• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مامورین سد معبر شهرداری سوء استفاده انتخاباتی کردند !
  کد خبر : 1825095

  مامورین سد معبر شهرداری سوء استفاده انتخاباتی کردند !

  مامورین سد معبر شهرداری سوء استفاده انتخاباتی کردند !Reviewed by Aryan on Jun 10Rating: یکی از نکاتی که بارها توسط رهبر انقلاب  و مراجع ذیربط بویژه  وزارت کشور و شورای نگهبان به نامزدهای انتخاباتهای مختلف گوش زد شده است عدم سواستفاده از امکانات و اموال دولتی و عمومی در جهت تبلیغات می باشد.چه این که…

  مامورین سد معبر شهرداری سوء استفاده انتخاباتی کردند !Reviewed by Aryan on Jun 10Rating:

  مامورین سد معبر شهرداری

  یکی از نکاتی که بارها توسط رهبر انقلاب  و مراجع ذیربط بویژه  وزارت کشور و شورای نگهبان به نامزدهای انتخاباتهای مختلف گوش زد شده است عدم سواستفاده از امکانات و اموال دولتی و عمومی در جهت تبلیغات می باشد.چه این که درقانون انتخابات نیز به صراحت نامزدهای انتخابات را از این کار منع کرده است. والبته مهمتر آنکه سواستفاده از بیت المال و مقام در جهت تبلیغات نزد افکار عمومی همیشه مردود بوده و نتیجه عکس برای نامزدی که دست به چنین اقداماتی میزند خواهد داشت.

  به گزارش پایگاه جامع انتخابات ایران،  اخیرا مشاهده شده برخی مامورین شهرداری بویژه مامورین سد معبر با استفاده از موقعیت خود برای کاندیدای مورد حمایت شهرداری تهران اقدام به تبلیغ می کنند.

  براساس این گزارش برخی از ماموین سدمعبر با مراجعه به دکان ها و مغازه هایی که اقدام به سد معبر در پیاده رو یا خیابان نموده اند طبق معمول و براساس وظیفه ای که دارند اقدام به آزادسازی معابر می کنند اما وقتی با مقاومت صاحب مغازه مواجه می شوند از او می خواهند تا اقلام تبلیغی آقای قالیباف را در مغازه بچسبانند و بین مشتری ها پخش نماید تا آنها هم در مقابل از جرمی که مرتکب شده صرف نظر نمایند.

  البته باید تاکید کنیم که، این خبر به هیچ عنوان قصد متهم کردن مامورین خدوم شهرداری و سدمعبر را ندارد زیرا به نظر می رسد این یک دستور سازمانی باشد که البته آن هم به نظر می رسد توسط مدیران میانی و بر اساس کج سلیقگی آنها رخ داده باشد اما انتظار می رود ضمن آنکه ناظرین بر انتخابات این موضوع را مورد کنکاش و راست آزمایی قرار دهند از کارکنان شهرداری نیز انتظار می رود در برابر دستورهای خلاف قانون مافوق های خود مقاومت نشان دهند.

  گفتنی است اثبات این ادعا چندان دشوار نیست و ناظرین بر انتخابات با مراجعه به مغازه ها و مراکز خدماتی و تجاری که ارتباط مستقیم با شهرداری دارند و البته به تبلیغ برای یک کاندیدای خاص می پردازند این واقعیت را آشکار سازند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.