• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا از فشار بر ملت ناامید شود/ خلاصه کردن انقلاب در مشکلات اقتصادی خیانت است
  کد خبر : 1824983

  دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا از فشار بر ملت ناامید شود/ خلاصه کردن انقلاب در مشکلات اقتصادی خیانت است

  دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا از فشار بر ملت ناامید شود/ خلاصه کردن انقلاب در مشکلات اقتصادی خیانت استReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا ببیند که ملت در برابر فشارهای اقتصادی عقب نشینی نمی کند،…

  دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا از فشار بر ملت ناامید شود/ خلاصه کردن انقلاب در مشکلات اقتصادی خیانت استReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا ببیند که ملت در برابر فشارهای اقتصادی عقب نشینی نمی کند، گفت: باید کشور را متناسب با برنامه ریزی های دشمن سازماندهی کنیم، نباید در تبلیغات وانمود کرد که همه دستاوردهای انقلاب نادیده گرفته شود، این خیانت به انقلاب است که برای رای آوردن انقلاب را در مشکلات اقتصادی خلاصه کنیم.

  به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حداد عادل، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست مشترک جمعیت ایثارگران و رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال امام گفت: نامزدها باید طوری حرف بزنند که آراء مردم را جمع کنند اما به چه قیمت و به چه ترتیب؟! اگر ما به هر موضوعی انتقاد کنیم و طوری که انگار هیچ نکته مثبتی وجود ندارد، اخلاقی نیست. درست نیست هر موضوعی را به اقتصاد مرتبط کرده و اقتصاد را در بدترین شرایط نشان دهیم.

  وی با بیان اینکه امریکاییها این گونه وانمود می کنند که در فشار اقتصادی به ایران موفق شده اند افزود: آنها بعد از انواع آزمایشها به سراغ تحریم ها رفتند، 8 سال جنگ به نتیجه نرسید و ممکن است 8 سال جنگ اقتصادی را پیش گرفته باشند.

  این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه راه حل مقابله با آمریکا در تحریم ها ایستادگی و مقاومت است، خاطر نشان کرد: همانطور که ملت در 8 سال جنگ تحمیلی مقاومت و ایستادگی کرد، در جنگ اقتصادی نیز کشور را حفظ می کنند؛ راهی جز این نداریم.

  حداد عادل ادامه داد: دشمن روزی سر میز مذاکره می نشیند، دیپلماسی روزی معنی پیدا می کند که آمریکا ببیند که ملت در برابر فشارهای اقتصادی عقب نشینی نمی کند.

  وی با بیان اینکه باید کشور را متناسب با برنامه ریزی های دشمن سازماندهی کنیم، خاطرنشان کرد: نباید در تبلیغات وانمود کرد که همه دستاوردهای انقلاب نادیده گرفته شود، این خیانت به انقلاب است که برای رای آوردن انقلاب را در مشکلات اقتصادی خلاصه کنیم.

  حداد عادل با اشاره به اینکه انقلاب بزرگتر از آن است که در مسائل اقتصادی خلاصه شود گفت: درست نیست برخی کاندیداها بر مشکلات اقتصادی پافشاری کنند و مدعی شوند کلید حل مشکلات اقتصادی در دست من است و اگر من بیایم چند روزه و چند ماهه این مشکلات را حل می کنم.

  کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزود: برای حل مشکلات اقتصادی نباید در زمین دشمن بازی کنیم؛ اگر تقوا و تدبیر وجود داشته باشد باید در تبلیغات و در اداره کشور هم رعایت شود.

  این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برای حل مشکل اقتصادی باید سبک زندگی را عوض نمود خاطر نشان کرد: نمی توان به شیوه ای که غرب دیکته می کند زندگی کنیم و در عین حال در مقابل فشار غرب ایستادگی کنیم، اگر سبک زندگی را عوض نکنیم، دچار تناقض می شویم؛ مگر مشکل امریکا با ما غیر از انقلاب است؟

  حداد عادل همچنین با بیان اینکه انتخابات یکی از فرصتهایی است که یک ملت فرصت حضور در صحنه را پیدا می کند گفت: ملت بودن ملت در میدان انتخابات تجلی می یابد زیرا آحاد ملت با حق یکسان برای تعیین سرنوشت خود تصمیم می گیرند و این معنای سیاسی اجتماعی مهمی دارد.

   حداد عادل در این نشست همچنین فرارسیدن عید مبعث را تبریک گفت.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.