• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » زمان اداره کردن کشور با یک جناح گذشته است/ ملت ایران تنها زینت مجالس نیستند
  کد خبر : 1824995

  زمان اداره کردن کشور با یک جناح گذشته است/ ملت ایران تنها زینت مجالس نیستند

  زمان اداره کردن کشور با یک جناح گذشته است/ ملت ایران تنها زینت مجالس نیستندReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز دیگر زمان اداره کردن کشور با یک جناح و گروه خاص گذشته و وقت آن است از همه ظرفیت ها برای اداره کشور استفاده کنیم. به گزارش…

  زمان اداره کردن کشور با یک جناح گذشته است/ ملت ایران تنها زینت مجالس نیستندReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز دیگر زمان اداره کردن کشور با یک جناح و گروه خاص گذشته و وقت آن است از همه ظرفیت ها برای اداره کشور استفاده کنیم.

  به گزارش خبرنگار مهر از مسجد سلیمان، محسن رضایی ظهر امروز شنبه در جمع مردم مسجدسلیمان که زادگاهش نیز به شمار می رود، اظهار کرد: من همواره فرزند مسجدسلیمان و ایل بختیاری هستم و همیشه در طول دوران خدمت از اینکه یک مسجدسلیمانی، بختیاری و خوزستانی هستم افتخار می کنم. همیشه افتخاراتم را افتخارات ایل بختیاری می دانم و امروز هم به تمام شما بختیاری ها اعلام می کنم همانطور که در گذشته افتخار آفریده اید به زودی بر فقر، گرانی، عقب ماندگی و مشکلات غلبه خواهید کرد.

  وی افزود: این بار برای رقابت جدی در عرصه انتخابات با دستان پر و برنامه های فراوان آمده ام تا بر مشکلات کشور که عرصه زندگی را بر مردم ایران تنگ کرده اند پیروز شوم و امید و بالندگی را به آنها هدیه کنم؛ زیرا این مردم، استحقاق زندگی و معیشت بهتری را دارند.

  رضایی تاکید کرد: من یک مرد عشایری هستم و قولم به گفته بختیاری های قول مرد است. من اهل شعار دادن نیستم و تمامی برنامه هایی که از سوی من و مشاورانم تدوین شده قابلیت اجرا و حل مشکلات مردم را دارند.

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ایران از اقوام و عشایر گوناگون تشکیل شده است، گفت: یکی از سایت های خبری ایران با اشاره دستانم نوشته بود که این دستان بزرگ محسن رضایی عشایری بودن وی را نشان می دهد که من همین جا در میان شما عشایر بختیاری اعلام می کنم که به عشایری بودنم افتخار می کنم و دستان بزرگ من به بلندای زردکوه بختیاری است.

  رضایی ادامه داد: خیلی ها در این کشور فراموش کرده اند که همین عشایر ایران بودند که با فرستادن فرزندانش به جبهه های هشت سال دفاع مقدس، رویاهای صدام برای تسلط به ایران و خوزستان را در کنار دجله و فرات دفن کردند. حالا هم می خواهم ثابت کنم با همین دستان بزرگ عشایری می خواهم بر گرانی و مشکلات اقتصادی غلبه کنم.

  وی به مناظره های تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: ما فراموش نکنیم که به گفته امام خمینی(ره)، مردم ولی نعمت ما هستند ولی در این مناظره ها فراموش شد که چه کسی ولی نعمت است و همه به طرفداری از خود و حزب و گروهشان صبحت کنند و حق مردم در این بین فراموش شد.

  رضایی با تاکید بر اینکه ملت ایران تنها زینت بخش مجالس مختلف در کشور نیستند، ادامه داد: در این برنامه، همه از خودشان گفتند ولی حق مردم نادیده گرفته شد اما من برنامه هایم بر مبنای عزت بخشیدن به زندگی مردم ایران است همانگونه که در جنگ عزت را به کشور بازگرداندیم. دیگر نباید وقت مردم را با منازعات سیاسی بی حاصل و پوچ، تلف کرد و از آن طرف عرصه زندگی بر این مردم تنگ شده باشد.

  نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: امروز زمان اداره کردن کشور با یک جناح و حزب خاص گذشته است زیرا مردم تاوان این کار را داده اند. امروز باید با استفاده از تمام ظرفیت نخبگان و کارشناسان از همه جناح ها و گروه ها برای اداره کشور بهره برد.

  رضایی تاکید کرد: خدا شاهد است که در این مناظره ها تحمل بالایی از خودم نشان دادم و گرنه می توانستم با مشت آهنین روی میز بزنم و جوابهای فراوانی را بدهم ولی با این منازعات مصمم شدم که با اتکا به رای مردم ایران از گوشه و کنار این کشور، یک دولت فراگیر ملی با تکیه بر همه قومیت ها و متخصصان کشور تشکیل دهم تا عزت را به این مردم بازگرداند.

  وی با اشاره به اینکه مسجدسلیمان در 15 سال گذشته مورد بی توجهی قرار گرفته است، عنوان کرد: با دیدن مسجدسلیمان احساس شرمندگی می کنم زیرا این شهر در حالی به این حال روز افتاده است که روزگاری شهر اولین ها در ایران بود و اغلب نشانه های شهرنشینی برای اولین بار در این شهر ظهور کرده است.

  به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی امروز با استقبال بی نظیری از سوی همشهریانش مواجه شد به گونه ای که ورودی مسجدسلیمان به علت حضور بی شمار جمعیت برای استقبال از رضایی بسیار متراکم بود و خودروی حامل رضایی بارها از سوی مردم متوقف شد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.