• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » توصیه وحید‌دستجردی به رئیس جمهور آینده
  کد خبر : 1823646

  توصیه وحید‌دستجردی به رئیس جمهور آینده

  توصیه وحید‌دستجردی به رئیس جمهور آینده Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating: وزیرسابق بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: رئیس جمهور آینده باید کاری کند که مردم اینقدر از جیب خود هزینه نپردازند و بودجه قابل قبولی برای سلامت مردم و کاهش هزینه های آنان تخصیص دهد تا وضعیت بیماران بهبود یابد.   به…

  توصیه وحید‌دستجردی به رئیس جمهور آینده Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:
  thوزیرسابق بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: رئیس جمهور آینده باید کاری کند که مردم اینقدر از جیب خود هزینه نپردازند و بودجه قابل قبولی برای سلامت مردم و کاهش هزینه های آنان تخصیص دهد تا وضعیت بیماران بهبود یابد.
   
  به گزارش ایران ویج به نقل از تسنیم ،مرضیه وحید دستجردی،با بیان اینکه 90 درصد مشکلات حوزه‌سلامت ضعف مدیریتی است و آقایان نباید آن را به گردن تحریم‌ها بیاندازند، گفت: رئیس جمهور آینده باید حوزه سلامت را در اولویت برنامه قرار دهد.
   
  نامبرده  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور آینده کشور اگر دیپلمات باشد بهتر است یا تکنوکرات، گفت: رئیس‌جمهور آینده باید عاقل باشد و حوزه سلامت جز اولویت های کاری او قرار گیرد.
   
  رئیس شورای راهبردی سلامت و رفاه مرکز پژوهش های مجلس، ادامه داد: رئیس جمهور آینده باید کاری کند که مردم اینقدر از جیب خود هزینه نپردازند و بودجه قابل قبولی برای سلامت مردم و کاهش هزینه های آنان تخصیص دهد تا وضعیت بیماران بهبود یابد.
   
  وی در پاسخ به سوال که آیا صحیح است که متولیان امر بهداشت و درمان در کشور، بحث کمبود امکانات درمانی را به گردن تحریمه ها و مسائل ارزی و مبادله ای می اندازند؟ تاکید کرد: 90 درصد مشکلات کشور گیر مدیریتی دارد و آقایان نباید آن را به گردن تحریم ها بیاندازند.
   
  مرضیه وحیددستجردی اولویت های حوزه سلامت برای مردم در دولت آینده را بحث پزشک خانواده، تقویت بیمه ها و تجمیع بیمه ها خواند و افزود: با تقویت بیمه ها مردم هزینه ای از جیب خود در بیمارستان های دولتی نمی پردازند.
   
  وی گفت: همچنین باید داروها زیر پوشش بیمه بروند و حداکثر مبلغی که مردم برای خرید دارو باید بپردازند 10 درصد فرانشیز بر اساس پروتکل های مصرف دارو باشد.
   
  رئیس شورای راهبردی سلامت و رفاه مرکز پژوهش های مجلس، با بیان اینکه بحث تجمیع بیمه ها باید بر اساس برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران انجام می شد، گفت: متاسفانه تجمیع بیمه ها براساس برنامه انجام نشد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.