• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مقاومت بدون تدبیر با “نه” مواجه می شود/ برای رفع تحریم ها باید چاره اندیشی شود
  کد خبر : 1825069

  مقاومت بدون تدبیر با “نه” مواجه می شود/ برای رفع تحریم ها باید چاره اندیشی شود

  مقاومت بدون تدبیر با “نه” مواجه می شود/ برای رفع تحریم ها باید چاره اندیشی شودReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در امر سیاست های خارجی مقاومت توام با تدبیر ضروری است.اگر فقط آدم مقاومت کند ولی راه حلی هم نداشته باشد عملا با یک “نه” مواجه می شود. به…

  مقاومت بدون تدبیر با "نه" مواجه می شود/ برای رفع تحریم ها باید چاره اندیشی شودReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در امر سیاست های خارجی مقاومت توام با تدبیر ضروری است.اگر فقط آدم مقاومت کند ولی راه حلی هم نداشته باشد عملا با یک “نه” مواجه می شود.

  به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر ولایتی دقایقی قبل در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: اول تشکر می کنم که به ما وقت دادید و از اینکه لطف فرمودید و راجع به انتخابات، حماسه و شوری که مورد انتظار است را مژده دادید.

  وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم تضمین کننده استقلال و اقتدار کشور است، افزود: انتخابات هرچه پرشورتر برگزار شود موجب استحکام کشور در حوزه بین المللی می شود و در داخل کشور آنچه که مورد نظر اکثریت مردم است نیز محقق خواهد شد.

  ولایتی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در صحنه موجب سعادت دنیا و آخرت کشورمان می شود، یدآور شد: کشور ما نیاز به کار زیادی دارد. باید تدبیری برای رفع تحریم ها در کشور و تحقق اقتصاد بدون نفت و اقتصاد مقاومتی اندیشیده شود. هر دولتی که می آید بابد نسبت به امر اقتصاد مقاومتی و اقتصاد بدون نفت متعهد باشد البته این مقاومت باید توام با تدبیر باشد که امیدواریم با استفاده از متخصصین این امر محقق شود.

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین به شاخص های دولت متمم اشاره کرد و بیان داشت: “میم” اول کلمه متمم شاخص متدین بودن است چرا که اگر می خواهیم با فساد مبارزه کنیم باید کسی برگزیده شود که با فساد مقابله کند و خودش هم به بیت المال مثل مال خود نگاه نکند.

  ولایتی “ت” کلمه متمم را تجربه دانست و بیان داشت: کسانی که تجربه دارند در دولت ما به کار گرفته می شوند.

  وی “م” این کلمه را مقتدر بودن دولت دانست و با تاکید بر اینکه اقتدار یکی از شاخصه های دولت من خواهد بود، عنوان کرد: “م” آخر کلمه متمم نیز به مشورت پذیری اشاره دارد.

  این کاندیدای انتخابات ریست جمهوری یادآور شد: در امر سیاست های خارجی مقاومت توام با تدبیر ضروری است.اگر فقط آدم مقاومت کند ولی راه حلی هم نداشته باشد عملا با یک “نه” مواجه می شود.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.