• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مسئول دفتر مصباح یزدی: ساده زیستی شعار اول جلیلی است
  کد خبر : 1824358

  مسئول دفتر مصباح یزدی: ساده زیستی شعار اول جلیلی است

  حجت الاسلام حسین جلالی گفت: گفتمان سعید جلیلی محرومیت زدایی و توجه به معیشت و رفاه عمومی است و توجه به ارزشهای اسلامی و ساده زیستی از موارد جدی مورد نظر جلیلی است.

  مسئول دفتر مصباح یزدی: ساده زیستی شعار اول جلیلی است Reviewed by Farnaz on Jun 2Rating:

  thحجت الاسلام حسین جلالی گفت: محرومیت زدایی و توجه به معیشت و رفاه عمومی است و توجه به ارزشهای اسلامی و ساده زیستی از موارد جدی مورد نظر جلیلی است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، مسئول دفتر آیت الله مصباح یزدی عصر یکشنبه در حاشیه سفر سعید جلیلی به جنوب استان کرمان در جمع مردم گفت: امروز کشور نیاز به یک حماسه سیاسی دارد و حضور گسترده مردم برای انتخاب رئیس جمهور آینده می تواند پشتوانه مهمی برای آینده کشور است.

  وی افزود: باید زمینه حضور گسترده مردم را در انتخابات و ایجاد شور سیاسی مهیا شود و در این صورت است که کشور مسیر موفقیت را با پشتوانه مردمی طی خواهد کرد.

  وی با اشاره به هوشیاری و اتحاد و وحدت مردم در مقابل دشمنان گفت: قهر ملت ایران در مقابل دشمنان به خصوص آمریکا و اسرائیل است و در مقابل دشمنان با اتحاد کامل حرکت می کنیم.

  وی حضور مردم را برگ برنده نظام در مقابل دشمنان دانست و افزود: این آزمونی الهی است که باید در آن سر بلند خارج شویم.

  وی با اشاره به خصوصیان جلیلی گفت: گفتمان این کاندیدای ریاست جمهوری محرومیت زدایی و توجه به معیشت و رفاه عمومی است و توجه به ارزشهای اسلامی و ساده زیستی از موارد جدی مورد نظر جلیلی است.

  جلالی افزود: جلیلی اعتقاد دارد هم اکنون ایران در اوج اقتدار و قدرت قرار دارد و پشت خیمه دشمنان است و برای پیروزی به یک یا حسین نیاز دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.