• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مرتضی طلایی:حق مردم است که دارای رییس جمهور خوش‌فکر باشند
  کد خبر : 1824651

  مرتضی طلایی:حق مردم است که دارای رییس جمهور خوش‌فکر باشند

  رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در تهران گفت: داشتن رئیس جمهور خوشفکر با تفکر جهانی و عملگرایی ملی حق مردم است.

  مرتضی طلایی:حق مردم است که دارای رییس جمهور خوش‌فکر باشند Reviewed by Farnaz on Jun 3Rating:

  رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در تهران گفت: داشتن رئیس جمهور خوشفکر با تفکر جهانی و عملگرایی ملی حق مردم است.

  thبه گزارش ایسنا، مرتضی طلایی درجمع اساتید، دانشگاهیان و اعضای کارگروه های کمیته صنعت ستاد مردمی حمایت از قالیباف، با انتقاد از آنچه بی‌توجهی دولت های گذشته به مولفه‌های اجتماعی می‌خواند، اظهار کرد: اکنون ما سه دوره مدیریتی را پس از دوران دفاع مقدس اعم از سازندگی، اصلاحات و عدالت را پشت سر گذاشته‌ایم که البته در هر دوران اقداماتی نیزانجام شده، اما بررسی های آسیب شناسانه نشان می دهد به دلیل برخی از غفلت ها و بی توجهی به خواسته های اقشار مختلف جامعه، مردم در پایان هر دوره به تغییر مدیریت کشور رأی دادند.

  وی با بیان این‌که مردم در ادامه تغییر دنبال تحقق خواسته های خود بودند، ادامه داد: در دوره های گذشته علی رغم وعده های داده شده نقش مردم در اداره جامعه مشاهده نشد و این حلقه مفقوده همچنان وجود دارد.

  رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران ، گفت: برنامه‌ها در مدیریت دکتر قالیباف با رویکرد مشارکت مردم به عنوان سرمایه اجتماعی در اداره کشور و دارای پشتوانه مطالعاتی و پژوهشی و بر اساس نقطه نظرات نخبگان تنظیم شده است.

  طلایی با یادآوری شعار دولت نهم و دهم در زمینه عدالت و تشکیل دولت 70 میلیونی، خاطرنشان کرد: با وجود عنوان شعار عدالت مردم طعم آن را نچشیدند. اکنون شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در وضعیت نامناسبی است و مردم نیز از این موقعیت راضی نیستند.

  وی با اشاره به ویژگی های مدیریتی قالیباف، اظهارکرد: هنر دکتر قالیباف تبدیل ناجا ازسازمان امنیتی به اجتماعی و راه اندازی سامانهٔ ۱۱۰ و مرکز نظارت همگانی مردمی بود. تدبیر دکتر قالیباف در نیروی انتظامی این سازمان را بازسازی کرد و عملکرد موفق امروز نیروی انتظامی، ثمره زحمت و تدبیردوران فرماندهی وی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.