• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشاور روحانی : هاشمی مادر ایران است / با رای ندادن چیزی درست نمی شود
  کد خبر : 1825383

  رای دادن به روحانی رای به اصلاحات است، رای به هاشمی و خاتمی است

  مشاور روحانی : هاشمی مادر ایران است / با رای ندادن چیزی درست نمی شود

  مشاور روحانی : هاشمی مادر ایران است / با رای ندادن چیزی درست نمی شود Reviewed by Aryan on Jun 11Rating: حجت الاسلام علی یونسی  عصر دوشنبه در همايش حاميان حسن روحاني كه در محل مسجد كوكب رشيدي كرمانشاه برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: من دل های مردم را پر از امید به…

  مشاور روحانی : هاشمی مادر ایران است / با رای ندادن چیزی درست نمی شود Reviewed by Aryan on Jun 11Rating:

  حجت الاسلام علی یونسی

  حجت الاسلام علی یونسی  عصر دوشنبه در همايش حاميان حسن روحاني كه در محل مسجد كوكب رشيدي كرمانشاه برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: من دل های مردم را پر از امید به آینده می بینم آینده ای به دور از گرفتاری هایی که در این هشت سال سراسر ایران را فرا گرفته است.

  وي افزود: شرایط این هشت سال تبدیل به شرایطی بسیار غیرقابل تحمل شد.

  يونسي تصريح كرد: روز های اولی که دولت نهم روی کار آمد عده ای فکر می کردند تنها برای اصلاح طلبان این دولت قابل تحمل نیست اما طولی نکشید این دولت برای حاميان و طرفدارانش هم فضا را غیر قابل تحمل کرد.

  انگ ضد انقلابي به دولت هاي قبلي زدند

  وزیر اطلا عات دوره اصلا حات و مشاور عالی دکتر حسن روحانی گفت: این دولت با انگ ضد انقلابی بودن و ضد ولایت فقیه بودن به همه دولت های قبل، کار خود را شروع کرد.

  حجت الاسلام يونسي ادامه داد: دولت احمدی نژاد همان روزهای اول اعلام کردند همه مخالفان خار و خاشاک هستند و ادارات را از همه منتقدین خالی کردند.

  وي گفت: هر کسی که مقاله ای نوشت، کاریکاتوری کشید، یا حرفی زد به زندان انداختند  و هنوز هم کسانی از بزرگان انقلاب در زندان و حبس خانگی هستند.

  يونسي تصريح كرد: این دولت به جای برقراری امنیت ضد امنیت عمل کرد و این همه سال فاجعه و بد بختی از آن این دولتی است که امروز از زیر بار مسئولیتش شانه خالی می کند و روابط ما را با تمام دنیا تیره و تار کرده اند.

  وي افزود: می گفتند تحریم ها مهم نیست، اما مسئله این است که چرا این ملت ایران باید هزینه ادعای احمدی نژاد در مورد هولوکاست را بدهد.

  با راي ندادن چيزي حل نمي شود/انتخابات تنها راه تغيير وضعيت است

  يونسي ادامه داد: آدم کشی بد است، اما ما چرا باید هزینه این مسائل را بپردازیم و امروز نه  با رای ندادن نه با حرکت های تندروانه مشکلی حل نمی شود.

  وي گفت: انتخابات تنها راه موجود برای تغیير وضعیت است، امروز ملت تغییر وضعیت را می خواهد، مهمترین سند آن شادی عموم مردم سراسر ایران از ثبت نام آقای هاشمی رفسنجانی بود.

  هاشمي مادر انقلاب است

  يونسي گفت: آنها خیال می کردند چنانچه آقای هاشمی را رد کنند آقای هاشمی رو در روی انقلاب خواهد ایستاد اما نمی دانستند آقای هاشمی مادر انقلاب است.

  وي افزود:  نزدیکتر از او کسی به امام راحل نبوده است و فردایش آقای هاشمی به محل کار خود رفتند و ملت ایران را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد كه همین توطئه آنها را خنثی کرد.

  مشاور عالی دکتر حسن روحانی گفت: امروز دو گروه، مخالف حضور مردم در انتخابات هستند، یک گروه برانداز و منافق و گروه دیگر که به ظاهر دین دار و حزب اللهی.

  وي افزود: دسته دوم نمی خواهند افرادی مثل هاشمی، خاتمی و روحانی انتخاب شوند، آنها می خواهند با کمرنگ شدن حضور مردم کاندیدای خود را به قدرت برسانند.

  رقباي شما اقبال مردم را ندارند مهندسی انتخابات دست مردم است

  يونسي گفت: به مردم می گویم این را بدانید رقبای شما اقبال مردم را ندارند، این دروغ است که  می گویند رهبری نظرش با فلان شخص است، اینها را می گویند که مردم را به سمت و سوئی ببرند ولی من همین جا به آنها می گویم مهندسی انتخابات فقط و فقط به دست مردم ایران است، اگر ملت در انتخابات شرکت کند پیروز هستند.

  راي به روحاني راي به اصلاحات است

  وي افزود:  رای دادن به روحانی رای به اصلاحات است، رای به هاشمی و خاتمی است، همه شرایط کشور امروز حاکی از آن است که در بین مردم ایران حرکت منسجمی برای پیروزی اصلاح طلبان شکل گرفته است.

  منبع: مهر نیوز
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • مهدی

   اصلاحات و دولت و مجلس آن نه تنها ضد ولایت فقیه بلکه ضد دین و ضد ارزشها بودند
   مردم هرگز ننگ آن روزها را فراموش نخواهند کرد .
   زنده باد یاد و خاطره امام خمینی احیا گر اسلام در جهان و مرگ بر ضد ولایت فقیه

  • محمد از کرمان

   افتخار هر ایرانی دکتر حسن روحانی –
   منجی هر ایرانی دکتر حسن روحانی –
   بزرگی هر ایرانی رای به حسن روحانی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.