• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خوش چهره: مناظره کاندیداها، یادآور شوی تلویزیونی “از کی بپرسم” بود
  کد خبر : 1823581

  خوش چهره: مناظره کاندیداها، یادآور شوی تلویزیونی “از کی بپرسم” بود

  خوش چهره: مناظره کاندیداها، یادآور شوی تلویزیونی “از کی بپرسم” بود Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating: محمد خوش چهره درباره برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری گفت: به نظرم نحوه اجرای مناظره بیشتر شبیه شوی تلویزیونی بود و مخاطب تنها برنامه ای تقلید شده خارجی را شاهد بود.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی،…

  خوش چهره: مناظره کاندیداها، یادآور شوی تلویزیونی "از کی بپرسم" بود Reviewed by Farnaz on Jun 1Rating:

  290031_109محمد خوش چهره درباره برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری گفت: به نظرم نحوه اجرای مناظره بیشتر شبیه شوی تلویزیونی بود و مخاطب تنها برنامه ای تقلید شده خارجی را شاهد بود.
   
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، این اقتصاددان در پاسخ به سئوال پایگاه خبری ایران من سلام درباره مناظره روز جمعه نامزدهای رئیس جمهوری گفت: نحوه اجرای مناظره میان هشت نامزد ریاست جمهوری در شان نظام جمهوری اسلامی ایران نبود. معتقدم این مناظره فقط ضعف صدا و سیما را نشان داده است.

  وی در ادامه افزود: این مناظره تلویزیونی بیشتر شبیه شوی تلویزیونی بود. می توان گفت فقط تقلید از برنامه های انگلیسی با نام از کی بپرسم بود.

  مناظره ای که سوالات تستی از نامزدهای ریاست جمهوری بپرسد نه تنها در شان نظام نیست، بلکه به تنویر افکار عمومی هم کمکی نمی کند.

  این اقتصاددان اشاره کرد: باید نحوه اجرای مناظره به گونه ای باشد که مردم از صحبت های نامزدهای ریاست جمهوری استفاده کنند و بر این اساس قضاوت کرده و رای خودشان را بدهند اما این برنامه به هیچ وجه این شاخصه ها را نداشت.

  خوش چهره با تاکید بر این مساله که باید سوالات عملی از سوی کارشناسان برای مناظره طراحی می شد تا نامزدها را به چالش وا بدارد، گفت: متاسف هستم که برنامه مناظره این ویژگی را نداشت و نه تنها نامزدها را به چالش نکشاند، بلکه ضعف صدا و سیما را مشخص کرد.

  وی افزود: یک مناظره باید فرصت تحلیل های عمیق را فراهم کند، نه اینکه یک شوی تلویزیونی را برای مخاطبان فراهم کند. این مساله فقط بی بضاعتی سازمان صدا و سیما را نشان داد و مجری تنها وقت نگه دارنده این مناظره بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.