• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برخی بدنبال ایجاد تردید در ملت هستند/ در موقعیت خیبر قرار داریم نه شعب ابیطالب
  کد خبر : 1824973

  برخی بدنبال ایجاد تردید در ملت هستند/ در موقعیت خیبر قرار داریم نه شعب ابیطالب

  برخی بدنبال ایجاد تردید در ملت هستند/ در موقعیت خیبر قرار داریم نه شعب ابیطالبReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating: نامزد یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری کشور گفت: دشمنان امروز ترفند جدیدی انتخاب کرده اند و می خواهند با ایجاد تردید، ملت را از مسیری که در آن گام بر می دارد منحرف کند. به…

  برخی بدنبال ایجاد تردید در ملت هستند/ در موقعیت خیبر قرار داریم نه شعب ابیطالبReviewed by Aryan♥ on Jun 9Rating:
  نامزد یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری کشور گفت: دشمنان امروز ترفند جدیدی انتخاب کرده اند و می خواهند با ایجاد تردید، ملت را از مسیری که در آن گام بر می دارد منحرف کند.

  به گزارش خبرنگار مهر ، سعید جلیلی شامگاه شنبه با دو ساعت و نیم تاخیر در محل ورزشگاه شش هزار نفری شهید پورشریفی تبریز اظهار داشت: مردم ما نیم قرن است که با یک شعار و اعتقاد حرکتی جدید در عرصه جهانی و داخلی رقم زدند که شعاری بر گرفته یک باور عمیق قرآنی است.

  وی افزود: از زمانی که این ندای آسمانی را نیم قرن پیش امام راحل (ره) در 15 خرداد 42 فریاد کرد تا به امروز که 50 سال از آن تاریخ می گذرد دو خط در مقابل هم صف آرایی کرده اند.

  جلیلی ادامه داد: خطی که تمایل به ربوبیت الهی دارد و خطی که بنای آن آموزه های شیطانی است و از ابتدای آغاز این حرکت بزرگ خط امام ، خط اسلام ناب، خط گفتمان انقلاب اسلامی، دو مولفه بزرگ را مطرح کرد که همان ایمان و امید است.

  وی اضافه کرد: این نگاه باور داشت که وعده های الهی در سایه ایمان بر مبنای امید به آینده حرکت خواهد کرد.

  جلیلی تصریح کرد: دشمنان این را می دانستند و بر همین اساس در برابر این خط ایستادند و این تفکر دو مولفه اساسی داشت یکی تهدید و دیگری تردید.

  جلیلی گفت: خوشبختانه جریان امام(ره) بر اساس ایمان به رسالت و وظایف خود توانست پیروزی های بزرگتری را رقم بزند، دشمنان هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کردند تا نظام تثبیت نشود اما غیور مردان آذربایجان چون باکری ها به میدان رفتند و وعده الهی را محقق کردند.

  این کاندیدای ریاست جمهوری ادامه داد: دشمن با شکست در این جبهه راه دیگری را برگزید و با فشار و تحریم اقتصادی خواست تا ملت ما را از مسیر خود منحرف سازد اما نتوانست و این بار هم هر جا که آنها متمرکز شدند وعده الهی در آنجا محقق شد.

  جلیلی گفت: تمام قدرت ها کوشیدند ایران هسته ای نشود و بعد از مدتی به  مدد جوانان، این کشور توانست یکی از 10 قدرت هسته ای جهان شود.

  وی افزود: آنها می خواستند مانع نفوذ انقلاب شوند اما امروز خودشان اعتراف می کنند ایران تبدیل به یک قدرت برتر منطقه ای شده و با قدرت های دیگر هماوردی می کند.

  جلیلی اظهار داشت: جریان مقابل نظام فهمیده است تهدیدات اقتصادی و نظامی و ترفندهای سیاسی دیگر ره به جایی نمی برد و امروز ترفند جدیدی انتخاب کرده اند و می خواهند با ایجاد تردید، ملت را از مسیری که در آن گام بر می دارد منحرف کند.

  وی تاکید کرد: آنها می کوشند به جای ارزیابی دقیق و صحیح از پیشرفت های ملت ایران با توجه به برخی کاستی ها و بزرگنمایی، ملت را به این نتیجه برسانند که کشور به جای پیشرفت ، پسرفت کرده است.

  کاندیدای جبهه پایداری ادامه داد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اکنون ما در موقعیت خیبر هستیم نه شعب ابیطالب اما عده ای نمی خواهند این ارزیابی دقیق برای ملت تببین شود.

  وی ادامه داد: آنها باید بدانند چرا این موقعیت ایجاد شده است ، چون مردم ما در پرتو نظر ولایت مطلقه فقیه تمام این پیشرفت ها را به دست آورده اند.

  جلیلی با اشاره به چهار سال اخیر از عمر انقلاب اسلامی و تشریح دستاوردهای انقلاب در این مدت گفت: چهار سال پیش در همین ایام جمهوری اسلامی ایران در انتخابات 88 جمهوریت نظام را به رخ جهانیان کشید و نشان داد نظریه مردمسالاری دینی و ولایت فقیه می تواند چه ظرفیتی ایجاد کند.

  این کاندیدای ریاست جمهوری افزود: دشمنان با درک اقتدار کشورمان تمام تلاش خود را به کار بستند تا با ظلم در حق نظام، ملت را از اقتدار دور کنند اما باز از ملت ایران تو دهنی خوردند.

  کاندیدای جبهه پایداری گفت: در اوج قدرت بودیم که باز جریان دیگری را برای به انحراف کشیدن آرمان های انقلاب وارد عرصه کردند اما  مردم نشان دادند که هیچ جریان انحرافی را بر نمی تابند و تنها شاخص آنها ولایت فقیه است .

  جلیلی گفت: اما امروز از راه سوم دیگری می خواهند مردم را از مسیری که در پیش گرفته اند نا امید کنند و آن راه تردیدافکنی است و می خواهند نقاط قوت ما را نقاط ضعف نشان دهند و از مقاومت مردم تصویری غلط به آنها ارائه کنند.

  وی اظهار داشت: مردم ما می دانند هزینه ای که در این راه می دهندکمتر از هزینه ای که ممکن است در سر فرودآوردن پیش دشمن بپردازند نیست اما شعار آنها این است “نه سازش نه تسلیم یار ولایت هستیم”.

  جلیلی تاکید کرد: امروز بر مبنای رهنمودهای رهبر انقلاب در مسیر پیشرفت و تعالی با سرعتی در تراز انقلاب اسلامی پیش می رویم و الگویی از تمدن اسلامی را به جهانیان نشان خواهیم داد.

  وی همچنین با اشاره به اینکه نباید در این راه نقاط ضعف خود را نادیده بگیریم گفت: این پیشرفت در سایه اسلام و آزاد شدن ظرفیت های مردمی محقق خواهد شد.

  وی در ادامه ابراز داشت: باید با این تفکر حماسه های بزرگ اقتصادی و صنعتی و کشاورزی در کشور را تحقق ببخشیم، این وظیفه دولت است تا دستگاه های اداری و ظرفیت های اجرایی را به گونه ای مدیریت کند تا مانع مردم نشوند.

  جلیلی گفت: مردم ما می توانند مثل دوران جنگ حماسه سازی کنند و ما باید شفافیت، اقتصادی برای آنها ایجاد کنیم تا فقیر و غنی در نقطه مقابل هم قرار نگیرند، نباید عده ای با سوء استفاده وام چندین هزار میلیارد تومانی دریافت کنند و عده ای هم دنبال یک وام پنج میلیونی با مشکل مواجه شوند.

  وی گام دوم را همت دولت در حمایت از تولید عنوان کرد و ابراز داشت: راه برچیدن تورم تولید کالا به اندازه کافی است در این راه باید اجناس خارجی و واردات و قاچاق کنترل و از تبلیغ آنها جلوگیری شود.

  جلیلی قدم بعد را حمایت از کشاورزی دانست و افزود: در این بخش می توانیم 11 میلیارد دلار کالای کشاورزی وارداتی خود را در داخل مثل آذربایجان خودمان تولید کنیم .

  این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: باید عدالت ساختاری اجرایی شود تا حماسه اقتصادی محقق گردد ، توزیع عادلانه امکانات توفیق ما در تخقق این حماسه را افزون می کند.

  وی تصریح کرد: اگر بخواهیم در این موارد موفق شویم باید همچنان که در مقابل استکبار مقاومت کرده ایم در برابر اشرافیت خواهی ، رانت خواهی ، فقر و فساد و تبعیض هم مقاومت داشته باشیم و این محقق نمی شود جز با ولایتمداری و اعتماد به مردم، چرا که به تعبیر مولا علی (ع) مردم پشتوانه و ستون دین هستند.

  جلیلی ابراز داشت: دیگران بدانند مردم در این راه با کسی که در مسیر ولایت و رهبری نباشد هم پیمان نمی شوند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.