• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » عارف را نامزد اصلاح طلبان می دانیم
  کد خبر : 1825040

  عارف را نامزد اصلاح طلبان می دانیم

  عارف را نامزد اصلاح طلبان می دانیمReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: محمد جواد حق شناس به نمایندگی از جبهه اصلاحات در دیدار با محمد رضا عارف با تاکید بر حمایت این جریان از محمدرضا عارف گفت : ما شما را نامزد اصلاح طلبان می دانیم. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا عارف در دبدار با…

  عارف را نامزد اصلاح طلبان می دانیمReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  محمد جواد حق شناس به نمایندگی از جبهه اصلاحات در دیدار با محمد رضا عارف با تاکید بر حمایت این جریان از محمدرضا عارف گفت : ما شما را نامزد اصلاح طلبان می دانیم.

  به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا عارف در دبدار با جبهه اصلاح طلبان با اشاره به برخی بی‌اخلاقی‌های انتخاباتی گفت: بسیاری پیش از اینکه آقای هاشمی ثبت نام کنند، ستادهایشان را فعال کرده بودند، اما ما تا زمان رد صلاحیت ایشان، هیچ فعالیت ستادی انجام ندادیم چرا که منش ما اخلاقی است.

  عارف تاکید کرد: اگر تجربه سال 84 را تکرار نکنیم، پیروز خواهیم بود.

  همچنین در این نشست محمد جواد حق شناس به نمایندگی از جبهه اصلاحات به دیدگاه‌های این گروه پرداخت و با تاکید بر حمایت این جریان از محمدرضا عارف گفت : ما شما را نامزد اصلاح طلبان می دانیم.

  وی با بیان اینکه مصوبه ابتدایی  جبهه اصلاحات این بود که در حمایت از اصلاح‌طلبان فعال باشیم ،افزود: در حال حاضر بیش از 40 درصد اعضای این جبهه در ستاد آقای عارف فعال هستند اما هنوز وارد ستاد آقای روحانی نشدند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.