• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » گیر کردن استاندار و رییس کمسیون بهداشت در آسانسور مسکن مهر
  کد خبر : 1823611

  گیر کردن استاندار و رییس کمسیون بهداشت در آسانسور مسکن مهر

  هنگامی که وزیر راه و شهرسازی دومین کلید نمادین یکی از واحدها را به صاحبش تحویل می‌داد، ماموران امنیتی خبر دادند که استاندار به همراه یکی از نمایندگان مجلس در آسانسور گرفتار شده‌ اند. این دو بعد از 30 دقیقه تلاش و به ضرب دو دیلم از آسانسور خارج شدند.

  گیر کردن استاندار و رییس کمسیون بهداشت در آسانسور مسکن مهر Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  thبه هنگام افتتاح مسکن مهر زاهدان، استاندار سیستان و بلوچستان در یکی از آسانسور های واحدهای تعاونی مسکن زاهدان و در میانه طبقات گیر افتاد.

  به گزارش ایلنا، وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح بیش از 10 هزار واحد مسکن مهر سیستان و بلوچستان عازم منطقه “مهرشهر” زاهدان شد.

  به هنگام افتتاح مسکن مهر از سوی علی نیکزاد در روز پنجشنبه، استاندار و رییس کمسیون بهداشت و درمان مجلس در آسانسور این آپارتمان گرفتار شدند.

  در هنگامی که  وزیر راه و شهرسازی دومین کلید نمادین یکی از 10 هزار واحدهای مسکن مهر سیستان و بلوچستان را به صاحبش تحویل می‌داد، ماموران امنیتی خبر دادند که استاندار به همراه یکی از نمایندگان مردم زاهدان در مجلس در آسانسور گرفتار شده‌ است.

  قطعی برق این دستگاه در ابتدا موجب توقف آن میان طبقات اعلام شد اما با برقراری مجدد جریان برق، باز هم آسانسور حرکت نکرد در نهایت با تلاش تیم امنیتی، آسانسور از طبقات فوقانی به پایین جابه‌جا شد و بالاخره حاتم نارویی  استاندار 67 ساله سیستان و بلوچستان و حسینعلی شهریاری  رییس کمسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بعد از 30 دقیقه تلاش و به ضرب دو دیلم از آسانسور خارج شدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.