• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » خاتمی بگوید روحانی، می پذیریم
  کد خبر : 1825209

  سخنگوی ستاد عارف :

  خاتمی بگوید روحانی، می پذیریم

  هر ساز و کاری که مورد تایید آقای خاتمی باشد، مورد قبول دکتر عارف خواهد بود / اگر مردم به مانند گذشته برای رای دادن رغبت داشته باشند و در محل رای گیری حاضر شوند، هیچ یک از کاندیداهای فعلی توان رقابت با عارف را ندارند.

  خاتمی بگوید روحانی، می پذیریمReviewed by Farnaz on Jun 10Rating:

  ” محمد رضا عارف یا حسن روحانی”  اگر قرار بر این باشد که اصلاحات به اجماع انتخاباتی برسد، پاسخ این سؤال مهم خواهد بود که روحانی که منتسب به هاشمی است در صحنه انتخابات بماند یا عارف که به عنوان «یار» سید محمد خاتمی شناخته می‌شود.

  «اگر بحث پیرامون گفتمان اصلاح طلبی است، دلیلی ندارد که کسی به غیر از عارف مطرح شود. البته هر ساز و کاری که مورد تایید آقای خاتمی باشد، مورد قبول عارف خواهد بود.»

  عارفحسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد رضا عارف در گفت و گویی کوتاه به سؤالات  پاسخ می‌گوید:

  قبول دارید که در بحث اجماع اصلاح طلبان، بیشتر نظرات متوجه روحانی است؟

  اگر بحث پیرامون گفتمان اصلاح طلبی است، دلیلی ندارد که کسی به غیر از عارف مطرح شود. البته هر ساز و کاری که مورد تایید آقای خاتمی باشد، مورد قبول عارف خواهد بود.

  یعنی اگر خاتمی رای به ماندن روحانی بدهند، ایشان قبول خواهند کرد؟

  تاکید بنده این است که اگر قرار باشد شرایط انتحاباتی اصلاح طلبان را سیدمحمد خاتمی تعیین کند، هر آنچه را تصمیم بگیرند؛ آقای عارف بدون شک قبول خواهند کرد.

  با توجه به تحرکات زمان تبلیغاتی، موقعیت کاندیدای حمایتی تان را چطور می‌بینید؟

  به نظر من محمدرضا عارف تنها کاندیدایی هستند که به نمایندگی از جریان اصلاحات وارد انتخابات شده‌اند و مشاهدات موجود نشان می‌دهد که ایشان یکی از چهره های شانس دار هستند و به همین دلیل طرفدارانش منتظر هستند تا پیروزی‌اش را جشن بگیرند.
   
  ستاد عارف کدام کاندیدا را رقیب جدی خود می‌داند؟

  عارف همیشه گفته است و همچنان اعتقاد دارد که «عدم مشارکت» را رقیب اصلی خود می‌داند. اگر مردم به مانند گذشته برای رای دادن رغبت داشته باشند و در محل رای گیری حاضر شوند، هیچ یک از کاندیداهای فعلی توان رقابت با عارف را ندارند و او می‌تواند به عنوان برنده انتخابات معرفی شود. پس باید گفت به صحنه آمدن رای های خاکستری و خاموش قطعا کاندیدای اصلاحات را به ریاست جمهوری خواهد رساند.

  کدام ویژگی عارف را متناسب و همخوان با جایگاه مهم ریاست جمهوری می‌بینید؟

  ایشان چهره ای علمی است که سابقه اجرایی دارد و سه دهه در کنار استادی دانشگاه، بر اساس توانمندی‌ها سمت‌های مهمی چون معاونت اولی را تجربه کرده است. به نظر من حضور او در کسوت رییس جمهوری زیبنده ایران است و در سطح دنیا هم نشانه این خواهد بود که جمهوری اسلامی خواستار صلح و دوستی است و در داخل هم انعکاس پاستورنشینی عارف نشانگر این خواهد بود که قرار است تنش‌ها و کدورت‌ها رفع شود و اقشار مختلف آشتی خواهند کرد که در نتیجه نشاط عمومی موجب خواهد شد.

  منبع: عصر ایران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.