• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » “حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود”
  کد خبر : 1823445

  “حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود”

  “حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود” Reviewed by Farnaz on May 31Rating:  سخنگوی ستاد انتخاباتی حداد‌ عادل گفت: حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود. به گزارش ایرنا، ‘مجتبی توانگر’ عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیاستمدارانی در كشور وجود دارند كه وجه فرهنگی و حكمت‌شان بر سیاست آن‌ها…

  "حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود" Reviewed by Farnaz on May 31Rating:

   thسخنگوی ستاد انتخاباتی حداد‌ عادل گفت: حداد عادل به نفع هیچ نامزدی كنار نمی رود.

  به گزارش ایرنا، ‘مجتبی توانگر’ عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیاستمدارانی در كشور وجود دارند كه وجه فرهنگی و حكمت‌شان بر سیاست آن‌ها تقدم دارد كه حداد عادل از جمله آنان به شمار می‌رود و در حقیقت او در مواضع سیاسی صاحبنظر بوده و اصولگرایی خود را به اثبات رسانده است.

  وی پیرامون به وجود آمدن ائتلاف پیشرفت، گفت: اصل به وجود آمدن ائتلاف پیشرفت بر مبنای جلوگیری از سكانداری نیروهای دوم خرداد بود تا با حضور نیرو‌های اصولگرا، نهضت خدمت‌رسانی به مردم تداوم داشته باشد.

  توانگر پیرامون حضور حداد‌عادل در انتخابات گفت: سه عضو ائتلاف پیشرفت با علمای جامعتین دیدار داشته‌اند كه آیت‌الله مهدوی‌كنی بیان داشتند تا زمانی كه احساس خطر وجود ندارد، هر سه نفر ائتلاف در صحنه بمانند و به تبع آن، بر اساس تكلیفی كه این علما تعیین كرده‌اند، حداد ‌عادل و دو نامزد دیگر در صحنه می‌مانند.

  سخنگوی ستاد انتخاباتی حداد‌ عادل بیان داشت: حداد عادل در عرصه سیاسی هر جا كه لازم بوده و هست ورود پیدا كرده و اعتقاد دارد كه كاندیداها باید بر اساس معیارهایی كه از سوی رهبری تعریف شده حركت كنند كه اگر كسی خلاف آن را انجام دهد، بی‌انصافی پیش می‌آید.
  توانگر گفت: شعار حداد ‌عادل در انتخابات «دولت تقوا و تدبیر» است.

  وی بیان داشت: مدیر و مدبر بودن كاندیدای مورد نظر ما و دیگر كاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم همگی مورد تأیید شورای نگهبان است و عملكرد حداد عادل در مجلس هفتم نشان از توانمندی دارد و همچنین وی تشنج، التهاب و پنجه‌كشیدن به صورت رقبا را در صحنه نمی‌پذیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.