• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدی نژاد: عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند
  کد خبر : 1823753

  احمدی نژاد: عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند

  رئیس جمهور گفت: عدالت اين نيست که تنها عده قليلي از فرصت ها و امکانات بهره مند باشند و اکثريت دست خالي بمانند، عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند بلکه آنهايي که زبان و صداي بلندي نيز ندارند هم در نظر گرفته شوند.

  احمدی نژاد: عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  رئیس جمهور گفت: عدالت اين نيست که تنها عده قليلي از فرصت ها و امکانات بهره مند باشند و اکثريت دست خالي بمانند، عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند بلکه آنهايي که زبان و صداي بلندي نيز ندارند هم در نظر گرفته شوند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، محمود احمدی نژاد پیش از ظهر شنبه در جمع مدیران استان چهارمحال و بختیاری و خانواده شهدا و ایثارگران در فرودگاه شهرکرد با بیان اینکه برای افتتاح 20 پروژه عمرانی و صنعتی در این استان بیش از  یک هزار و 100 میلیاردتومان هزینه شده است، اظهارداشت: کلنگ آغاز عملیات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در این استان زده شد.

  وی افزود: این استان در بسیاری از عرصه ها از قبیل دامداری، کشاورزی ، صنعت و .. جز استان های پیشگام در سطح کشور است.

  احمدی نژاد با بیان اینکه چهار محال و بختیاری در قلب ایران با داشتن استعدادهای و پتانسیل های بالا، از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار است، بیان داشت: در این استان منابع طبیعی، معادن، جنگل ها، و از همه مهم تر نیروی انسانی با فرهنگی غنی وجود دارد که جزو ثروتهای این استان به شمار می آید.

  وی با اشاره بر اینکه این استان بکر و یکدست است، اذعان داشت: مردمان این استان دارای ایمان ناب، اندیشه بلند، پایبندی به آرمان الهی  و دارای فرهنگ غنی هستند.

  رئیس جمهور با بیان اینکه افتتاح کارخانه شیر خشک بعد از 60 سال در کشور یکی از افتخارات این دولت است، بیان داشت: بعد از  60 سال واردکننده بودن شیرخشک نوزادان، با افتتاح این کارخانه جز تولید کنندگان شیر خشک در این منطقه هستیم.

  وی با بیان اینکه در کشور سالیانه 9 میلیون تن شیر تولید می شود اما طی این سال ها کارخانه شیر خشک وجود نداشته است، بیان داشت: شیر خشک در دو نوع صنعتی و نوزدان مصرف دارد.

  رئیس دولت با اشاره به اینکه شیر خشک صنعتی در شیرینی و کیک پزی ها، کارخانه لبنیات به عنوان مکمل استفاده می شود، یاد آور شد: تعدادی از نوزدان به دلیل سازگاری نداشتن با شیر مادر مجبور به استفاده از شیر خشک هستند.

  وی با بیان اینکه اگر بعضی از کالا ها را در کشور تولید نکنیم، دچار آسیب می شویم، بیان داشت: شیر خشک از جمله کالا هایی است که باید در کشور تولید شود.

  احمدی نژاد با اشاره بر اینکه همه شیر این کارخانه از دامداران این استان تامین می شود، تصریح کرد: ده هزار تن شیر خشک نوزادان و صنعتی در این کارخانه تولید می شود .

  وی بیان داشت:  وزارت بهداشت باید به سرعت شیر خشک کارخانه پگاه را جایگزین شیر خشک وارداتی در کشور نمایید.

   زیباترین پل های جهان در چهار محال و بختیاری احداث شده است

  رئیس جمهور گفت: زیبا ترین پل های جهان از جمله پل قوسی کارون چهار و و پل سد کارون سه در چهار محال و بختیاری احداث شده است.

  محمود احمدی نژاد اظهار داشت: با ایجاد این پل ها در این استان باید از شمال و جنوب برای جذب گردشگر در این استان اقدام شود و این پل ها مسیر تردد گردشگران داخلی و خارجی باشد.

  وی از تمامی کسانی که به عشق ساختن ایران تلاش می کنند تشکر کرد، بیان داشت:  کشورایران باید به سرعت خود را به پیشرفته ترین کشور های جهان برساند و ایران باید از لحاظ اخلاقی و فرهنگی جزو الگوهای برتر باشد.

  احمدی نژاد با اشاره بر اینکه با تلاش، همت  و کار بر اساس عدالت استعداد ملت ها شکوفا می شود، عنوان کرد: عدالت فرصتی برای همه است که از تمامی امکانات بهره مند شوند.

  تحقق عدالت سخت ترین مرحله است

  رئیس جمهور با بیان اینکه  تحقق عدالت جزو سخت ترین مراحل است، بیان داشت: اگر عدالت در جامعه وجود داشته باشد موجبات پیشرفت کشور فراهم می شود.

  محمود احمدی نژاد با بیان اینکه پایبندی به عدالت موجب از بین رفتن فقر در جامعه می شود، بیان داشت: تحقق عدالت سخترین مرحله  و مقاومت در مقابل عدالت بسیار زیاد است.

  احمدي‌نژاد افزود: عدالت اين نيست که تنها عده قليلي از فرصت ها و امکانات بهره مند باشند و اکثريت دست خالي بمانند، عدالت اين است که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نيايند بلکه آنهايي که زبان و صداي بلندي نيز ندارند هم در نظر گرفته شوند.

  احمدي‌نژاد در ادامه به افتتاح پروژه هاي مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر با هدف جبران عقب ماندگي‌هاي 60 ساله و به روز کردن مسکن به اجرا در آمد و اميدواريم روزي برسد که هر خانواده ايراني يک خانه مناسب براي خود داشته باشند.

  رييس‌جمهور افزود: بزرگترين ويژگي مسکن مهر اين بود که قيمت زمين را از هزينه تمام شده واحدهاي مسکوني حذف کرد.

  احمدي‌نژاد خاطرنشان کرد: از همه کساني که به عشق ساختن ايران و تعالي پرچم جمهوري اسلامي که پرچم توليد و عدالت است تلاش مي کنند، تشکر مي‌کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.