• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کند
  کد خبر : 1824178

  حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کند

  حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کندReviewed by Aryan♥ on Jun 2Rating: شهردار تهران با بیان اینکه حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کند، گفت: لازمه حفظ استقلال این است که حکومت تولید کننده باشد و اگر چنین نباشد کشور محکوم شکست است. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ارومیه، محمدباقر…

  حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کندReviewed by Aryan♥ on Jun 2Rating:
  شهردار تهران با بیان اینکه حکومت باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کند، گفت: لازمه حفظ استقلال این است که حکومت تولید کننده باشد و اگر چنین نباشد کشور محکوم شکست است.

  به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ارومیه، محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح روز یکشنبه در جمع تعدادی از فعالان اقتصادی عرصه صنعت و تجارت در ارومیه طی سخنرانی گفت: این اطمینان را به شما می دهد که روش کار مدیریتی من به گونه ای است که در هیچ حوزه ای بدون مشورت با صاحبان آن کار، تصمیمی نگرفته ام و در آینده هم همین گونه خواهد بود مخصوصاً در حوزه صنعت و بازرگانی.

  وی با تاکید بر اینکه شورای گفتگو مصوب مجلس است، گفت: این شورا بهترین مرکز تصمیم سازی و حلقه وصل دولت است که متاسفانه در چند سال اخیر مرد کم توجهی قرار گرفته است.

  قالیباف گفت: انقلاب اسلامی پیروز شد و قدرت سیاسی گرفتیم، اما سخت تر از آن تداوم و ادامه کار است. زمانی این قدرت سیاسی تضمین شده است که کشور استقلال خود را حفظ کند. لازمه حفظ استقلال این است که حکومت تولید کننده باشد زیرا اگر تولید کننده نباشد محکوم به شکست است.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: وقتی قرار است که تولید کننده باشیم باید ببینیم چه چیزی را باید تولید کنیم. ما باید ثروت، قدرت، منزلت و معنویت تولید کنیم و هر کدام از این چهار وجه لنگ بزند با مشکل مواجه خواهیم شد.

  وی افزود: در حال حاضر بحث تولید ثروت اتفاق نمی افتد در صورتی که وضعیت کشور برای تولید ثروت وجود دارد اما کشور به سبک 70-60 گذشته اداره می شود و مهمترین رنج ما سوء تدبیر در اداره کشور است.

  قالیباف گفت: با اطمینان می گویم برنامه ای که تنظیم کرده ایم که یک برنامه اجرایی است و برنامه ای است که سود و زیان آن در نظر گرفته شده و بر اساس آن نیز برنامه کار تنظیم شده است. ما می توانیم با بخش خصوصی کشور را اداره کنیم و ظرف 6 ماه دولت می فهمد که کجا باید ورود کند و کجا باید کار را به بخش خصوصی بسپرد. نتیجه آن این است که دولت باید کوچک و چابک باشد و در شهرداری هم همین موضوع را پی گرفتیم و  تاکید کردیم که شهر باید کوچک و هوشمند باشد. امروز نیز کشور نیازمند چابکی یا کوچکی و هوشمندی است. اگر این کار اتفاق افتد به سرعت پیشرفت می کنیم.

  وی  افزود: یک روش وجود دارد و آن این است که ظرف دو سال آینده یک روستایی که گاو و گوسفند دارد با کسی که هزار میلیارد سرمایه دارد تکلیف شان روشن می شود که چه کاری باید انجام دهند. اگر این اتفاق بیافتد مردم آرامش فکری، روانی و اقتصادی دارند.

  قالیباف گفت: ظرف دو سال مطمئن باشید اقتصاد قابل کنترل و انعطاف پذیر خواهد شد.

  به گزارش مهر قالیباف تا دقایقی دیگر در جمع مردم ارومیه صحبت خواهد کرد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.