• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » قاليباف ضابطه‌مند و قانون‌گرا عمل مي كند/ پرچم ايران نماد انتخاباتي
  کد خبر : 1823404

  قاليباف ضابطه‌مند و قانون‌گرا عمل مي كند/ پرچم ايران نماد انتخاباتي

  رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف در خراسان رضوي گفت: قاليباف ضابطه‌مند و قانون‌گرا عمل مي كند.

  قاليباف ضابطه‌مند و قانون‌گرا عمل مي كند/ پرچم ايران نماد انتخاباتي Reviewed by Farnaz on May 30Rating:

  thبه گزارش ایران ویج به نقل از مهر، اسماعيل مفيدي در نشست خبري ستاد محمدباقر قاليباف، اظهار كرد: محمد باقر قاليباف فردي داراي برنامه است و به همين دليل مي توان گفت كه او ثبات راي دارد و مي تواند در اداره كشور موفق باشد.

  وي تصريح كرد: قاليباف برنامه هاي منسجمي دارد تا طي دو سال به ثبات اقتصادي دست يابيم و قانون گرايي او باعث مي شود كه وعده هاي خود را در زمينه هاي گوناگون عملياتي كند.

  وي بيان كرد: او بر اساس شاخصه های کارآیی، مقبولیت و مشروعیت نسبت به میثاق ائتلاف 1+2 پایبند است.

  وي با تاكيد بر اينكه او داراي كارنامه اجرايي درخشان و متعهد به قانون است، افزود: قاليباف به تعهدات 1+2 پايبند است و نظر جامعتين را مي‌پذيرد.

  رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف در خراسان رضوي يادآور شد: میثاق نهایی ائتلاف اين بود كه در هر مقطعی بزرگان جامعتین به این برسند که هر کسی جلوتر باشد سایرین به نفع وی كنار بروند.

  وي با اشاره به نماد انتخاباتي قاليباف عنوان كرد: نماد انتخاباتي قاليباف پرچم ايران است و مهمترين هدف ستاد انتخاباتيش ايجاد شور و نشاط انتخاباتي و حضور حداكثري مردم در پاي صندوق‌هاي راي است.

  مفيدي با اشاره به ستادهاي انتخاباتي قاليباف عنوان كرد: در حال حاضر 157 محله مشهد ستادهايي در نظر گرفته شده و ستادهای انتخاباتی نيز در 27 شهرستان استان و دو شهر مشهد آماده گرديده است.

  رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف در خراسان رضوي يادآور شد: ستادهايي در مشهد و شهرستان‌ها و همچنين روستاها مشغول به فعاليت هستند كه تعداد آنها رو به افزايش است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.