• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فرمانداری ها و استانداری ها را در دولتم به جوانان می سپارم/ هدیه 23 میلیونی ازدواج
  کد خبر : 1825002

  فرمانداری ها و استانداری ها را در دولتم به جوانان می سپارم/ هدیه 23 میلیونی ازدواج

  فرمانداری ها و استانداری ها را در دولتم به جوانان می سپارم/ هدیه 23 میلیونی ازدواجReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولت آینده فرمانداری ها و استانداری ها را به جوانان می سپارم و تا چند سال بعد از همین استانداران در کابینه استفاده خواهم کرد. به گزارش خبرنگار…

  فرمانداری ها و استانداری ها را در دولتم به جوانان می سپارم/ هدیه 23 میلیونی ازدواجReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولت آینده فرمانداری ها و استانداری ها را به جوانان می سپارم و تا چند سال بعد از همین استانداران در کابینه استفاده خواهم کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه به انتخاب شما در شبکه سوم سیما گفت: خوشحالم که در خدمت شما و  همه جوانان ایران که از این طریق با هم ارتباط می گیریم هستم. حقیقتا نام جوان را که می شنوم از یک طرف نشاط و شادی به من دست می دهد چون جوانان ما سرمایه کشور و فرشتگان نجات هستند از طرف دیگر نگران می شوم که پر و بال این فرشتگان نجات بسته است، البته زمانی که پر و بالشان باز شد حماسه آفریدند و امید من هم بعد از خدا این است که پر و بال جوانان را باز کنیم و ملت ایران پرواز کنند و سربلندی ملت را ببینیم.

  وی در پاسخ به این سئوال که جایگاه جوانان در دولت شما چیست؟ بیان کرد: من به جوانان هم به عنوان سرمایه و منبع برای اداره کشور  نگاه می کنم هم به عنوان هدف  و یکی از وظایف خود می دانم که جوانان را برای آینده کشور آماده کنم.

  رضایی اظهار داشت: در طول 20 سال گذشته عمدتا به مشکلات روزمره توجه شده و به اندازه کافی کادر سازی نشده است و هدف من آماده کردن نسل جوان برای اداره کشور است.

  وی گفت: مسئله دیگر این است که مشکلات جوانان را حل کنیم هیچ خانواده ای نیست که فرزندش در حال تحقیر شدن نباشد. بیکاری عزت جوانان را خرد کرده آنها امکان ازدواج و مسکن ندارند و شخصیتشان خرد شده است. شبها که به خانه می روند از روی پدر و مادر خجالت می کشند.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه جوانان بی پولی و بیکاری را تحمل می کنند اما خرد شدن عزتشان را نمی توانند تحمل کنند، اظهار داشت: از بعضی از جوانان پرسیدم که چرا به تهران آمدید آنها می گویند در شهر خودمان هم بیکار بودیم اینجا هم بیکار هستیم اما اینجا کسی ما را نمی شناسد.

  وی ادامه داد: من در دولت خودم فرمانداری ها  و استانداری ها را عمدتا به جوانان در مقطع دکترا و فوق لیسانس می دهم اگر کسی لیسانس داشته باشد و پخته باشد از او نیز استفاده می کنم و در چند سال بعد از همین استانداران در کابینه استفاده خواهم کرد.

  رضایی تصریح کرد: در مشکلات جوانان مسئله بیکاری را در اولویت قرار می دهم و در صنعت، کشاورزی و کسب و کار خانگی برنامه های مفصلی دارم.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سئوالی درباره برنامه های اقتصادی دولتش در خصوص ازدواج و اشتغال جوانان گفت: در مسئله ازدواج هدیه ازدواج 23 میلیون تومانی تهیه کردم که به شکل خاص ارائه می شود تا گرانی و تورم ایجاد نکند و تولید اشتغال کند.

  وی افزود: بر این اساس کلیه بنگاهها و کارخانه هایی که می توانند جهیزیه ازدواج تولید کنند را شناسایی کردیم به آنها پول می دهیم تا کارشان رونق گیرد و از آنها می خواهیم در قبال کوپنی که به زوج ها می دهیم جهیزیه آنها را تا سقف 23 میلیون تومان تهیه کنند.

  رضایی افزود: با این اقدام یک صنعت از کار افتاده را رونق می دهیم و از سوی دیگر با هدیه 23 میلیون تومانی به جوانان برخی از مشکلات آنها برای آغاز زندگی حل می شود.

  وی افزود: ما با سولانا برای 2 هزار و 700 سانتریفیوژ و بند 11 توافق کردیم پیش از این نیز یک تفریط صورت گرفت و درهای نطنز بسته شد ما همه راهها را امتحان کردیم و بهتر است یک راه جدید که راه آن را استراتژی قیچی گذاشته ام امتحان کنیم.

  وی با اشاره به اینکه قیچی دارای دو لبه است خاطرنشان کرد: ما همیشه می خواستیم با یک لبه کار کنیم که موثر نبود یک لبه قیچی باید اداره کارآمد کشور بویژه در بخش اقتصادی باشد و به غربی ها بگوییم که تحریم ها ما را از پا در نمی آورد. آنها اگر این را باور نکنند با ما هیچ مذاکره ای نمی کنند ما باید همزمان کشور را قدرتمند اداره کنیم یک مذاکره دیپلماتیک جدی داشته باشیم. قوی ترین مردان دیپلمات کشور را می آورم تا تیم مذاکره کننده را بیش از 100 نفر هدایت کنند.

  رضایی گفت: اگر این قیچی درست شود تحریم های اقتصادی را خنثی می کنیم البته جزئیات را بعد از اینکه رئیس جمهور شدم خدمت مقام معظم رهبری می برم تا ایشان تصویب کنند و همه موارد را نیز نمی توانم بگویم چرا که طرف مقابل پلتیک ما را می فهمد.

  وی در پاسخ به سئوال دیگری در این باره که بر اساس مبانی نظری رهبر معظم انقلاب آموزش و پرورش باید مولد باشد تعریف شما در این باره چیست؟ بیان کرد: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام مفصلا درباره سیاست های فرهنگی بحث کردیم و در دبیرخانه ای که من مسئول آن هستم با آموزش و پرورش ، اساتید و معلمین صحبت کردیم باید تحولی در آموزش و پرورش ایران صورت بگیرد.

  رضایی با اشاره به اینکه 12 میلیون دانش آموز ، 700 هزار معلم و در مجموع یک میلیون و 100 هزار معلم و کارمند در آموزش و پرورش وجود دارد که یک بخش مهم و آینده ساز برای کشور هستند اظهار داشت: خروجی این بخش مطلوب نیست معلمی که دغدغه درآمد دارد نمی تواند نشاط داشته باشد تا با جوان صحبت کند آیا عدم نشاط معلم در وجود جوان تاثیر نمی گذارد و خود جوان در آینده دچار مشکلات روحی نمی شود.

  وی افزود: دانش آموزان مشکلات زیادی دارند مسئله درس مهم است و مهمتر از آنها محیط کلاس است. محیط و فضای کلاس بسیار تعیین کننده است و ما در همه این مسائل مشکل داریم و باید فضا را عوض کنیم. در حال حاضر آموزش و پرورش یک راه و زندگی راه دیگری می رود.

  رضایی خاطرنشان کرد: از اساس که اولین مدارس در ایران شکل گرفت پایه گذاری اشتباه بوده و بر اساس تقویت ذهن دانش آموزان شکل گرفته است و محوریت های لازم و مسئله اصلی آموزش و پرورش تدوین نشده است. ما باید بین دانش آموز ، خانواده و تحصیل انسجام ایجاد کنیم و برای این کار از سمت زندگی به مدرسه بازگردیم. باید ببینیم معلم و دانش آموز چه چیزهایی نیاز دارند.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بعضی از دوستان از من سئوال می کنند ضمانت اجرایی برنامه های شما چیست و من می گویم 8 دلیل برای اینکه حرفهایم را عملیاتی کنیم دارم. ما مقدار زیادی را از راه را رفته ایم سیاست های کلی ترسیم و چشم انداز ایران تدوین شده و به تصویب رهبری رسیده است. یک پشتوانه من همین سیاست ها است که به تصویب رسیده و پشتوانه محکمی است. از آنجا که برنامه های من  متناسب با این سیاست هاست این مسئله نیز یک ضمانت اجرا است چرا که برنامه ها با خرد جمعی تدوین شده است.

  رضایی گفت: مسئله دوم این است که خودم را برای کار آماده کرده ام. من از 20 سال پیش متوجه شدم ما در اقتصاد مشکل پیدا می کنیم و خودم را از نظر روحی و کارشناسی آماده کرده ام این ضمانت دوم است. 20 سال پیش اقتصاد ایران و علم اقتصاد را مطالعه کردم. مسئله سابقه و عبور من از بحرانهای بزرگ نیز یک ضمانت اجرایی است زمانی که جوان 18 ساله ای بودم 6 ماه در زندانهای رژیم شاه بودم و آن موقع جوانترین زندانی سیاسی کشور بودم.

  وی ادامه داد: در پیروزی انقلاب و شورش ها و بحران ها نیز مسائل را پشت سر گذاشتم . در دوران دفاع مقدس و سازندگی نیز همین طور بودم. بنابراین سابقه من در عبور از سختی ها ضامن من است.

  رضایی تصریح کرد: مسئله دیگر قدرت اغناء است که سعی می کنم با قانع کردن مجلس و قوه قضائیه و یا اگر پیشنهادی برای رهبری داشتم با طرح پیشنهاد مسائل را حل کنم.

  کاندیدای انتخابات گفت: من زمانی که می خواستم وارد انتخابات شوم همین سئوالی را که مردم می پرسم از خود پرسیدم و 8 دلیل برای خود آوردم و مردم مطمئن باشند که به لطف خدا به همه حرفهایم عمل می کنم.

  وی در این باره که با انتقادهایی که از سوی کاندیداهای دیگر مطرح می شود که برخوردی می کنیداظهار داشت: در زندگی ام سودی که از ناحیه انتقادات گرفتم کمتر از همراهی ها نبوده است بعضی از انتقادات باعث شده زندگی من عوض شود. شاید هیچ کدام از آقایان سیاسی آزمایشات سخت من را ندیده باشند و اگر هم دیده اند به اندازه من موفق نبوده اند. من در سال 53 با این که خیلی جوان بودم و منافقین به شدت اعتبار پیدا کرده بودند و حتی برخی از روحانیون  به بهانه هدایت منافقین به سمت آنها رفتند به سوی منافقین نرفتم. من با نهضت آزادی و انجمن حجتیه نیز نرفتم و اکنون که نگاه می کنم دلیل عدم انحراف خود را خصلتی در خودم می بینم که قبل از آنکه حرف بزنم گوش می دهم. اگر همه ما در سیاست قبل از اینکه حرفی بزنیم آماده باشیم به دیگران گوش بدهیم منحرف نمی شویم.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: من نه تنها نقد را برای خودم قبول می کنم بلکه آمده ام که به نقد و اعتراض کردن در کشور کمک کنم. البته اعتراض باید قانونی باشد حتی در انتخابات 88 نیز من اعتراض کردم اما در چارچوب قانونی حرکت کردم انتقادات روی دوم سکه مردم سالاری دینی است . چه کسی گفته مردم سالاری دینی تنها شرکت در انتخابات و راهپیمایی است اگر بشود نماز و روزه را تعطیل کرد امر به معروف و نهی از منکر نیز تعطیل می شود.

  وی افزود: اعتراضات باید در چارچوب قانون باشد نباید ساختارها را بشکنیم. نباید یک سینماگر بترسد که در کشور تولید داشته باشد و یا اینکه یک عده کارگر را به بهانه اینکه آبشان قطع شده اذیت کنیم که اعتراض آنها به جای دیگری نرسد. ما حتما نقد و اعتراض را قبول می کنیم و رعایت قانون را جدی می گیریم.

  رضایی در خصوص بهبود وضعیت هنر بیان کرد: یک تیم راهبردی از هنرمندان کشور در ستادم دارم که تقویت فرهنگ و هنر را تنظیم کرده اند. اولین مسئله اقتصاد هنر است اکنون هنر اقتصاد ندارد و محصولات هنری با وجود آنکه بازار خوبی دارند نتوانسته اند شکل بگیرند هنرمندان زحمت زیادی می کشند ولی سودش را کس دیگری می برد.

  وی تصریح کرد: باید یک سری کارهای زیرساختی صورت بگیرد به طور مثال در سینما قبل از انقلاب 300 سینما در کشور داشتیم و اکنون 270 سینما در حالی که در آمریکا هر یک میلیون نفر بالای 300 و در دبی بالای 40 سینما دارند.

  رضایی گفت: ما در جاهایی به هنرمندان کمک می کنیم که بازار هنر درست شود اکنون چند مافیا در کشور وجود دارد که آنها را شناسایی کرده ایم و در اقتصاد هنر مشخص می کنیم که نقش هنرمندان ، صادرات و … چیست؟

  وی افزود: در مسئله ساختاری نیز خانه سینما را کافی نمی دانم، یک شورای راهبردی هنر درست می کنم که 50 درصد از هنرمندان و 50 درصد از دولت در آن حضور داشته باشند تا بتوانند با هم ارتباط بگیرند. پای سیاستمداران را نیز از هنر بیرون می کشیم. به طور مثال در سالهای 61 و 62 سینمای ایران اوج گرفت و سیاستمداران زمانی که دیدند لقمه چربی پیدا کرده اند وارد شدند و این باعث نزول سینما شد. هنرمندان ما از توانایی و شخصیتی برخوردارند که می توان به آنها اعتماد کرد.

  رضایی در پاسخ به این سئوال که چه برنامه ای برای تعامل با نخبگان دارید گفت: یکی از اشکالات من به دولتمردان این بوده که چرا از دیگران استفاده نمی کنید ولی مانند دیگران شعار نمی دهم به ازای هر وزارتخانه یک وزارت فکر یعنی دولت در سایه ایجاد می کنم و متخصص ترین کارشناسان همان رشته را در اتاق فکر می آورم که در وزارتخانه انتقاد و پیشنهاد کنند و مسائل راهبردی را پیش ببرند.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: اگر این طرح نباشد هر اندازه همه که دلسوز باشیم اتفاقی نمی افتاد. ما باید مسئله نخبگان را ساختاری حل کنیم اما مهمتر از نخبگان جوانان هستند. من از ابتدای مدیریت متوجه شدم که مدیریت دانا محور می تواند موثر باشد. ما در انقلاب سیاستمداران جوانی را تربیت کرده ایم که نه علم سیاست خوانده بودند و نه تجربه داشتند اما آنها در یک فرایند یادگیری و یاددادن قرار گرفتند. من از مدیریت گلوله های برفی استفاده می کنم که جوانان را از قله سرازیر می کنیم و در مسیر ، برف دورشان جمع می شود و بزرگ می شوند و به هدف می خورند. یکی از برنامه های من نخبه شناسی جوانان است.

  رضایی در خصوص نقش زنان در جامعه گفت: افتخار می کنیم که همه بانوان کشور بتوانند اظهار نظر کنند. نیمی از دولت در دست بانوان است اما در بخش های اداری کشور بانوان بیش از این تاثیر دارند اگر قرار است محوریت خانواده با بانوان باشد باید اقداماتی در جهت توانمند سازی آنها از کسب و کار خانگی و … انجام دهیم. من برای 5 میلیون کسب و کارخانگی برنامه ریزی کرده ام حسن این کار آن است که خانه تبدیل به یک کارگاه می شود تولید افزایش می یابدو تورم کاسته می شود. بانک مردم درست می کنیم که در این باره اقدامات لازم را در زمینه آموزش شناسایی، پرداخت وام  و ارتباط با بنگاههای بزرگ برای کسب و کار خانگی انجام می دهد این یک سیستم اقتصادی خصوصی است که البته سود وام را دولت پرداخت می کند.

  وی با اشاره به اینکه بیمه بانوان اجرایی خواهد شد بیان کرد: خانم های سرپرست خانوار را به طور جدی در اولویت می گذاریم و 10 محور در طرح کوثر بانوی ایرانی که دوازدهمین برنامه اقتصادی من در سایت ویکی رضایی است برای بانوان طراحی شده است.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سئوال که اگر انتقادی به شما شود چه برخوردی می کنید و یا اینکه اگر کسانی که همسو با شما نیستند در دولتتان جای گیرند چه خواهید کرد گفت: من دولت فراگیر تشکیل می دهم که فارغ از جناح های سیاسی خواهد بود افراد دولت من بایدکارآمد و با عرضه باشندو رهبری و نظام را قبول داشته باشند دیگر از هر جناحی که می خواهند باشن مهم نیست افراد کابینه نیز حتما از منتقدان من هم خواهند بود. ما به منازعات سیاسی از طریق گفتگو پایان می دهیم و خودمن باید بیش از دیگران آماده باشم انتقادات را بپذیرم.

  رضایی در پاسخ به این سئوال که آیا در دولت خود از دولتمردان گذشته استفاده می کنیم گفت: از دولتمردان گذشته حتما استفاده می کنم برنامه ما این است که جریان اتوبوسی را در جمهوری اسلامی تعطیل کنیم و از هر سه دولت استفاده خواهیم کرد.

  وی به عنوان حرف آخر با جوانان گفت: من از شما جوانان عزیز تقاضا دارم که خودتان را برای پیروزی های بزرگ آماده کنید کسی این حرف را به شما می زند که از بحران های زیادی عبور کرده و به شما معتقد است. من گفته ام که اگر همه ثروت را از من بگیرند و جوانان را بدهند قول می دهم که کویرها را تبدیل به طلا کنم. نگران افسردگی و اعتیاد نباشید و خود را برای پیروزی های بزرگ آماده کنید.

  محسن رضایی همچنین در پاسخ به این سوال که برای پیشرفت با همه سلایق در کنار حفظ آرامش چه برنامه ای دارید گفت: این یکی از دردهای ماست ما معتقدیم در کشور دیگر دعوا بس است و منازعات سیاسی باید تعطیل شود.

  این منازعات هیچ سودی برای مردم و نه برای کسانی که در این دعواها شرکت می کنند دارد وقتی دعوایی هیچ برنده ای ندارد و هزینه سنگینی برای ملت ایجاد می کند چطور می تواند عقلانی باشد.

  وی افزود: با تشکیل دولت فراگیر کاری خواهیم کرد که بهانه ای برای کسی برای دعوا نباشد میزهای گفتگو ایجاد می کنیم و ظرفیت تحمل پذیری را از طریق گفتگو بالا می بریم هر کسی که با من دعوا دارد را پشت میز می برم فیلم برداری هم می کنیم و مردم تصمیم می گیرند.

  رضایی افزود: اولین مناظره جمهوری اسلامی ایران را من و آقای بنی صدر با چریکهای فدایی که به ایران حمله کرده و منطقه ترکمن را محاصره کرده بودند به پیشنهاد شهید بهشتی ترتیب دادیم آنها با اینکه مسلحه بودند گفتگو کردند و حرفهایمان را زدیم و مردم قضاوت کردند که این مدل خوبی است.

  وی در پاسخ به سوال دیگری در این باره که رئیس جمهور بعد از مقام معظم رهبری دومین شخصیت سیاسی کشور است آیا این مقام مصنوعیت ایجاد می کند و جایگاه ریاست جمهوری در برابر سایر قوا چیست؟ گفت: به هیچ وجه رئیس جمهور خادم ملت است و ما مردمسالاری را یک جاده دو طرفه می دانیم این طور نیست که مردم به ما رای دهند و فکر کنیم یک تافته جدا بافته از آنها هستیم.

  وی افزود: متاسفانه مردمسالاری دینی به سمت یک جاده یک طرفه می رود دولتمردان برای خود یک خط ویژه ایجاد می کنند این در حالی است که دولت مردان و مردم دو طرف مردمسالاری هستند و باید وظایف متقابل یکدیگر را بدانند. دولتمردان نباید دچار توهم شوند و باید پاسخگو باشند باید با همه قوا، نظام و قانون اساسی تعامل داشته باشیم. ما سوگند می خوریم که به میثاق ملی پایبند باشیم.

  رضایی در پاسخ به این سوال که اگر با دو قوه اختلاف نظر داشته باشید پیشگام حل اختلاف می شود بیان کرد: من از منافع دولت واختیارات ریاست جمهوری محکم دفاع می کنم. اما در خودم می بینم که با تعامل درست و گفتگوی منطقی تفاهم ایجاد کنم.

  وی افزود: باید با منطق و گفتگو کردن یکدیگر را قانع کنیم اقناء از مدلهای مدیریت من است در اوج جنگ ساعتها می نشستم که برادری را که می خواهد با دشمن درگیر شود قانع لذا همیشه به جلسات زیاد بنده اعتراض می کردند در حالی که این نوعی آموزش مربی گرایانه است.

  کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: با همین روش خیلی از جوانان کشور را پیدا کردم البته با تلاش خودشان آماده شدند باکری یک جوان 19 ساله است که فرمانده لشکر می شود کجای دنیا جوانان 19 ساله تبدیل به قهرمانان ملی شدند.

  وی افزود: مساله تعامل گفتگو اقناء کردن در دستور کار من برای تعامل با دیگر قوا است.

  رضایی در این باره که چرا رتبه ایران از نظر اقتصادی در دنیا 145 است و تورم و مشکلات ناشی از آن در کشور وجود دارد اظهار داشت: در طی 24 سال گذشته 3 دولت داشته ایم آقای هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد برای کشور زحمت کشیدند و فداکاری کردند و من دست آنها را می بوسم اما رشد اقتصادی در هر سه دولت حدود 4 درصد بود در حالی که در یک دولت اندیشه های تکنوکراتی در یک دولت لیبرالی و در دولت دیگر دولت گرایانه حاکم بود. این دولتها با اندیشه های متفاوت رشد یکسان داشتند و در هر سه دولت تورم و بیکاری 2 رقمی وجود داشت که در دنیا با عنوان رکود و بحران از آن یاد می شود.

  وی ادامه داد: گرانی 40 سال است که وارد اقتصاد ایران شده و رشد سرمایه گذاری در کشور حدود 6 درصد بوده این عوامل نشان می دهد که باید ریل را عوض کنیم نباید یک دقیقه از وقت را از دست بدهیم من تعجب می کنم که بعضی ها می خواهند از آب گل آلود انتخابات ماهی بگیرند ما به هیچ وجه فرصت سعی و خطا نداریم من در انتخابات گذشته هشدار دادم که اگر وضع همین طور باشد به پرتگاه می رویم و اکنون نیز اخطار می دهم که اگر مسوولانه با این انتخابات برخورد نشود دچار خطر خواهیم شد.

  رضایی گفت: البته انتخابات 92 پیروزی صداقت خواهد بود و به هر حال ما باید ریل را عوض کنیم و همه دولتها خوب بوده اند باید اقتصاد را از حالت دولتی بیرون آوریم.

  رضایی گفت: در دولت من جوانهای کشور با همه ظرفیت به صحنه می آیند مساله تولید، اشتغال و رقابت حل می شود و بین همه استانهای کشور در تولید کالا و خدمات رقابت ایجاد می کنم مشکلات کشور اکنون خیلی جدی است.

  وی ادامه داد: کارنامه 3 دولت گذشته در حالی بوده است که آنها با مشکل تحریم روبرو نبوده اند تصور کنید این 3 دولت با تحریم شدید فعلی نیز روبرو می شدند. در دولت آینده ریل در دست ماست و باید آن را درست کنیم.

  وی در پاسخ به این سوال که ریل شما به کدام جهت است به سوی سعادتمندی مردم شعار سلام زندگی  و یا ابوالفضل است دلیل انتخاب این شعار این است که در کربلا دو جبهه تشکیل شد یک جبهه نظامی و یکی خیمه ها و امام حسین (ع) با اینکه حضرت ابوالفضل برایشان مهم بودند فرمودند شما به خیمه ها بروید من اکنون جبهه در زندگی مردم می بینم من زندگی را تنها آب و غذا نمی بینم اخلاق نشاط، آرامش و سلامت مردم مهم هستند.

  وی در خصوص برنامه هایش برای پی گیری حقوق هسته ای و پیشبرد مذاکرات گفت: ما تجارب خوبی داریم در دوره آقای روحانی، لاریجانی و دوره اخیر تجربه هایی بدست آوردیم و مطالعه دقیقی در این باره کرده ام خودم نیز در زمان اصلاحات وقتی رهبر انقلاب شورای عالی هسته ای ایجاد کردند عضو شورا بودم و افراط و تفریط های صورت گرفته را می دانم.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.