• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » جلسات مدیران صداوسیما برای نحوه برگزاری مناظرات بعدی
  کد خبر : 1823807

  جلسات مدیران صداوسیما برای نحوه برگزاری مناظرات بعدی

  جلسات مدیران صداوسیما برای نحوه برگزاری مناظرات بعدی Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating: پس از برگزاری مناظره روز گذشته اظهار نظرهای بسیاری درباره برگزاری آنها عنوان شد و همین موضوع منجر شد تا صداوسیمایی‌ها به فکر چاره برای مناظره‌های دوم و سوم باشند. به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، در پی برگزاری…

  جلسات مدیران صداوسیما برای نحوه برگزاری مناظرات بعدی Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  thپس از برگزاری مناظره روز گذشته اظهار نظرهای بسیاری درباره برگزاری آنها عنوان شد و همین موضوع منجر شد تا صداوسیمایی‌ها به فکر چاره برای مناظره‌های دوم و سوم باشند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، در پی برگزاری مناظره روز گذشته و اعتراض برخی کاندیداها به نحوه برگزاری آن، صبح امروز سیدعزت الله ضرغامی برای رسیدن به شیوه‌ای بهتر در مناظرات بعدی صبح امروز جلسه فوری شورای معاونین را تشکیل دارد.

  بنا بر این گزارش، دبیر ستاد انتخابات رسانه ملی نیز در همین راستا گفت: امروز بعدازظهر نمایندگان نامزدها در دفتر معاونت سیما حضور خواهند یافت و نظر و پیشنهاد نامزدها برای برگزاری مناظرههای انتخاباتی مطرح خواهد شد.

  مجید دانشور افزود: مناظره‌های بعدی به قوت خود باقی است و همان روزهای 15 و 17 برگزار خواهد شد اما در روش و اجرا از نظر نمایندگان نامزدها استفاده و اعمال خواهد شد.

  وی تصریح کرد: مدت زمان مناظره‌ها همان مدت زمانی است که پیش بینی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.