• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مناظره دوم کاندیداها فردا با تغییراتی جدید
  کد خبر : 1824745

  مناظره دوم کاندیداها با رویکرد فرهنگی؛

  مناظره دوم کاندیداها فردا با تغییراتی جدید

  در نهایت و پس از اعلام نظر کاندیداها، نامزد پشت تریبون به مدت 3 دقیقه فرصت دارد تا به سخنان ارائه شده پاسخ دهد و یا سخنان خود را جمع بندی کند.

  مناظره دوم کاندیداها فردا با تغییراتی جدیدReviewed by Aryan♥ on Jun 4Rating:

  مناظره دوم کاندیداها با رویکرد فرهنگی، فردا با تغییراتی جدید برگزار خواهد شد.

  به گزارش فارس، پس از برگزاری مناظره اول، برخی کاندیداها نسبت به شیوه برگزاری بخش دوم آن که مربوط به سوالات کوتاه و پخش تصویر بود، واکنش هایی نشان دادند.

  در ادامه صداوسیما تصمیم گرفت با حضور نمایندگان کاندیداها و اعمال نظر نمایندگان آنها تغییراتی را در شیوه برگزاری مناظرات دوم و سوم ایجاد کند.

  اولین تغییر، در شیوه چیدمان جایگاه نامزدهاست. به این ترتیب که تریبون از وسط استودیو به کنار و مقابل صندلی کاندیداها قرارداده شده تا آنها رو به روی هم با یکدیگر به صحبت بپردازند.

  همچنین طبق تصمیم های گرفته شده قرار است برای مناظره فردا 16 سوال به ترتیب از همه نمایندگان پرسیده شود. در حقیقت هر بار از یک نامزد دعوت می شود تا پشت تریبون بیاید، یک سوال از او پرسیده می شود و نامزد فرصت دارد تا در مدت زمانی که در اختیار دارد به پرسش مطرح شده پاسخ دهد. در ادامه نیز سایر نامزدها 2 دقیقه فرصت دارند تا درباره آنچه که گفته شد، نظرات موافق یا مخالف خود را اعلام کنند. در این بخش هر کاندیدایی که نظری در پاسخ به نامزد پشت تریبون نداشته باشد، 2 دقیقه اش محفوظ خواهد ماند و می تواند در فرصت دیگری از آن استفاده کند.

  در نهایت و پس از اعلام نظر کاندیداها، نامزد پشت تریبون به مدت 3 دقیقه فرصت دارد تا به سخنان ارائه شده پاسخ دهد و یا سخنان خود را جمع بندی کند.

  در حقیقت در مناظره فردا که با رویکرد فرهنگی برگزار خواهد شد هر کاندیدا به دو سوال پاسخ خواهد داد و بخش های سوالات کوتاه و تصاویر نیز حذف شده اند.

  سوالاتی که فردا از کاندیداها پرسیده خواهد شد، از میان بیش از 2 هزار پرسشی انتخاب شده اند که از سوی مردم به صداوسیما فرستاده بود.

  نکته قابل توجه در مناظره فردا این است که محورهای اصلی سوالات بنا به درخواست کاندیداها در اختیار نمایندگانشان قرار گرفته و به آنها اطلاع داده شده است.

  همچنین اجرای این مناظره نیز از موارد دیگری است که مورد تجدید نظر صداوسیما قرار گرفته و علی رغم اینکه قبلا تصمیم گرفته شده بود محمد جعفر خسروی اجرای این مناظرات را برعهده داشته باشد، به نظر می رسد مرتضی حیدری اجرا کننده این مناظره نیز باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ایرانی

   حداد عادل : شجاع مرد ایران زمین . رئیس جمهور عدالت گستر
   امنیت اقتصادی و امنیت اجتماعی و امنیت سیاسی و امنیت فرهنگی : فقط با رئیس جمهور فیلسوف عادل و دانا ؛ جناب آقای دکتر حداد عادل امکان پذیر است .
   و مردم ایران فقط این یک فرصت رای و موهبت را دارند که حکومت مطلوب زندگی شیرین را تجربه کنند .
   ————-
   به گزارش جهان، رزمنده دلاور جانباز گرامی علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با مشرق عنوان کرد که می توان با طیب خاطر گفت که حدادعادل نسبت به نامزدهای دیگر ترجیح داشته و اصلح هستند، بعلاوه بر این اعتقادیم که حضور آقای حدادعادل ظرفیتی برای گفتمان پیشرفت اسلامی و نیروهای انقلاب است که باید غنیمت شمرده شود.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.