• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پیشنهاد مبل فروش استقلالی به انصاری فرد؛ 800 میلیون نقد و 700 میلیون چک!
  کد خبر : 1825083

  گزارش ویژه:

  پیشنهاد مبل فروش استقلالی به انصاری فرد؛ 800 میلیون نقد و 700 میلیون چک!

  يكي دو روز پيش هم بحث پيشنهاد بوخوم آلمان به انصاري فرد شنيده شد اما محمودرضا فاضلي، مدير برنامه هاي او اين خبر را نه تكذيب كرد و نه تاييد

  پیشنهاد مبل فروش استقلالی به انصاری فرد؛ 800 میلیون نقد و 700 میلیون چک!Reviewed by Farnaz on Jun 9Rating:

  كريم انصاري فرد در دسترس نيست. اين اتفاق براي دهمين روز متوالي تكرار شد تا پرسپوليسي ها نااميد از جذب او در فكر ثبت قرارداد رسمي با سيدمهدي سيدصالحي باشند.

  كريم انصاري فرد
   گفته مي شود كريم انصاري فرد به آلمان رفته. اين را دوستان نزديك او مي گويند. حتي گفته مي شود پيغام گير تلفن او به زبان آلماني است اما هنوز خبر دقيقي از توافق او با يكي از تيمهاي بوندس ليگا يا اوبرليگا شنيده نشده. حتي عده اي مي گويند او به تركيه هم رفته تا با يكي از تيمهاي اين كشور مذاكره كند.
  يكي دو روز پيش هم بحث پيشنهاد بوخوم آلمان به انصاري فرد شنيده شد اما محمودرضا فاضلي، مدير برنامه هاي او اين خبر را نه تكذيب كرد و نه تاييد. اين در حالي است كه گفته مي شود علي دايي به شدت از دست انصاري فرد ناراحت است و موضوع خارج شدن او از دسترس را برنمي تابد.
   از سويي ديگر يك شايعه كاملا جدي در تهران به گوش مي رسد. شايعه با اين مضمون است:« استقلال، كريم انصاري فرد را مي خواهد» استقلال از چند روز پيش و طبق نظر امير قلعه نويي مذاكره با نزديكان كريم انصاري فرد را آغاز كرده. حضور محمد قاضي در باشگاه استقلال را مي توان يك رد گم كني براي انتقال انصاري فرد دانست.
  استقلالي ها با پيشنهادي نجومي قصد دارند كريم انصاري فرد را از چنگ پرسپوليس در بياورند، پیشنهادی که دیروز محمد رویانیان هم درباره آن کدهایی داد و گفت که یک مبل فروش آن را به مهاجم تیمش داده و اورا هوایی کرده است.
   با اينكه گفته مي شود كريم 2 دسال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد اما اين قرارداد مشروط است و طرفين براي ادامه همكاري بايد به توافق برسند. يكي از اين توافقات ، توافق مالي است كه گويا انصاري فرد و باشگاه پرسپوليس در اين مورد اختلافات بسياري با هم دارند. گفته مي شود استقلالي ها تور خود پهن كرده اند تا اين مهاجم 23 ساله را جذب كنند. پرسپوليسي ها پيشنهادي 800 ميليوني به كريم داده اند اما گفته مي شود این پیشنهاد دو برابر اين پول را به مهاجم پرسپوليس مي دهد. 800 ميليون ان را نقد و 700 ميليون هم چك مي دهد تا انصاري فرد لباس آبي بپوشد و براي استقلال در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا به ميدان برود.
   هر چند همه مي گويند كريم انصاري فرد فصل ناموفقي را سپري كرد اما از حق نبايد گذشت كه او در ميان اين همه ستاره جذب شده توسط پرسپوليس، باز هم بهترين گلزن اين تيم شد و 14 گل براي اين تيم در ليگ و جام حذفي به ثمر رساند. اينكه پرسپوليسي ها از او ناراضي هستند برمي گردد به سطح توقعات بالا از مهاجمي كه با عنوان آقاي گلي به پرسپوليس آمد. آمار كريم را با محمد قاضي مقايسه كنيد. قاضي يك فصل 2 گل زد و انصاري فرد 14 گل.  يادمان نرود كه او گل پرسپوليس در فينال جام حذفي را به ثمر رساند و البته در ليگ هم بهترين گلزن اين تيم بود.
  آيا انصاري فرد به استقلال مي رود؟ تكليف اين مهاجم 23 ساله ظرف 2،3 روز آينده مشخص مي شود. شايد بمب خبري استقلال ، جذب انصاري فرد باشد و شايد هم او در آلمان با تيم مطرحي قرارداد ببندد. هر چند كه به نظر مي رسد كريم به ايران برگشته و شايد فوتبال خود را در ليگ برتر ادامه دهد.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.