• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » سالانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد می کنم
  کد خبر : 1825034

  سالانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد می کنم

  سالانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد می کنمReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آماده ام تا به جای 700 هزار فرصت شغلی در سال یک میلیون فرصت شغلی ایجاد کنم. به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا عارف شنبه شب در جمع مردم بیرجند اظهارکرد: ما در…

  سالانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد می کنمReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آماده ام تا به جای 700 هزار فرصت شغلی در سال یک میلیون فرصت شغلی ایجاد کنم.

  به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا عارف شنبه شب در جمع مردم بیرجند اظهارکرد: ما در دولت اصلاحات به یکی از آرزوهای شما که استان شدن بود پاسخ مثبت دادیم و بنده هم توفیق داشتم پس از استان شدن در خدمت شما  و در جریان مشکلات و مسائل استان شما قرار گیریم.

  وی بیان داشت:  به شما نوید می دهم که در دولت پیشرفت و توسعه استان را به صورت جدی پیگیری کنیم.

  وی بیان کرد: باید برای پیشرفت و توسعه استان از منابع استان استفاده کرد، استفاده از منابع غنی زیرزمینی، کشاورزی، بازرگانی و بازارچه های مرزی جزو اولویت های اصلی استان خواهد بود.

  عارف ادامه داد: علاقه مندم به تمام شهرستانهای استان سفر کنم اما متاسفانه این توفیق حاصل نشد و در فرصت های بعدی امیدوارم این توفیق حاصل شود.

  وی تصریح کرد: من به عنوان یک اصلاح طلب در صحنه حضور یافتم اصلاح طلب یعنی صبر، سعه صدر، پاسخگویی به دغدغه مردم، پاسخگویی به مشکلات معیشتی مردم و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: اصلاحات یعنی برخورد غیرسیاسی با مسائل فرهنگی  اجتماعی کشور، حضور حماسه آفرین، مشارکت، شایسته سالاری  و مردم سالاری، حاکمیت عقلانیت و خرد ورزی به امور عقلانیت، استفاده از خرد جمعی در حل و فصل مشکلات کشور.

  وی گفت:  آماده ام تا از تجربه موفق دولت اول اصلاحات برای حل مشکلات کشور کمک بگیرم  و تا مشکلات معیشتی مردم را با استفاده از تجربه موفق دولت اول اصلاحات به سامان برسانم مشکلات بیکاری نسل جوان را رفع کنم.

  وی بیان داشت: آماده ام تا به جای 700 هزار فرصت شغلی در سال یک میلیون فرصت شغلی ایجاد کنم.

  عارف اظهارکرد:  از تجربه موفق اصلاحات در کنترل تورم استفاده خواهم کرد و کمر گرانی و تورم را  خواهیم شکست.

  وی افزود:  آمده ام تا مشکلات مسکن شما جوانان را حل کنم و مشکل مشکل ازدواج جوانان را حل کنم تا به مشکلات کشاورزان بپردازم و خرید تضمینی  محصولات بیمه محصولات و بیمه کشاورزان را دنبال کنم.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد:  مشکلات معیشت ، بیکاری  و بیمه کارگران را حل  خواهم کرد و از همه ظرفیت های قانون اساسی برای پیشرفت و تعالی و توسعه و توقعات و انتظارات جوانان استفاده  می کنم و  مشکل اعتیاد جوانان را به سامان خواهم رساند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.