• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انتقاد باهنر به نحوه برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی
  کد خبر : 1823591

  انتقاد باهنر به نحوه برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی

  انتقاد باهنر به نحوه برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بازنگری صدا و سیما در برگزاری مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری افزود: این شیوه برگزاری مناظره به شکلی نیست که مخاطب به جمع بندی و مقایسه برسد. به گزارش خانه ملت، محمدرضا…

  انتقاد باهنر به نحوه برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:
  thنایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بازنگری صدا و سیما در برگزاری مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری افزود: این شیوه برگزاری مناظره به شکلی نیست که مخاطب به جمع بندی و مقایسه برسد.

  به گزارش خانه ملت، محمدرضا باهنر در خصوص نحوه برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی در صدا و سیما گفت: تصور شخص من بر این بود که پیش از برگزاری این مناظره از نمایندگان کاندیداها دعوت شده و در خصوص نحوه برگزاری مناظره با آنها مشورت می شود.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس افزود: شخص من به عنوان کسی که  این مناظره را ملاحظه کرده ام، باید مطرح کنم که شاید در پایان مناظره مطالبی برای بیننده مشخص شود اما به هیچ عنوان این شیوه برگزاری مناظره به شکلی نیست که مخاطب به جمع بندی و مقایسه برسد.

  باهنر در این خصوص تصریح کرد: زمان پاسخگویی بسیار کم بود و بعضا شیوه برگزاری به شکلی بود که از اساس برخی از کاندیداها نوع سوالات را قبول نداشتند.

  وی با تاکید بر این که باید در مراحل بعدی برگزاری مناظره ها در نوع برگزاری این برنامه بازنگری جدی شود، تصریح کرد:ابتدا هر کاندیدا باید حداقل ۱۰ دقیقه زمان در اختیار داشته باشد در خصوص موضوع مناظره مواضع خود را بیان کند و بعد از این که این زمان به هر کاندیدا اختصاص داده شد، وارد مناظره بین کاندیدها و چالش شوند.

  نایب رییس مجلس شورای اسلامی هم چنین تصریح کرد: پیشنهاد من این است که برای مراحل بعد با خود کاندیداها برای بهبود سطح کیفی برگزاری این مناظره ها مشورت شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.