• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اقتدار فوق سنگین‌های نوجوان ایرانی با کسب 6 طلا و نقره آسیا
  کد خبر : 1823862

  سلیمانی قوی‌ترین نوجوان آسیا، بهترین وزنه‌بردار رقابت‌ها

  اقتدار فوق سنگین‌های نوجوان ایرانی با کسب 6 طلا و نقره آسیا

  پانزدهمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان آسیا با ایستادن دو نماینده شایسته کشورمان روی سکوهای قهرمانی و نایب قهرمانی دسته فوق سنگین به پایان رسید.

  اقتدار فوق سنگین‌های نوجوان ایرانی با کسب 6 طلا و نقره آسیاReviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  علیرضا سلیمانی، نایب قهرمان نوجوانان جهان با مهار وزنه‌های 155 کیلوگرم در یکضرب و 200 کیلوگرم در دوضرب با حدنصاب مجموع 355 کیلوگرم ضمن کسب مدال‌های طلای یکضرب و دوضرب، مدال طلای مجموع این دسته را از آن خود کرد و عنوان قوی‌ترین مرد نوجوان آسیا را به دست آورد.

  بهداد سلیمی

  دیگر نماینده کشورمان در این وزن پیمان جان بود که در حرکت یکضرب 150 کیلوگرم را بالای سر برد و در دوضرب هم وزنه 190 کیلویی را مهار کرد.

  به این ترتیب پیمان جان با حدنصاب مجموع 340 کیلوگرم، بعد از سلیمانی هر سه مدال نقره دسته فوق سنگین را به دست آورد و نایب قهرمان دسته فوق سنگین آسیا شد.

  این دو وزنه بردار نوجوان فروردین ماه امسال در رقابتهای جهانی ازبکستان هم روی تخته رفتند که سلیمانی با حدنصاب مجموع 358 کیلوگرم نایب قهرمان شد و پیمان جان با رکورد مجموع 333 کیلوگرم در رده پنجم ایستاد.

  در پایان رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان آسیا کاروان وزنه برداری کشورمان با کسب 9 مدال طلا، 6 نقره و یک برنز به کار خود خاتمه داد.

  پیش از این علیرضا دهقان در دسته 85 کیلوگرم، سه مدال طلا، امیرحسین فضلی در دسته 94 کیلوگرم، سه مدال طلا، میلاد رشیدی در دسته 94 کیلوگرم، سه مدال نقره و رامین ولی پور در دسته 69 کیلوگرم، یک مدال برنز به دست آورده بودند.

  *علیرضا سلیمانی بهترین وزنه‌بردار مسابقات شد

  علیرضا سلیمانی وزنه‌برداری فوق‌سنگین تیم نوجوانان ایران که با ایستادن روی سکوی قهرمانی دسته 94+ کیلوگرم عنوان قوی‌ترین نوجوان آسیا را به دست آورد، از سوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان بهترین وزنه برداری پانزدهمین دوره رقابت‌های  قهرمانی آسیا برگزیده شد.

  سلیمانی که فروردین ماه امسال با حدنصاب مجموع 358 کیلوگرم نایب قهرمان رقابتهای جوانان جهان شده بود، در رقابتهای قهرمانی آسیا بی رقیب بود و با مهار وزنه های 155 کیلوگرم در یکضرب و 200 کیلوگرم در دوضرب، با حدنصاب مجموع 355 کیلوگرم ضمن کسب سه مدال طلای فوق سنگین، عنوان بهترین وزنه بردار  مسابقات را به دست آورد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.