• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » محسن رضایی: اگر شیوه مناظره اصلاح نشود در آن شرکت نمی کنم / این روش ، جسارت به ملت است
  کد خبر : 1823594

  محسن رضایی: اگر شیوه مناظره اصلاح نشود در آن شرکت نمی کنم / این روش ، جسارت به ملت است

  ما حق نداریم حتی یک لحظه وقت مردم را تلف کنیم. این برنامه و نوع طراحی آن باعث شد تا حرف ها بریده بریده مطرح شوند و کاندیداها نتوانند به خوبی از برنامه های خود دفاع کنند.

  محسن رضایی: اگر شیوه مناظره اصلاح نشود در آن شرکت نمی کنم / این روش ، جسارت به ملت است Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  thمحسن رضایی در گفت و گو با پایگاه خبری ایران من سلام ضمن تشکر از زحمات فراوان همکاران صدا و سیما گفت: ظاهرا آنها در طراحی مناظره های امسال از ترس حوادث سال 88 از سوی دیگر بام افتادند. او با اشاره به اینکه شیوه اجرای مناظره امروز در شان مردم ایران و نامزدهای ریئس جمهوری نبود گفت: شاید بهتر این باشد که هفت کارشناس مجرب با نامزدها  مناظره کنند.

  او در اعتراض به شیوه مناظره روز جمعه تصریح کرد: ما حق نداریم حتی یک لحظه وقت مردم را تلف کنیم. این برنامه و نوع طراحی آن باعث شد تا حرف ها بریده بریده مطرح شوند و کاندیداها نتوانند به خوبی از برنامه های خود دفاع کنند.

  وی افزود: تیم کارشناسی ما روزها و ساعت ها روی یک برنامه که مشتمل بر 14 جلد کتاب است و سایت ویکی رضایی (که از پشتوانه بیش از 100 هزار کارشناس، نخبه استانی، شهرستانی و تسهیلات میدانی برخوردار است) کار کرده اند، چطور می شود در یک فرصت سه دقیقه ای از این برنامه دفاع کرد.

  رضایی خاطر نشان کرد: شیوه اجرای مناظره امروز جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود. بنده با احترام به قانون اعتراض خود را نسبت به این شیوه اعلام کرده و در حال بررسی این موضوع برای شرکت یا عدم شرکت در مناظره های بعدی هستم و این نظر را به ستاد انتخاباتی وزارت کشورنیز اعلام خواهم کرد بهتر است دوستان محترم هر چه زودتر تمهیدی بیندیشند برای اینکه شرایطی را فراهم آورند که مردم شریف قدرت انتخاب اصلح را پیدا کنند و نیز شان نامزدها حفظ شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.