• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » بیانیه 100 هزار نفری جوانان پویش در حمایت از قالیباف
  کد خبر : 1825053

  بیانیه 100 هزار نفری جوانان پویش در حمایت از قالیباف

  بیانیه 100 هزار نفری جوانان پویش در حمایت از قالیبافReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: جوانان استان ها و شهرستان های مختلف کشور در بیانیه های گوناگون و با  100000 امضا که در سایت رویش به نشانی rooyesh92.ir منتشر شده است حمایت خود را از دکترمحمدباقر قالیباف اعلام کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، جوانان استان…

  بیانیه 100 هزار نفری جوانان پویش در حمایت از قالیبافReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  جوانان استان ها و شهرستان های مختلف کشور در بیانیه های گوناگون و با  100000 امضا که در سایت رویش به نشانی rooyesh92.ir منتشر شده است حمایت خود را از دکترمحمدباقر قالیباف اعلام کردند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، جوانان استان ها و شهرستان های مختلف کشور در بیانیه های گوناگون و با امضای 100000 نفری  که در سایت رویش به نشانی rooyesh92.ir منتشر شده است حمایت خود را از دکترمحمدباقر قالیباف اعلام کردند در برخی از بیانیه ها جوانان علت این حمایت را این چنین بیان کردند:

  ستاد جوانان حامی دکتر محمد باقر قاليباف برگرفته از جمله مقام معظم رهبری که ما شاهد رويش يک طبقه جوان علاقمند، مومن و جستجوگر در زمينه های انقلاب هستيم.نام رويش را برگزيده و لبيک گويان به فرمايشات ولی امر مسلمين در خلق حماسه سياسی و با بررسی شاخص های ارائه شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب و با در نظر داشتن تعهد،تخصص و کارآمدی و با حجت شرعی، دکتر محمد باقر قاليباف را به عنوان کانديدای اصلح می داند و بر اين باور است که ايشان با مديريت جهادی و روحيه ولايت مداری، به دور از شعار می تواند زمينه ساز حماسه اقتصادی شود.

  همچنين ايشان با تدبير، برنامه و استفاده از تمامی ظرفيت های کشور، به دور از سياست زدگی های رايج،با اخلاق مداری و قانون گرائی به پشتوانه کارنامه درخشان در عرصه های مختلف مديريت کلان کشور و با ارج نهادن به کرامت انسان ها قادر است پيشرفت توام با عدالت را محقق سازد.
  ما جوانان انقلابی بر این باوریم که باید شخصی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که دارای ویژگی‌های زیر باشد:
      
  کسی باشد که بتواند کارایی دین در عرصه اجتماع را نمایش بدهد.
  کسی باشد که بتواند عدم  اعتمادی که در بین مردم ایجاد شده است را بزداید.
  کسی باشد که بتواند سربلندی ایران اسلامی را در همه زمینه‌ها در دنیا طنین انداز کند.

  کسی باشد که سابقه و کارنامه درخشانی از خود در سه دهه گذشته بر جای گذاشته باشد.
  کسی باشد که بتواند از انقلابمان به روش ثبوتی و‌ عینی دفاع کند نه با انداختن تقصیر به گردن دیگران.

  کسی باشد که بتواند از جوانان انقلابی در اداره کشور به نحو احسن استفاده کند.
  کسی باشد که دارای برنامه مدون در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و … باشد.
  کسی باشد که اقتصاد را از سیاست زدگی برهاند.
  کسی باشد که به انسان‌ها توجه کند.
  و…
  تمام این ویژگی‌ها برای یک انتخاب مناسب، ما را به شخصی به نام محمد باقر قالیباف رهنمون می‌کند.

  امروز کشور ما بیشتر از هر زمانی نیازمند مدیریت اجرایی است که بتواند کارایی دین را در اداره جامعه به منصه ظهور برساند تا از این طریق همانگونه که انقلاب اسلامی مان در عرصه رجوع به ارزش های فطری و انسانی الگوی بی بدیل ملت های جهان گردیده در زمینه تامین نیازهای معیشتی، رفاه و حرکت به سوی عدالت فراگیر اجتماعی در بستر پیشرفت و عدالت الگوی شایسته ای گردد..
  با تاملی بر شاخصه های ولایتمداری، کارآمدی، خرد ورزی، برنامه محور بودن، کارنامه بسیار درخشان بالاخص در شهرداری و مدیریت بزرگترین نهاد شهری ایران عزیز یعنی تهران بزرگ و اهتمام ویژه ایشان در به کارگیری نیروهای جوان در مدیریت امور کشور مانند استفاده از جوانان با سن کمتر از 35 سال در شهرداری های نواحی مختلف تهران، واگذاری انجام بسیاری از پروژه های عمرانی به جوانان، پاسخگو بودن به ملت، تعامل مناسب و سازنده با اقشار و گروههای مختلف سیاسی، اجتماعی می توان به این درک رسید که کسی شایسته تر از ایشان برای  قرار گرفتن در راس قوه مجریه نمی باشد.

  ما رویش های جوان انقلاب اسلامی بر مبنای گفتمان امام راحل مان و رهبری حکیم انقلاب اسلامی که همانا تنها مصداق گفتمان انقلاب اسلامی ست در راستای تحقق حماسه سیاسی پا به عرصه انتخابات گذارده ایم.

  این حق همه ماست که رئیس جمهورمان در گفتار و عمل صداقت داشته باشد.
  این حق همه ماست که رئیس جمهورمان پاسدار و نگهبان و عامل به قانون و مراجع قانونگذاری کشور که منتخب ملت است باشد.

  این حق همه ماست که رئیس جمهورمان  دردها، ضعف ها، مشکلات و گرفتاری های همه بخش ها و نواحی کشور را بداند و برای آن تدبیر کند.

  این حق همه ماست که رئیس جمهوری داشته باشیم که دانش و توانایی اجرایی کافی برای حل مشکلات اساسی و نیازهای کشور را داشته باشد.
   این حق همه ماست که رئیس جمهورمان به عنوان سنبل و نماد ملت بزرگمان در کردار و گفتار نماینده شایسته فرهنگ، ادب و تمدن ایرانی باشد.
   این حق همه ماست که رئیس جمهوری داشته باشیم که با تدبیر و توانمندی جایگاه کشورمان را در تعامل با سایر ملل جهان به مکان شایسته خود ارتقاء دهد تا ایران و ایرانی در جهان عزیز و سربلند باشد.

  اکنون ما جوانان دکتر محمد قالیباف را برمی گزینیم که رئیس جمهور یازدهم باشد.

  قالیباف را بر می گزینیم چون صادق است در گفتار و عمل.
  قالیباف را بر می گزینیم که غیرت دارد و مردانه در کنار ما برای ایران جنگیده است.
  قالیباف را بر می گزینیم که رنج کسب دانش و تجربه و تدبیر را سال ها برخود هموار کرده است.
  قالیباف را بر می گزینیم که مودب است و شان فرهنگ ایران و ایرانی را پاس می دارد.
  قالیباف را بر می گزینیم که متواضع است در برابر قانون.
  قالیباف را بر می گزینیم که هم خاکریز ساخته، هم بوستان، هم سنگر ساخته هم پل و تونل، هم بر سینه دشمن گلوله کاشته و هم بر دل خاک گل.
  قالیباف را بر می گزینیم که هشت سال پایتخت ایران را به سان ایرانی کوچک در آبادانی و تدبیر به شهری شریف و آبرومند تبدیل کرده است.
  قالیباف را بر می گزینیم که اطمینان داشته باشیم که می خواهد و می تواند.

  ستاد رويش جوانان از مردم ولايت مدار ايران اسلامی تقاضا دارد همچون گذشته پا به ميدان گذاشته و با شور توام با شعورو بصيرت پوزه دشمنان و بدخواهان خارجی و داخلی اين مرز و بوم را به خاک ماليده و چشم طمع آنها را کور کرده و آنان را از دستيابی به منابع اين سرزمين نااميد کنند و در حرکتی پویا به سمت حماسه ای سیاسی در گردونه تحولی تاریخی و در بطن انقلابی ترین و حساس ترین دوران حیات سیاسی ایران به پیشواز رویش می رویم.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سامی

   واقعاً ببین با چه تهی مغزایی شدیم 75000000
   🙁

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.