که به دنبال جریان فتنه در ظرفیت های ملت تردید می کند، این جریان خود تهدید از بیرون را با تردید از درون تکمیل کرده و مردم را از ادامه راه دچار تردید می کند.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اگر توانستیم در 34 سال اخیر پیروزیها را بدست آوریم نباید این پیروزها در یک مساله خاص منحصر شده و فقط سالی یکبار به عنوان راهیان نور به شلمچه رفته و برای شهدا اشک بریزیم.

  وی افزود: باید حماسه دفاع مقدس در سایر عرصه ها هم زنده شود، اگر توانستیم با اعتماد به ظرفیت جوانها، انقلاب و آموزه های اسلام در دفاع مقدس حماسه خلق کنیم امروز هم می توانیم با اعتماد به ظرفیت ها در صنعت، تولید، کشاورزی و در یک کلام اقتصاد حماسه خلق کنیم.

  وی خاطر با اشاره به اینکه حماسه اقتصادی که مطالبه رهبری است ضرورت دارد عنوان کرد: اگر می خواهیم این مشکلات را به طور اساسی حل کنیم تا این گونه نباشد که 6 ماه بعد دوباره مشکلات به وجود آید باید یک نگاه اساسی داشته باشیم؛ باید ساختار اجرایی، اداری کشور در طراز انقلاب و پیشرفت کشور طراحی شود.

  جلیلی ادامه داد: باید ماشین دولت اصلاح شود، جمع زیادی از مردم و کارمندان ما در دولت از این وضع گله دارند چون زحمات آنها به ثمر نمی رسد.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید ادارات دولتی مان نه تنها مانع مردم نبوده بلکه پناهگاه مردم باشند گفت: اینکه دنبال یک ناجی بگردیم که فردی در راس کار قرار گیرد و به تنهای امور را اصلاح کند یک سراب است، باید به همه مردم اعتماد کرده، به آنها بها داده و به ظرفیت جوانهایمان احترام بگذاریم.

  جلیلی با اشاره به اینکه در موضوع صیادی می توانیم از ظرفیت دریا یک استفاده حداکثری کنیم ادامه داد نزدیک به 8500 شناور سنتی داریم که نه تنها مشکل صیادی را حل نمی کنند بلکه گاهی خانواده های صیادان را دچار مشکل می کنند؛ اگر فقط سالی هزار شناور جدید بسازیم نزدیک به  دوهزار موتور، هزار بدنه و  هزار یخچال ساخته می شود که می تواند در صنعت و کار رونق ایجاد کند.

  جلیلی ادامه داد: طبق قانون 15 هزار میلیارد تومان بودجه برای کشاورزی تخصیص داده شده است که اگر هزار شناور ایجاد کنیم هزینه آن صد میلیون تومان می شود با این کار هم صنعت و هم صیادی راه می افتد.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اگر از ظرفیت جوانان، تولیدگران، کشاورزان و ظرفیت های خدادادی استفاده کنیم بسیاری از مشکلات ما رفع خواهد شد خاطر نشان کرد: اولین اولویت ما این است که اگر می خواهیم حماسه سیاسی شکل بگیرد باید در کنار سفرهای استانی، سفرهای وزارتخانه ای راه بیاندازیم؛ باید عدالت را در ساختار  حکومت جاری کنیم این آرمان انقلاب است.

  جلیلی ادامه داد: باید سازوکار اجرایی ما طوری سازماندهی شود که محرومان در اولویت بوده و بین آحاد ملت برابری باشد، همه شرایط برابر از فرصتها را باید داشته باشند.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امیدوارم به دنبال این حماسه بزرگ سیاسی که در 24 خرداد خلق خواهید کرد از فردای آن روز حماسه اقتصادی را آغاز کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: باید به جهان نشان دهید ایران براساس الگوی ناب اسلام توانسته یک الگوی پیشرفته در تمام زمینه ها باشد، مقاومت باید در برابر تهدید خارجی و تردید داخلی باشد؛ باید باور جوانان و مردم خود را باور کنیم تا انشاءالله حماسه سیاسی و اقتصادی بتواند الگویی برای جهان و تمدن نوین اسلام باشد.

  به گزارش خبرنگار مهر، سعید جلیلی در جریان این سفر و قبل از انجام سخنرانی در مسجد جامع صاحب الزمان (ع) در گلزار شهدای ساری حضور یافت و با شهدا تجدید میثاق کرد.

  وی همچنین پس از آن با حضور در بیت حجت الاسلام طبرسی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری نیز دیدار کرد. براساس این گزارش در این دیدار محمود نبویان و فیاض، نمایندگان مجلس و نیز عباس نوبخت مدیرکل منابع طبیعی استان، معاونان مدیرکل اتباع خارجی استانداری، کارکنان استانداری و فرمانداری و رئیس اداره ارشاد رامسر نیز حضور داشتند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.