• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جلیلی اصلح است
  کد خبر : 1824747

  آقاتهرانی:

  جلیلی اصلح است

  وی افزود: دین اسلام پاسخگوی تمام نیازهای بشری بوده و باید چه در انتخابات و چه در اداره کشور و در تمام مقاطع زمانی و مکانی به طور یقین از دستورات و شرعیات دین اسلام پیروی کنیم.

  جلیلی اصلح است Reviewed by Aryan♥ on Jun 4Rating:

  آقا تهرانیدبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه رأی دادن از اوجب واجبات است، گفت: من و مجموعه پایداری پس از بررسی‌های بسیار به گزینه سعید جلیلی به عنوان اصلح رسیدیم و از وی حمایت می‌کنیم.

  به گزارش فارس حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در جمع بانوان حامی جلیلی در محل مجتمع فاطمیه این شهر با تأکید بر اینکه اداره کشور باید بر مبنای اصول دینی باشد، اظهار کرد:‌ کامل‌ترین و جامع‌ترین دین اسلام است.

  وی افزود: دین اسلام پاسخگوی تمام نیازهای بشری بوده و باید چه در انتخابات و چه در اداره کشور و در تمام مقاطع زمانی و مکانی به طور یقین از دستورات و شرعیات دین اسلام پیروی کنیم.

  آقاتهرانی با بیان اینکه برخی متصورند که غرب و شرق می‌توانند منجی ما باشند، خاطرنشان کرد: باید بدانید در نظام اسلامی شرط اصلی اسلامی بودن است و از همین حیث آنان نمی‌توانند گره‌گشا و نجات مشکلات و بحران‌های ما باشند.

  وی تصریح کرد: در صحنه انتخابات یکی از مسائل مهم در انتخاب اصلح بررسی کاندیداها و کارآمدی و توانایی آنان بر مبنای شاخصه‌های عنوان شده از سوی مقام معظم رهبری است.

  دبیرکل جبهه پایداری با تأکید بر اینکه برخی از اسلام و دستورات آن درک درستی ندارند، گفت:‌ برای مثال می‌توان عنوان کرد که برخی اگرچه نماز می‌خوانند، روزه می‌گیرند و احکام شرعی را به جا می‌آورند، اما اگر از آنها بپرسید اقتصاد اسلامی و یا فرهنگ اسلامی چیست حرفی برای گفتن ندارند.

  وی یادآور شد: باید بنای فرهنگی حاکمیت اسلامی و رکن رکین نظام اسلامی را بدانیم و تا از این مسائل به درک درستی نرسیم نمی‌توانیم از آن در مدیریت استفاده کنیم.

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اذعان این مطلب که در شعار برخی کاندیداها توسعه پیشقدم عدالت است، یادآور شد: باید بدانیم اگر توسعه پیشقدم عدالت باشد کمکی به ثبات اقتصاد نمی‌کند و همچنین شاهد افزایش فاصله طبقاتی می‌شویم؛ یک رئیس جمهور باید به طور جدی در تصمیمات خود از خرد جمعی استفاده کند.

  آقاتهرانی با اعلام حمایت خود و جبهه پایداری از سعید جلیلی تصریح کرد: پس از بررسی‌های بسیار به گزینه سعید جلیلی رسیدیم و به عقیده ما وی انسانی متواضع، بی‌تکلف و جبهه‌ای است و به خوبی از دستورات و شرعیات دین در مسیر اداره نظام اسلامی پیروی می‌کند.

  دبیرکل جبهه پایداری با برشمردن دو اصل مهم در انتخابات تأکید کرد: یکی از اصول مهم در بحث انتخابات حضور حداکثری است، کسی نمی‌تواند بگوید نسبت به سرنوشت کشور بی‌تفاوت بوده و رأی نمی‌دهد.

  وی ادامه داد: در سال 88 حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات سبب ارسال نامه اوباما به مقام معظم رهبری شد که محتوای این نامه نشان از درماندگی و ضعف کاخ سفید داشت.

  آقاتهرانی خاطرنشان کرد:‌ رأی دادن از اوجب واجبات بوده و نکته دوم انتخاب اصلح است.

  به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی باید به کسی رأی داد که از مقام ولایت دفاع کند و همچنین انتخاب اصلح انتخابی بر مبنای شاخص‌های عنوان شده از سوی مقام معظم رهبری است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۶)  • من

   ببخشید شما؟؟؟؟
   تو مگه چیکاره ای که اصلح رو تعیین می کنی مرد حسابی؟؟؟ اول یه آدم حسابی پیدا کن که خودتو تأیید کنه!

   • يكي مثل شما

    چرا توهين ميكنيد ميدونيد اقاي تهراني چه از نظرسياسي وچه ازنظر ديني مرد بزرگي هستند همچنين اقاي جوادي املي مسلما همه يا موافقند يا مخالف ولي قرار نيست به كسي توهيني بشه

  • Dr.mh

   قابل توجه طرفداران دکتر جلیلی !!!!!! دکتر انسان محجوب مومن و مهمتر جانباز و ایثارگر است و البته کم توقع! حال بچه 5 ساله ای را در نظر بگیرید ایا از او معصومتر محجوبتروالبته کم توقعتر سراغ دارید ! اگر به او 10000 تومان بدهید بدنبال بستنی عروسک و تفنگ است ! اگر 100000 تومان نیز بدهید باز بستنی عروسک و تفنگ و امثالهم را میخواهد حتی اگر میلیارد هم بدهید باز همین ها را میخواهد! ایا معنیش ساده ریستی است یا نا اگاهی نسبت به انتخابهای ممکن.؟ دنیای کوچک بچه باعث میشود به نیازهای کامل خود و به نیازهای دیگران اگاه نباشد و به دیگران نیز بستنی وعروسک خودش را میدهد در پاسخ به هر نیاز انها با هر سنی ! پس نا اگاهی باعث میشود دنیای انسان کوچک و محدود شود.و نیازهای خاج از دنیای خودش را یا درک نکند یا اشرافی گری و زیاده خواهی بداندپراید امروز دکتر نشانه ساده زیستی او محسوب میشود ولی ایا بنز فردای ریاست جمهوریش نشانه اشرافیگریست؟ واضح است که نه! نه پراید امروز و نه بنز فردا نشانه نیست بلکه ملزومات موقعیت افراد است . نا اگاهی باعث میشود در مواجهه با دنیای برون خود دچار اشتباه محاسباتی شویم مثل ریس جمهور فعلی که الحق انسان ساده زیستی بود و حتی هست ولی جدای از کارهای مثبتش بزرگترین مشکلات مالی از جمله اختلاس ورشکستگی گرانی و…در تصدیش به وجود امد حال اگر کسی از کف بازار متصدی امور اقتصادی بود بسیار وضع بهتر بود حتی اگر ماشین ملیاردی و خانه چند ملیاردی داشت اینگونه کل کشور دچار خسران نمیشد. البته اگر در عین داشتن ثروت ساده زیست باشی (نه خصیص) کل مسئله عوض میشود!!!!

   • تن

    چرا نمیشه مثبت بدی

  • سینا

   جلیلی گزینه احمدی نژاد است و روزی مقابل رهبری نظام و انقلاب ما خواهد ایستاد.

  • علیرضا

   تاییدیه جنابعالی مانند تاییدیه ایت اله جوادی املی است که در برابر اظهارات احمدی نژاد در رابطه با هاله نور به به و چه چه می گفت

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.